Şimdi Ara

LINEAGE 2 OYUNUNA YENİ BAŞLAYACAKLARA BİLGİLER !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
3
Favori
179.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 258
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 41
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 gün 19 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • gansh (41 mesaj) mutlugider (11 mesaj) GrandMaster (6 mesaj) Yasamakİstemem (6 mesaj) lord__omer__90__ (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> Lineage II >> LINEAGE 2 OYUNUNA YENİ BAŞLAYACAKLARA BİLGİLER !!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    839 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Komutan_Logar kardeşim espiri falan mı yaptın yoksa bişiler mi demek istedin anlamadım ama hadi hayırlısı...

Twinssoul kardeşim,
    o yaratığı bildiğim kadarıyla sadece castle siege yaparak kale sahibi olmuş clan liderlerine veriyorlar...

Ben, C4 tabanlı bir Türk server ında oynadım bir süre. Orada 2 milyar adena ya satılıyordu. ordan almıştım...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    839 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar, üst konu yapma yetkim olmadığı için ben de güncelliği bu şedilke sağlamaya karar verdim.
    |
    |
  • Teğmen
    130 Mesaj
    Bu konuyu tepeye asalım Arkadasa hizmetleri için teşekkürler !!!!!
    |
    |
  • Teğmen
    146 Mesaj
    gansh abi baktım heryere ama yok o B.q yiyen coins of lord bende sinirlendim artık archer olucam ama elf olamıyorum galiba olsun human human takılırız naapıyım :D
    |
    |
  • Yüzbaşı
    866 Mesaj
    oyuna başlamayacağım ama ne amaçlı felan olduğunu öğrendim tşk.
    |
    |
  • Teğmen
    130 Mesaj
    kardeslerim o hayvanı elde etmeniz icin lvl 80 olması lazım clan lideri olman lazım clanın lvl 5 olması lazım ki savasa girip kale alabiilesin kaleyi alınca kale lideri olcan ve sonra gidip alcan çok kolay valla !!!!!!
    |
    |
  • Yüzbaşı
    839 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    hem de nassı!!! Abi yok evde kendi server ımı kurup orda alıp gezecem yaw... Gerçi gezdim ama doyamadım
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    kardeşler bu oyun nerden indiriliyo ben knighttan wazgeçecem lineage oynuyacam ama nasıl
    |
    |
  • Yüzbaşı
    418 Mesaj
    O yaratigi edinmek öle kolay birsey degil ex den bahsediyorum ilk önce clan kurucaksin sonra clan lvlini 5 e kadar cikarticaksin yeni basladiysan bosuna ugrasma yapamazsin sonra clanina oyunda taninan yani en ii oyunculari alicaksin yani seninde oyun icinde biraz isim yapmis ollman lazim en fazla 40 kisi alabilirsin sonra alianslar kurucaksin ve en sonunda bir kale savasina giriceksin savasi kazanip kalenin lord u olucaksin ondan sonra işin kolay o ufak dino nu alip mymu denen periye götüreceksin 2 kere daha büyütüceksin ve seninde öle ucan yaratigin olucak iişşş baya bir zor sen vaz gec lvlini kas
    |
    |
  • Teğmen
    182 Mesaj
    baba o hayvani edinmemi saglayana kastiende direkt 1milyar wercem ya
    ya biri annatsin sunun nasil alindigini
    |
    |
  • Yüzbaşı
    418 Mesaj
    EHEHEEEE güsel dimi
    |
    |
  • Teğmen
    182 Mesaj
    yaw bu clan lvlini nasil 5 yapcaz onu soleyin bari
    |
    |
  • Teğmen
    182 Mesaj
    yaw su wryrmin satildigi bir servera mi gecsem acaba am 78 lvl bishop yapmısım simidi birakilmazda bu adam walla su wyrma binemezssem bu oyunda deliririm heralde yaw simdiden basladim ha
    |
    |

• Yüzbaşı
    418 Mesaj
    yaw ole pek bir ozelligi yok bak biraz yüksekten yürüdügünü düşün
    |
    |
  • Yüzbaşı
    418 Mesaj
    |
    |
  • Teğmen
    130 Mesaj
    aga yeni oynayacaklara bilgilerden yanı sıra ileri düzey kullanıcılara yönrlik bilgin varsa bizimle onlarıda paylaşa bilirsin hatta çok iyi olur mesela lvl 70 üstü kullanıcılar için bi yazı !!!!
    |
    |
  • Yarbay
    2644 Mesaj
    Bu oyun ucretsizmi
    ultimadaki gibi boyna geri alma oluyormu
    |
    |
  • Yüzbaşı
    839 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Kardeş yaw , yüksek lvl lilere ne diyeyim ki...

ieeeyttt, ya da ne bilim Şadan Goyala! diyip yiyin birbirinizi!
    |
    |
  • Binbaşı
    1540 Mesaj
    dragonmu istiosunuz alin elin pk sina werince dragonu hawada bile kaçılmıyo adamlardan

işte size son mızrak sawaşı(ama ejderha mızrai onun elinde benim diil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leipold -- 29 Kasım 2005, 5:44:02 >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    herşey çok hoş çok güzelde bide bunu oyunu edinmeden önceki yardımı yazarsanız çok sewinirim
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.