Şimdi Ara

Life is Strange (2015) [ANA KONU] (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
668
Cevap
15
Favori
23.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 508 mb demissiniz ama 4.1gb update gelmis arti yeni dlc tarzi birsey gelmis o da 2.9 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinsityotrofoblast -- 20 Ocak 2016; 17:03:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dlc demeyelim. Fiziksel sürümü çıktı oyunun ve içinde sahne arkası ve yapımcı günlükleri gibi bazı yeni görüntüler var. Polygon en azından haberi bu şekilde yapmış.

• Az önce 2.9 GB'lık ek içeriği bitirdim. 9 videoluk harika bir içerik olmuş 2.9 Gb olması çok görünebilir ancak oyuna bir de yapımcıların açısından bakmak oyuna olan sevginizi arttıracaktır. Yönetmenin nasıl "paramızı alalım bize yeter" demeyip oyuna gerçek havası kattıklarını, detaylara nasıl önem verdiklerini görebilirsiniz.

2.9 Gb'lık içeriği indirmek pek kolay değil, kısaca açıklayayım öncelikle 4.1 Gb ile alakası yok bunun. İçeriği indirmek için Steam'de listeden oyunu bulup sağ tıklıyoruz ve seçenekleri seçiyoruz. Daha sonra açılan pencerede en son sekme olan DLC sekmesine geliyoruz ve "Director's commentary" seçeneğinin yanına tik atıyoruz ve indirme başlıyor. İzledikten sonra yer kaplamasın diye aynı şekilde gelip silebilirsiniz.
  • Arkadaslar oyuna bugun basladim bu fotograf cektigimiz anlardan bazilarini okuldan ayrilinca cekmedigimi fark ettim arabaya atlayip kactigimiz sahneden sonra tekrar donup o fotograflari cekebiliyor muyuz

• quote:

Orijinalden alıntı: sinsityotrofoblast

Arkadaslar oyuna bugun basladim bu fotograf cektigimiz anlardan bazilarini okuldan ayrilinca cekmedigimi fark ettim arabaya atlayip kactigimiz sahneden sonra tekrar donup o fotograflari cekebiliyor muyuz

Oyunun koleksiyon modu var,orada yaptıkların kaydedilmiyor.
    Hangi bölümde kaç fotoğraf var ve kaç tanesini çektiğinide gösteriyor.

Oyunu bitirdikten sonra hepsini tek tek çekersin.

http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/29610656593603606/69FD0835D7514855135C34F4E57D5A6506D86077/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunahan95 -- 25 Ocak 2016; 2:59:55 >

• tunahan95 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim gerci biraz geç oldu ama episode 2 nin sonu istedigim gibi olmayinca save i bakmistim orada gordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinsityotrofoblast -- 25 Ocak 2016; 14:03:31 >
  • Mr Reese kullanıcısına yanıt
    Anahtar kısmına baya güldüm. Süper video olmuş ya her kim yaptıysa.

• Dünya Chloe'e feda olsun
  • Arkadaşlar save sistemi nasıl. Aynı anda 2 kişi oynasa karışıklık çıkar mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adnansetek kullanıcısına yanıt
    Çıkar, save sistemi normal bir oyun gibi çoklu save desteklemiyor. Tavsiyem aile paylaşımı ile oynayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Çıkar, save sistemi normal bir oyun gibi çoklu save desteklemiyor. Tavsiyem aile paylaşımı ile oynayın.

Aile paylaşımı dediğin tam olarak nedir

Detaylı anlatımı vardır mutlaka ben bildiğim kadarıyla yazayım
    2. steam hesabı açıyorsun bununla aynı bilgisayardan giriş yapıyorsun daha sonra ayarlarda aile paylaşımı seçeneğinden, bu bilgisayarda girdiğin 2 hesabı birbiriyle paylaşıma açıyorsun. Böylece 1 hesapta olan oyunu diğer hesaptaki de oynayabiliyor. nline oyunlarda 2.hesap açmak içn de kullanıyor bu yöntem.

Steam aile paylaşımı diye aratırsanız birşeyler çıkacaktır.
  • quote:

Detaylı anlatımı vardır mutlaka ben bildiğim kadarıyla yazayım
    2. steam hesabı açıyorsun bununla aynı bilgisayardan giriş yapıyorsun daha sonra ayarlarda aile paylaşımı seçeneğinden, bu bilgisayarda girdiğin 2 hesabı birbiriyle paylaşıma açıyorsun. Böylece 1 hesapta olan oyunu diğer hesaptaki de oynayabiliyor. nline oyunlarda 2.hesap açmak içn de kullanıyor bu yöntem.

Steam aile paylaşımı diye aratırsanız birşeyler çıkacaktır.

Teşekkür ederim

• Oyunu daha demin bitirdim. Mükemmel olmuş.
  • until dawn wari ama çok geride grafik olarak

• Son yıllar da oynadığım en iyi oyunlardan birisi.. Konusu ve işleyişi, resmen film gibi oyun yapmış adamlar helal olsun. Parasını sonuna kadar hakedıyor.
  • Oyun gerçekten mükemmel ve seçimler cidden çok etkiliyor. Telltale oyunlarında ki gibi anlık değişimler yok, oyunun çoğu yeri değişiyor seçime göre. Oyun cidden harika.

Oyunun sonunda 2 farklı sonu da oynadım. Ama en sonda ise Chloe'yi seçtim lanet girsin o şehre
    Yanımda başkası olmasaydı ağlayabilirdim.

• O değil de Dün episode 3 bitti, Chloe'i öyle görünce kaldım resmen. Bakalım Max bundan sonra ne yapacak?
    Oyunun en güzel anlarından biridir o sahne.
  • quote:

Oyunun en güzel anlarından biridir o sahne.

İlk 3 episodedaki en etkileyici bölüm oldu zaten. İleriki Episodelarda daha iyisi varmı bilemiyorum Spoiler yememek için konuya bakamıyorum

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.