Şimdi Ara

LINEAGE 2 OYUNUNA YENİ BAŞLAYACAKLARA BİLGİLER !!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
3
Favori
181.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

mesela lwl 63 e kasmak
  • lvl 63e 15x ve ustunde kolay gelirsin 15xte son itemlerle 1 haftada 30x te 4 gunde 60xte 3-5 saate fln
  • bu oyunun ne olduğunu bilmiyom ama güzel olmalı bence
  • arkadaşlar ben şu heine deki mammondan a grade eldiven ve botları için istenen itemleri bulamadım (dark crstytal gloves) nerden bulabilirim biliyonuzmu sonra s gradeleri ne zaman kullanıcam şu an levelım 67 70 demi başlıyorus acaba
  • Lvl 67 de s gradeler ama almasi zor titan da yada kastiendeysen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: St.LuCiFeR

arkadaşlar ben şu heine deki mammondan a grade eldiven ve botları için istenen itemleri bulamadım (dark crstytal gloves) nerden bulabilirim biliyonuzmu sonra s gradeleri ne zaman kullanıcam şu an levelım 67 70 demi başlıyorus acaba

Kardeş,
    Hardins Academy veya Dwarf Village'ın dışındaki cücelerin oyuna başlangıç madeni var. Mammon ve Trader ları bu 2 yerde de bulabilirsin. İşte bu trader larda Spellbook ların satıldığı Trader da istediğin eldivenler ve botlar bulunmakta. Bunları alıp doğru Mammon'a gidiyorsun. "Trade adena to ancient adena" seçeneğinden 4.000.000 adena nızı 400.000 ancient adena ya dönüştürüyorsun. Tabi yanınızda 6 tane Animal Bone da getirdiğini varsayıyorum . Sonra yine Mammon'dan "Unseal Your A grade Armor" a tıklıyor ve eldiven ve botlarınızı bu işleme tabi tutuyorsun. Yalnız bu işlemi yaparken eldiven ve botları giyili olmasın yani inventory de olsun. işlem bitince eldiven ve botları giyince armor üzerinde vaad edilenlerin gerçekleştiğini göreceksin. İyi eğlenceler...

• gansh l2 bölümünün en mükemmeli sensin

hem kişisel özlellik bakımından (yardım severlik vs..) hemde oyun bilgisi (ki bende daha hiç oynamadım yakında baslıcam )

benim sadece 1 sorum var bu oyunda KO da Lunar War lar gibi ırk savasları oluyomu ?

ve baska pvp(people vs. people) alanları varmı ?
  • Bu oyunda IRK savaşlarından ziyade CLAN savaşları oluyor. Zaten şöyle genel bi bakıldığında oyuna, çoğu ırklar birbirlerini tamamlıyorlar. Bu yüzden CLAN savaşları ön planda. IRK olarak kurulmuş bi clana daha hiç raslamadım dersem yeri var. Ama 1-2 kere sadeece okçuların veya sadece Hançerlilerin oluşturduğu bi Clan görmüştüm ama fazla büyük değillerdi.

Giran Arena'da EXP düşmeden PVP yapabiliyorsun. Kötü yanı ise öldüğünde kaldıracak kimse yoksa Giran'da respawn oluyorsun. Oraya kadar bi 1 dk koşman gerekebiliyor. Fakat HUNTERS VILLAGE Battle Area olarak geçiyor. Orada Allah ne verdiyse deyip girişiyorsun ve ölünce RES'e gerek yok hemen köyün içinde farklı bir yerde tekrar başlıyorsun. Tabii tüm server'larda böyle mi yoksa L2X'te GM'ler mi böyle ayarlamış bi fikrim yok. ve yine belirteyim EXP in de düşmüyor.

• Gansh abi geri geldim extremeye kastiende baslıcam ne olıyım sen sole hangisi senin ve clanın için yararlı olucaksa o classı acıyım
  • ya bişi sorucam kaltaq taki resimdeki archer için galiba 9. skill ne? subclassdamı oynuyosun yoksa cunku bende vardı silverranger yoktu ole bi skill
  • BU OYUN PARALI MI???
  • paralısıda var bele$ide sanıyorum bu forumdaki hemen hemen herkes beles oynuyo
  • E yani kardesim ; BELEJ sirke, baldan tatlıdır
  • merhaba arkadaşlar
    ben bu oyuna yeni basladim heral sizin server da degilim
    eyer yardım edebilecekseniz sizi n servera geçebilirim
    su an oynadigim serverda lvl im 19
    serverin adi alexander midi öyle birşeydi unutum
    benim oynadigim serverda herkes poland li
    ve cok az kisi var
    cevabinizi bekliyorum.....
  • ağa ben başlıcam ama nerden üye olcaz sitesine baktım üyelik yok!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Site :www.l2extreme.com
    Server : Kastien

Karakterler
    Sorcereress (76) ... Bu karakterin ismi farklı ;)
    BufferTR (74)
    SpellHowlerTR (75)
    BishopTR (70)

1-Siteye gir.
    2-Register kısmına gir ve Register.
    3-Email'ine onay mesajı gelecek ona tıkla. Aktivasyon yapmadan diğer adımlara geçme boşyere.
    4-Forum için hesabın hazır. Tekrar siteye gir ve kullanıcı adın ve şifrenle giriş yaparken "Beni Hatırla" kısmına check koy.
    5-Ana sayfada GAMECP'ye tıkla, açılan sayfada sol tarafta "Register" var oraya tıkla ve oyun için K.adı ve şifre belirle.
    6-Email'ine onay mesajı gelecek ona tıkla ve aktivasyon yap.
    7-Ana sayfada ("U.S. Mirror" yazıyor!) Patch'e tıkla ve indir. İndirdiğin programı çalıştır.
    8-Biraz Next'e tıkla. O gerekli herşeyi yükler ama biraz uzun sürer. (Finish ekranı geldiğinde Show Reports a tıklayın ve her dosyanın karşısında Updated Successfully yazısı var mı bakın, eğer yoksa updater ı yeniden çalıştırın.)
    9-Oyuna gir beni bul. :)
    10-beni bulmak için çift tırnak hemen peşine yukarıdaki isimlerden

biri, bi boşluk ve mesaj hehe örneğin :
    "BufferTR merhaba

Beni bulursanız hiç üşenmeden Her türlü BİLGİ yardımı yaparım. Eğer sizinle gelinmesi gereken bi görevse gelirim; boş yere teklif etmeyin. Kesinlikle Para istemeyin! Düşük level iken gidip millete bulaşıp sonra beni dövdüler, gel intikam al demeyin. Yüksek lvl olunca biri artislik yaparsa birlikte gider kafasına vururuz (Tabii gücümüz yettiği ölçüde).

Bi tavsiye : B,A veya S grade olmadan ENC işinde +3 geçmeye fazla çalışmayın müsrifliktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gansh -- 17 Aralık 2005, 21:50:50 >

• l2extrema sitesine yeni kayıt alınıyor mu şuan? ben tıklıyorum ancak karşıma registerle ilgili hiçbir şey çıkmıyor
  • şimdi denedim alıyor arkadaşım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.