Şimdi Ara

LINEAGE 2 OYUNUNA YENİ BAŞLAYACAKLARA BİLGİLER !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
3
Favori
179.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 258
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 41
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 gün 19 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • gansh (41 mesaj) mutlugider (11 mesaj) GrandMaster (6 mesaj) Yasamakİstemem (6 mesaj) lord__omer__90__ (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> Lineage II >> LINEAGE 2 OYUNUNA YENİ BAŞLAYACAKLARA BİLGİLER !!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    115 Mesaj
    oyunu nerden indirebilirim :) bana kızacaksınız biliyorum araştırsana diye ama inanın çok yazı okudum ve beynim döndü.. yardımcı olabilirseniz..
    |
    |
  • Yarbay
    2293 Mesaj
    ben bu kadar yazıyı okuyana kadar oyuna hiç başlamam daha iyi en iyi online oyun öğrenme yolu internet cafe'deki uzmanlardandır veyada abinizden falan
    |
    |

• Yarbay
    2356 Mesaj
    ya ben oyunu almayı dusunüyorum ama aylık bir ücreti varmı bunu bana söylerseniz sevinirim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    946 Mesaj
    arkadaşlar(özellikle daha önce ke oynamış olanlar) bu oyun nasıl?yani serverlara kolay giriyormu? grafikler güzel mi?hile yapıyolarmı?(inşallah ke gibi değildir...) ke gıcık bi oyun.herkes hile yapıyor.bu oyun en çok oynanan rpg oyunmuş diye duydum.kalitelidir heralde.bir de üyelik paralımı? cevaplarınız için şimdiden sağolun.
    |
    |
  • Binbaşı
    1612 Mesaj
    agalar ben bu oyuna daha başlamadımda yani parasız server yada köyler oluyomu yada nası bir duygu ilk oyunu açınca çok merak ediyorum ve olumlu cevap alırsam oyuna başlayabilirim
    |
    |
  • Onbaşı
    29 Mesaj
    allah razı olsun ellerine sağlıkk

|
    |
  • Yüzbaşı
    423 Mesaj
    Allah razı olsun eline koluna sağlık
    yanlız sorunlar var ben oyunu download ettim
    ama 2 gündür update ediyor
    adsl kotası falan bırakmadı bu oyun
    yada ne yapmalıyım her girişimizde bunu böle update mi edecez bi bilgi verirsen sevinirim
    quote:

Orjinalden alıntı: gansh

Arakadaşlar, her kimse bunu yapacak olan kişi, bu konuyu üst başlık yapacak gibi görünmüyor. Bari her okuyan bi "Allah razı olsun" yazsın da hem ben faydalanayım hem de topic üst sıralarda kalsın
    |
    |
  • Teğmen
    110 Mesaj
    Peki biz bu oyunu nerden indircez
    |
    |
  • Onbaşı
    39 Mesaj
    sesimi duyan varsa izmirli arkadaşlardan internet kafemize bu oyunu indirebilecek bi arkadaş arıyoruz ücreti neyse vericez yeter ki şu oyunu tekrardan oynamak nasip olsun newagel2 de oynuyorduk ve şimdi oynayamıyoruz ilgilenen arkadaşlar msn swer21_@hotmail.com bayraklı karşıyaka civarından olursa çok memnun olurum ilginize teşekkürler
    |
    |

• Er
    5 Mesaj
    arkadaslar aranızda mu online ın nası oynanacagını bilen varmı
    |
    |
  • Onbaşı
    33 Mesaj
    gusel paylaşım....
    |
    |
  • bu oyun nerden indiriliyor
    |
    |
  • Onbaşı
    39 Mesaj
    araştır bul her yerde yazıyo bari görüntü kirliliği yapma
    |
    |
  • Er
    3 Mesaj
    yeni başlayanlar diye başlık atmışsınız burda birsürü adam yardım istiyo hiç bi cvp vermiyorsunuz bumu forum anlayışı bumu paylaşım kardeşliği insanlık öldümü bea
    |
    |
  • Onbaşı
    39 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: spoyraz07

yeni başlayanlar diye başlık atmışsınız burda birsürü adam yardım istiyo hiç bi cvp vermiyorsunuz bumu forum anlayışı bumu paylaşım kardeşliği insanlık öldümü bea

çok haklısın kardeşim ben de sana katılıyorum sesimizi duyun artık
    |
    |

• Çavuş
    40 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: swer

quote:

Orjinalden alıntı: spoyraz07

çok haklısın kardeşim ben de sana katılıyorum sesimizi duyun artık

Yaw İlk Başta Bende zorlandım ama forumda sağlam indiren link var..Buyrun arkadaşımız vermiş linkler sağlam Saygılar.. http://forum.donanimhaber.com/m_7607320/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oxoxoxo -- 18 Haziran 2006; 10:20:28 >
    |
    |

• Er
    1 Mesaj
    yaw nerden indirelecek bişey anlamadım yaw
    |
    |

• Yüzbaşı
    839 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Sabırsız Arkadaşlarım biraz Search yapsanız en azından oyunun adı olanwww.lineage2.com u deneseniz bu işler ç.ok kolay olacak da

Lineage2 C4 Client Download Page (FilePlanet)
    |
    |
  • Er
    4 Mesaj
    ARKADASLAR ORJİNAL SERVERDA 08 HİNDEMİTHE HEPİNİZİ BEKLERİM ELİMDEN GELEN YARDİMİ YAPARİM SUNU SOLEMEK İSTİORUM FREE SERVERLAR ULTİMA ONLİNE DA OLDUGU GİBİ MUTLAKA KAPANACAKTİR EMEGİNİZE YAZİK BENDEN SİZLERE TAVSİYE ELALEM SİZİN EMEGİNİZİ OLDURMEDEN ONCE SİZ CESARET EDİP ONU OLDURUN SONRA COOOOOOK KUFUR EDERSENİZ AMA FAYDA ETMEZ YARDİM VE BİLGİ İCİN MSN :SAİNT198585@HOTMAİL.COM HEPİNİZİ BEKLERİM İİİ SANSLAR
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    arkadaşlar bu oyun nasıl bişe knighte benziyomu paralımı
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
triple negative breast cancer
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.