Teğmen
28 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ya Sıkıldım Artık Ve Eminim Bnm Gibi 100lerce Forum Uyemiz.. Yok 0000000 vs Hitmachine yok F9 Vs Dante_ hyr Bide Aştınız Serverler Arası Muhabbet Yapıyosunuz ve Her Muhabbetin İçinde Onlar Edit Şöle Böle.

Elin Adamı Gelio Kesio Gidio İtemleri Saglam USKO nun Baslarından Beri Oynuyolar. Ama Onları ÇEKEMEYEN Boş İnsan Toplulugu Hep Edit Şöle Böle

Ki Ben F9 Yada 0000000 Yi Seven Biri Değilim TONLARCA TÜRK LVL 70İKEN Siz Hala F9 U Baba Zannediosunuz YANLIŞ! İşine Geldii Zaman Muhabbet Eden İşine Geldii Zaman S..tir Dien İşine Gelince Oy İsteyen 3Slot Troll Partysinde 2Slotu almak için ks yi bile goze alan MÜSLÜMANLAR'A Küfür eden adamları Sevemem..

YA BİGUNDE GELSİN BİRİNİZ YOK İŞTE BILINCLE FORVET01 KAPISSA KİM ALIR YOK İŞTE DARBEYLE INTOTHERAIN KAPISSA KİM ALIR FLN DEİN! HATTA ONUDA DEMEYİN!! Millete Ozenmeyi Bırakın Kendiniz Olun! Bükemediiniz Eli Ya ÖPÜN yada KESİN surekli onları oven yada ovmeyen konusmalarda bulunmayın yada dedim gibi konustugunuz kişiler TURKLER OLSUN!

Alın Size Tartısma Konusu!!! : ROYCOLTLA MURTAZA KAPIŞIRSA KİM ALIR! (ki Bunu Ornek Verdiim Anlaşılır ve XXX VS. YYY Kapısırsa MUHABBETLERİ SON BULUR!)
Arkadaslar Baslıktanda Anlaşılacağı Üzere Nostromo N52 Speedpad Arıyorum.. Ancak Bulamadım ve yardımınıza ihtiyacım var.. nerden bulabilicegimi biliyorsanız yada satıyorsanız yada satan bi arkadasınız varsa pm ile lutfen bildirin..
Not: istanbulda yasıyorum
Aştım abi sonunda inşallah sadece bos yazı yazmamısımdır
YA SANIYORUM BU ONLINE OYUNLAR ICIN ADMIN ISIMLI BIRKAC KISI OLMASI LSM DEILMI? IKI DAKKA KNIGHTI BIRAKIP BURAYA BAKARSANIZ SU UST KONU ALT KONU OLAYINA MUMKUNSE SEVİNİRİM CUNKU HERSEY BIRBIRINE GIRMIS DURUMDA EN KRAL KONULAR ORTALARDA GEZINIYO HATTA BENDEN BI ONERI DAHA EGER OLURSA (COK SEVIYORUM NAAAAAAAPIYIM) GANSH ABIYI ADMIN YAPALIM LINEAGEYE OZEL EGER KENDISIDE KABUL EDERSE HEM ANLAYAN HEMDE SORUMLULUK SAHIBI BIRI OLMUS OLUR DEILMI?
serverde pvp eventten sonra 1. ye upgrade odulu veren gm nin bana yaptıgı ufak saka ben soku atlatamadan duzeltti tabi ... ama adam gmlikten atıldı bugun :D

arkadaslar baktim tum bu knightlar fln yapmıs biz neden yapmayalim ?
işte benim karekter: lvl 74silverranger (1lvl once giydim grade s setleri) setlerin hepsi +3 ayrıca hero bowda +3 eger gelmek isteyen olursa maddi manevi yardımı yaparım supheniz olmasın......
http://elysianfields.com/l2woxell

Bugun yeni bi serverde basladım baya ii ztn drop rate expler fln herneyse girdim talking islanda arkamdan oTTo yazı yazıyo
"Selam Cakiroglu"
a.s. fln neyse konustuk baya sonra sordu paraya ihtiyacın varmı? tak die 3m attı bana:D
ust bas aldım 1. masteri secmeye gidiyodum Hakan die bi ark msj attı nbr nasısın die baya sohbet ettik saolsunlar cok yardımcı oldular ilk defa bu kadar turku gordum lineagede baya var serverda:D
ya bn kastiende oynuyorum extremede fakat sole bi prob var zart zurt dc oluyosun server cokuyo ve cok lag varrr acaba bana kastien kadar exp ratingi yuksek olan bi server söyleyebilirmisiniz?
arkadaslar kusura bakmayın bişi sorucam
ya bu tıkladım gamecp ye yazdım kullanıcı adı sifre ama hata veriyooo olmuyo yanlıs kullanıcı adı sifre fln dio neden???
ARKADASLAR MYKODA PREM. ALMAK NASIL OLUYO Bİ BİLEN VARSA ANLATIRMI PUANLA FLN GALİBA AMA O PUANI NASIL ALIYORUZ BİRİ ANLATSIN PLS
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
AnneDarqNooBoldU

AnneBenNooBolduM (crafted By Darquishing)

SuQuFe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 14 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 173
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 3.864 (Bu ay: 50)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.