Şimdi Ara

LINEAGE 2 OYUNUNA YENİ BAŞLAYACAKLARA BİLGİLER !!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
3
Favori
181.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kısa yoldan kristal üretimi yani. Peki satıldığı bir yer yok mu, çok ilginç :D
  • Buarada enc basıcam basmasına, siteye göz attım giranda pm shopta satılıyormuş. öyle bir şey bulamadım ben. pm shop nedir, bana bilmem nenin yanı bilmem kim dersen çok sevinirim.
  • slm ben L2x te Titanda oynuorum 2 senedir oynuorum belqi orda yardim ederim bana pm atabilirsiniz Yenicheri nickim
  • bana yardımcı olun ya heal büyüsü açtım ben büyüyü yapana kadar yaratık beni 15 kere falan yatırıyo bide o ayılar benim lvlıma uygun mu lvl4?
  • şimdiden saolun ama karar verdim oyunu bırakacam silke devam edecem
  • 5x yatışımdan sonra bu oyunu oynamamaya karar verdim
  • forumunuzda TOMEKK arkadasınız bu oyunu oynamam için cok ısrar edio herhalde baslıcam siz ne dersiniz baslayım
  • İki sorum var. Birileri sürekli gelip benden ress istiyor. Para teklif ediyor. Ben ne olduğunu bilmiyorum
    Bir de buff nedir?
  • oyunu download edemiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  • yaw arkadaşlar bir sorunum var oyuna her girdiğimde kısayolların bulunduğu barlar falan kapalı oluyo options tan tekrar initalize etmem gerekiyo bu derdime bir çare varmıdır?
  • Defalarca bu soruyu cevapladım kardeşim ama senin için bi daha yapayım.
    ALT + X e bas. Options a gir. Yukarıdaki sekmelerden GAME i seç. Açılan sayfada INITIALIZE diye bir Button var. Tıkla!
  • ben oyunda daha yeniyim saol peki oyunu nereden indiricem bi yardımcı olabilirmisin
  • kankalar hepinize teşekkür ederim yazdıklarınız için oyunuda gördüm müthiş bir oyun üyede oldum ama oyunu nereden indirecem bi yardımcı olun lütfen

• KANKALAR YAZDIKLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ÜYELİKDE ALDIM AMA OYUNU NERDEN İNDİRİCEM YARDIMCI OLABİLİRMİSİN
  • beyler yaw kastiende oynuyorum ama turk bulamıyorum yardım edin yaw ksacak birilazım ban beni kasın kastiende yada titanda
  • ama kastiende olursa daha ii olur bide o giant tiger nasıl cıkar bilen varmı bi deneyelim
  • bide bişi dicem yaw benim levelim 31 en kolay şekilde nerde boss kesebilirim
  • hicbi yerde tabi benim serverdaysan benim bildigim yoqta
  • baba ben bu oyunun parasızına baslamak istiyorum nerden indirebilirim ve nasıl indirebilirim bi yardımcı olsan
  • baba plssssssssssssssss biri bana yardım etsinnnnnnnnnn
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.