Şimdi Ara

Linea'ya 110 bin verilir mi? (nisan 2021) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  •   Cevap için teşekkürler. Linea'nın dizel olması zaten egea ile karşılaştırmamızda tek etken. Geri kalanı zaten egea'yla kıyaslanamaz. Dizele ihtiyacım var mı, açıkçası yok. Ama vergisi az, bakım maliyeti uygun vs.

• Fuji kullanıcısına yanıt

mantıklı. mesajınızı okuyunca şimdiki 1.4 arabamla kıyasladığımı farkettim. Egea yaşı ve teknolojisi gereği daha iyidir.

• egea bulunur çok rahat 100k civarlarına 105 olur 103 olur 100 ün altına bile düşen olur sıkı pazarlıkla ben olsam linea falan hayatta yanaşmazdım çünkü egea=linea asla denk değil her konuda kim ne derse desin bariz egea 1-2 tık daha öndedir en boş easy bile alsan gül gibi işini görür bir kere en azından sokakta bakınca bile içine siner daha çok beğenir görsel olarak daha fazla kabullenirsin şöyle düşün rent a car cılar filolar bile artık linea nın yüzüne bakmıyor köyde egea ile yolda kalsan yol kenarında ki lastikciye götürüp yine yürütürsün o derece basit yürütme maliyeti daha da abartayım şu an içinde yaşadığımız ülkede egea hem görsellik hem yürütme hem ekonomi olarak alınabilecek tek araç sümbül falan kıyaslayanlara gülüp geçin

• ARES007 A kullanıcısına yanıt

Doğru söylüyorsunuz. Linea'nın eskime payı aklıma gelmemişti açıkçası. Lineayı düşünürken ilk aklıma gelen vergisinin uygun olmasıydı ama egea hem güvenliği hem yeni olmasıyla vergiyi görmezden gelmemi sağlar. zaten linea alsak aynı parayı vergiye değil çıkan masrafa veririz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tonodias

Linea ne kardeşim ya. Lütfen git broadway al linea alma. Araç gitmiyor. Araştırıp alın şu arabaları.

Vgt tip turboya hakim olmazsanız gitmez tabi 10 kademeli gaz pedalı var e vgt napsın adam 1800 2000 devirde vites atıyor gaza az basıyor turbo veriyor 1.1 bar atmosfer basıncı dahil yüksek motor yükünde 2.3-2.4 bar atmosfer dahil anlık verebiliyor ama basmadıkları için sonra araç gitmiyor   1.3 dizele gitmiyo demekte heralde 3.0 tdi felan var, 1.3 dizel devirli kullanılmayı isteyen araç yoksa kurum bağlıyor heryeri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LampdaLamp -- 12 Nisan 2021; 22:31:5 >
  • Hocam yapmayın o para lineaya verilmez. 120 bandında easy Multijet 130 civarında urban 2017 model bulursunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınıyorsa egea bakılabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2014 linea 1.3 aracım var, 2016 da 56bin km de 41 bin tl ye almıştım. Arabadan çok bişey beklemeyen, gideceğim yere götürsün, çok fazlada yakmasın, zaten max 120km hıza çıkarım diyen biri için uygun. Zaten yılın 300 günü motosiklet üzerinde geçiriyorum, anne babayı memlekete arabayla götürüp orda babama köyleri gezsin diye bırakıyorum.

Ama 100-110 bin verilecek araba değil bu kesin. ha 1.6 motor olur üst paket vs olur ama yinede düşünürüm o parayı vermek için.

Egea ilk piyasaya çıktığında hoşuma gitmişti, lineayı satıp ona geçsemmi diye düşünürken gerek yok deyip vazgeçmiştim.

Şuan yine aynı gereksinimler için araba alacak olsam linea yerine egea daha ağır basardı sanıyorum.

• aralarında fazla fiyat farkı yok, egea kesinlikle

• Sanayii gitmemek derken bizim millet garip , 170binde 2013 Peugeot 308 1.6 dizel aldım geçen sene değiştiğim 400 TL orijinal ABS sensörü oldu sadece 1 yılda çok sevdim aracı sadece iç torpido kısmı bana hitap etmiyordu

Bende Fiestadan geçmiştim arabadaki segment farkını hissediyorsunuz yol tutuş konfor vs

Ben Linea Symbol vs almam 120km ile giderken bile arabada tedirgin oluyorsunuz fren yol tutuş ve güvenlik konfor anlamında

Yani sanayii gitmeyim masraf çıkarır mı şeyini ülkede atamadık araba alırken arabadan çok sahibini incelerseniz düzgün araba alırsınız ha 400-500 TL masraf olarak kabul ediyorsanız o başka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brother ToLGa -- 13 Nisan 2021; 12:21:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonodias

Linea ne kardeşim ya. Lütfen git broadway al linea alma. Araç gitmiyor. Araştırıp alın şu arabaları.

aynen gitmiyor  yazık bu atmosferik motorcu tayfaya. sanıyorlar ki bütün arabalar bizim ki gibi

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.