S

Onbaşı
13 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar telefonum lg g2 , 2 ay once kırdım ve kaskoya gonderdim ucretsiz yaptılar. Simdi ben evde yokken birileri kirmis , yeniden kaskoya gonderdigimde geçerli midir? Bu arada teknosadan almıştım, teknogaranti yani.
1000 TL Bütçem var.

Amfimi Roland 20 X tercih edeceğim. Gitarda karar veremiyorum. Tarzım Opeth , Dark Tranquillity , Quo Vadis vs. vs. Kısaca Melodik Death Metal .

Alacağım Amfi 450 TL. Kısaca 550 TL kalıyor . Kılıf , askı falan alacağımdan 500 TL Kalacak Heralde. 500 TLye kadar beni idare edebilecek bir gitar önerebilirmisiniz?
Oyuna bugün saat sabah 4ten itibaren başlamış bulunuyorum.LeveL 15 HoXum var Aqulonia-RP-PVP de.Birlikte oynamak isteyenler yeni karakter geliştirmek isteyenler gelirse sevinirim ;)
Herşey tamam oyunu yükledim fakat bilgisayarımda update edemiyorum,bunun için belirli bi yer varmı indirebileceğim resume olsun olmasın farketmez sadece lazım.Bide nasıl indirdiğim patchları yapacağımı söylerseniz çok teşekkürler..
Merhaba arkadaşlar bizim lojmanlarda CensorNet HTTP Proxy kullanılmaya başladı.Sadece internete girebiliyorum.Wowada giremiyorum nasıl halledebilirim.Bakın ekran şöyle girerken internete:

Sadece internete giriliyor.Ve her girişte şifre istiyor internet ekranı dışında internet kullanılmıyor :(
Nasıl wow oynayacağım artık :(
Merhaba.İstediğiniz realma gelebilirim Quest yaparız level atlarız.Tekkende sıkıyor wow :) Lütfen acele bir arkadaş.Hem quest yapmak için hemde birlikte Wowu oynamak için gelin lütfen.
Nedense oyun çok zor geliyor.Quest yapın diyolar ama oda zor :( . Ben 2 gündür uğraşıyorum anca 10 level yapabildim adam 10 dakikada 20 yapmış.Nasıl olabilir ya bu...
Hakkında
Forum İmzası:
İnsanlar garip .
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 41
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 2.995 (Bu ay: 29)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.