Şimdi Ara

LINEAGE 2 OYUNUNA YENİ BAŞLAYACAKLARA BİLGİLER !!! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
3
Favori
181.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bnmki düşük deil ama sennki biraz yüksek olucak herhalde bunda ne war yalanmı sölim annatıgını anlmadım oyunu iyi anlatamamsıs dedim ne war ki bunda
  • quote:

Orjinalden alıntı: evıl

bnmki düşük deil ama sennki biraz yüksek olucak herhalde bunda ne war yalanmı sölim annatıgını anlmadım oyunu iyi anlatamamsıs dedim ne war ki bunda

Walla bencede arkadaşın anlattıkları neredeyse bütün MMORPG'ler olan opsiyonlar!Gtimiş optıons u anlatır gibi shortcut anlatmış wts wtb falan bunlar her mmorpgde war biraz içerikten ve konudan bahsebilirdi bence
  • rate olayı serverin zorlugunu gosterir mesela sp ratesi 100x se bu serverde sp yi 100kat daha fazla verio
    rate ne kadar yuksek olursa server o kadar kolay olur
  • Sorcereressme bu isimde sen titanda oynadinmi???elinde +25 dusk sword ve shield vardi ama kestim zamaninda gloss diye bi clandaydi ama dagildi.... glossla savasirken kesmistim o sorceororu...
  • saolasın
  • L2 Extreme server inda Kastien dünyasında oynayan kişilere DİKKAT !!! Kim yardım istiyosa bana oyunda pm atabilir.Çoğu zamanlıkla hep oyunda oluyom . Yardım için:
    xAmigo - Treasure Hunter 77 lvl - Angel Slayer + focus sahibi (as + focus)
    veya
    TheDamOfTheHell - Sorcerer (leveli gizli ) - inşallah Dusk Sword ve Dusk Shield sahibi olacak .

Yukardaki karakterlere PM atabilirler !!! ve msn den özel konuşmak istiyorlarsa Msn adresim - gang_boy_1993@hotmail.com
  • xAmigo nun karakterizasyonu:

Name : xAmigo
    Level(lvl) : 77. (inşallah 80 olacak)
    Silah : Angel Slayer (a s) + focus (1 türlü bayaa +'lı yapamadım
    Armor Set : Draconic + 3
  • Walla ben hiç Alt + ... (bilmem hangi tuşa basmıyom) direk Options'a girip 3. bölümde Enter Chat die 1 yer var onu OK layıp hic Alt a basmıyom direk - V,T,C,K VE SAYRE TUŞLARINA BASIYOM . Kısacası hiç Alt tuşunu kullanmıyom . En kolayı budur arkadaşlar .

L2 Extreme serverında Kastien 35x dünyasını şiddetle tavsiye ediyom.
  • ya ben bu oyunu nerden indireceğim knight onlineden sıkıldıma rtık dupe mallar edit char koxp kxp emekle omluyor bu işler
  • www.fileplanet.com veyawww.lineage2.com a gir orda ara bul indir
    sonrada l2extreme serverini indir üye ol ve Kastien 35x dünyasında başla
  • S.a Ben yeniyim ve Line Age yeni yükledim ama AGP sorunu veriyor Bu sorun nedir napmam lasım!!!
  • bu arada pack yükleyemiyom tam siteyi verseniz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Manayak

Arkadaşlar benimde sorum olacak Yeni konu açamıyorum neden anlamadım bari buraya yazayim dedim L2Extremede 3rd class nereden değişiliyo hala bulamadim da varsa tabi ?

giran da gk nin yanında npc olması lazım ona tıklıon oto. oluo benim serverimde ole galiba cogunda ole
  • Y arkadaşlar bu oyuna nerden üye olucaz yardımcı olurmusunuz
  • Slmlar oyuna daha henüz başlamadım. oyunu indirdim c4 ü kendi sitesinden bir sorun çıktı hata verdi. İndirilen zipli dosya ya tıkladığımda hata veriyor ve zip in içi boş gözüküyor ama dosyanın diskte kapladığı alan 2.3 gb. aynı durum arkadaşımında başına geldi. bu yüzden lineage in C1 C3 v.s. versiyonlarını gördüm bunları indirsem C4 e uptade edebilirmiyim? yoksa illa C4 oynamak için C4 ün kendisini mi indirmek gerekiyor? Zip li dosya neden boş çıkmıştır? İndirmek için kullandığım program "Download Accelerator Plus" arkadaşım ise "FlashGet" ile indirmiş. Lütfen yardım edin.
  • abiler oyunun internet sitesi size fayda getirmez o site para bayılanlar için bizimkihttp://www.l2extreme.com/ sitesinde bizi bu site ilgilendiriyor.buradan üye olacaksınız. Oyun 2.3 gb indireceksenizhttp://www.lineage2tr.com/ sitesinden sol aşağı köşedeki dosyalar sekmesinde en üsttekine tıklayın
  • lineage 2 c4 oynuyorum elf ırkındayım knight skilin lvl 20 skill görevinin yerini bulamadım yereni göstelirseniz sevinirim
    hotmail adresim
    GEneral_cdkey@hotmail.com
  • arkadaslar oyun knight gibi, peki oyunun oynayıs seklinide knight gibi yapmak mümkünmü ? ben alışamadım hala, kapılara çarpıp duruyom.Bide ben skil alırken hani bıçağa benzeyen 2 tane skil var, 2 sinide aldım ama fark ettimki kılınca göre çalışıyo o skiller, peki ben ilerde o sikili geri verebiliyomuyum, boşuna almıs oldum birini...
  • Beyler oyunla ilgili genelde 1 asıl çarın olsun 2 ticaret amacli 1 carında olsun felan deniliyo, ozaman tüm carların ortak bir inimi var ? esyalarımızı koydugumuz bir yermi var ? varsa nerde ? Bide ben dark elf fast kılınc kulluanan karekterinin görevini yapıyorum lvl 15 adam bana gir skeleton kes kemik topla diyo sanırım, bu lvl de bile cok zor ki bana aslında gorevi lvl 5 mi neydi verdiginde.Cok zor yaa gorev, oyunun tüm görevleri bögle zormu ? Yada ben yanlıs görevmi yapıyom yapıyoda olabilirim, neden derseniz bazı türk sitelerinde görevleri yazmıslar ama benim yaptıgıma benzer görev göremedim onlarda, bu c4 le gelen bir yenilikmi çünki o siteler baya eski pek yenilememişler kendilerini.Son olarakta hani şu silah felan satan elemanlardan alınan görev var, aldım görevi bitirdim, görevi verenin yanına gittim, adam beni tanımıyo bile, bana kese gibi birsey toplattı, 10 adet ama görev bitti iş bitti gibi davranıyo 10 adet kese hala üzerimde, bilgisi olan vede yardımcı olmak isteyen arkadaslardan yardım bekliyorum...Formda bununla ilgili bilgi var demeyin lütfen fırsat buldukça okuyorum formu ama burda çok bilgi var ve benim oyun oynamaya vaktim kalmıyo forma daldımmı...lütfen yardım.

• yuh abicim bu kaç gb yaaaa dün sitesinden indirdim 2 gb bişi ee kabul etmedi insert disk 1 fln dio ne biçim oyun ya bu ne var lanb unun içinde
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.