Yüzbaşı
10 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
www.l2revengeserver.com

Arkadaslar extreme bitmis durumda tüm playerlerı buraya geldiler buradalar.Gelmek istiyenler server pathc ine www.l2revengeserver.com adresinden ulasabilirler

Gelmeden servera ok atan önce bir gel girana git beles buffunu al biraz rune town goddard town ve giranda takıl gez sonra kadar ver
cHAR nick nasıl degisir bilen varsa yazarsa sewinirim
Arkadaslar su an 39 lvl okcu var elimde cogunlugu str ama intte verilmis
İcinde Daha 20 günü olan sincap
25 günlük Gold ticked
Cantasında 2kk
48 silke alınmıs chucki helmeti
+3 42 LVL BOW
+3 35 LVL BOW u var

Server Babel

Benim istedigim Nuke adayı :P full int blader light/fire lvl olarak ortalama 40 olabilir Okcudan bıktım her oyunda her serverda okcu okcu okcu okcu ben kusucam artık OKCUYU SEVEN VE CHAR TAKASI YAPMAK İSTEYEN ARKADASLAR VARSA BURADAN ULASA BİLİR blutbad99@hotmail.com
ArKADaSLAR 24 saatin 13 saati calısmaktayım oynamaya pek zamanım olmadı ama cok istiyorum tüm forumu neredeyse bastan sonra okudum.Su an kasacak pek zamanım yok charı olupta oynamayan arkadaslar varsa bana verebilirmi acaba isterse cıplak olsun sadece bana su meslekleri uygulaya bilecek bir char lazım Herkese sEvgiler Saygılar

iSTEYEN OLURSA LİNEAGE DE CHAR VEREBİLRİM
ARKADASLAR.... Server gelmistirhttp://maviejder.no-ip.biz/ sERvera bu adresten ulasabilirsiniz...

Server Rate 35x, Full C4 ,GMSHOP, Striders/Wyverns,Hero Weapons (Quests-Weapons-Skills), Raid Bosses,76 VE 78 LVL SKİLLS,Event Yarısmaları

Özellikler

P4 3.0
160 GB HDD
2048 ram

Pisman Olmicaksınız Herkese İyi oyunlar
Hakkında
Meslek: öğrenci
İlgi Alanları: l2,gitar
Forum İmzası:
Belkide terslik bende yapamadim bu düzende,kacacak delik arar oldum sürüngenler sehrinde, egitilmis köpekler,doymak bilmez maymunlar...YASAMAK İSTEMEM ARANİZDA
Hakkımda:
anlatsam ne olucak sagdan ggircek soldan cikcak
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 467
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.607 (Bu ay: 84)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Çok kişili online RPG Oyunları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.