Şimdi Ara

Limitless (2015) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
600
Cevap
22
Favori
14.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu dizinin ikinci sezonu onaylanmazsa kan çıkar.

Bu arada son bölümün son sahnesinde müzik için pm atabilirsiniz. Harbiden zor bulması :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1x21
    Finch'in kısa kısa NZT etkisi altına girmesi ( NZT almamışken ) sanki bi şekilde bi yeteneği ortaya çıkıcak havası uyandırıyor, aşı olmadan bağışıklık kazanmıştır gibi bişey, böyle bişey olur mu acaba yoksa o anlık NZT durumları normal bişey miydi
    ???

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13.bölümden sonra izlemedim devam etmelimiyim ? sıkıldığım için bırakmadım yoğun olduğum için ara vermem gerekti şuan nasıl dızi
  • KendineAteist kullanıcısına yanıt
    15 bölümden sonra izlemedim bende pek iyi gitmiyordu açıkcası ama sonrasını bende merak ediyorum.
  • 1x21

çok iyi bölümdü. sand'in planı mükemmel işledi kimsenin de aklına gelmedi finch olmayınca. yalnız yıllardır hapı kullanan morra bu tuzağa nasıl düştü acaba. finch'in beyni hapa adapte oluyor olabilir ilerleyen bölümlerde ihtiyacı bile kalmayabilir onun işaretini gördük bence
  • 1x22 Sezon Finali?
    Sezonu güzel bitirdiler

Kalıcı iğneyi bulmaları ve Sands'ten kurtulmaları güzel oldu, 2.sezonda durumun farklı olacağını gösterdiler.
    Piper'ı Rebecca-Brian ilişkisi için aradan çıkardılar diye düşünüyorum gitmeden de büyük kıyak geçti.
    BrianPool, Wolverian, Brunisher
  • Evet, sezon finali.

• Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    Onay almadı diye biliyorum ondan öyle yazdım. Final olma durumu da olabilir.
  • Çok iyiydi. Devam etmezse CBS binasını yakarım PoI bitiyo bari bu devam etsin

• bence devam etmesin bundan sonrası zorlama olur gibi geliyor yani 10 bölüm falanda değil 1 sezon 22 bölüm baya uzun birde sürekli aynı şeyler
  • 1.22

Piper'la olan son sahneleri halüsinasyon sandım değilmiş Bağışıklığı da aldı kafası rahat artık. Türk bayrağını da gördük Her şeyi tatlıya bağladılar, ikinci sezon onayı olmayabilir ondan mı acaba. Bir bakıma da kendi takımını vermeleri ikinci sezon için bir konu oldu. Bakalım onay alacak mı..

• kalıcı bağışıklık yanında kalıcı nzt'de bekliyordum piper'dan o gelmedi. mutlu sonla bitti final gibi yapmışlar
  • Begenerek izledigim dizi idi.insallah devam eder..bu arada son sahnede ike gercelk ismini israrla soyleyince nedense aklima the walking dead`in final sahnesi geldim...daryyl,daryyl.

• 1x22

bu diziyi çok beğendim arkadaşlar, ilk çıktığı günden itibaren her hafta düzenli şekilde izlediğim bir dizi oldu..

bir bölüm bile sıkmadı, valla helal olsun ne diyim.. Ailece de izlenebilir yani..
  • güzel bir final oldu umarım devam eder.beğendiğim bir dizi.
  • final güzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

kalıcı bağışıklık yanında kalıcı nzt'de bekliyordum piper'dan o gelmedi. mutlu sonla bitti final gibi yapmışlar

Oda gelir, :) :) 3 sezon onayı aldımı varmı bi bilgi,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klişelerle dolu vasatında altında bir final. Zaten dizi artık iyice mantara bağlamıştı.

Muhtemelen burada biter, 2.sezonu gelmez, ha gelirse de şahsen kesinlikle devam etmem.

Genel anlamda dizinin puanı bence 5/10
  • Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    Daha 2.sezon onayı almadı ne 3'ü

• quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Daha 2.sezon onayı almadı ne 3'ü

Gardaş ben ikinci sezon 22 bölüm bitti sanıydım ya,
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.