Şimdi Ara

Life is Strange (2015) [ANA KONU] (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
667
Cevap
15
Favori
23.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı:

arkadaşlar bu oyunun tüm bölümlerinin türkçe yaması varmı varsa almayı düşünüyorum hazır indirimdeyken steamda türkçe altyazı desteklenmiyor yazıyor

quote:

Orijinalden alıntı:

Oyunu indirimde aldım hemen bu yama işini nasıl yapacağız 3.episode herhalde taner saydam in yamasinda eksikmis ilk once taner saydamin yamasini kurup 3e kadar gelip yamayi silip diger yama ile 3u bitirip tekrar taner saydam in yamasini mi kurmaliyim:D

@ImBlues Var,Taner Saydam bütün sezonu çevirdi.Sadece 3.bölümün çevirisi eksik.

@sinsityotrofoblast aynen dediğin şekilde yapıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunahan95 -- 27 Kasım 2015; 1:44:12 >

• Global Game Awards'ta

Life is Strange 2015'in en iyi oyunlarında 2.oldu(1.Witcher 3)

Kategorilerde ise şöyle:

En iyi Adventure(macera) oyunu kategorisinde 1.

En iyi hikaye kategorisinde 2.

En orjinal yapım kategorisinde 1.

Witcher birinci olmuş olabilir ama bende yılın en iyi oyunu Life is Strange diyorum,

Bakalım birdaha böyle oyun gelecek mi...

Diğer ödülleri merak eden varsa:
    http://www.game-debate.com/awards/2015

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunahan95 -- 27 Kasım 2015; 13:32:09 >

• tunahan95 kullanıcısına yanıt
    Haberdar ettiğiniz için teşekkür ederim hocam, Life is Strage'e de bu yakışırdı. Birinci de gelebilirdi tabi ama olsun.
  • Bence Life is Strange > Witcher 3. Yanlış secilmis -,-

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Witcher 3 gerçekten efsane oyundur. Life is strange belki 2 inci oldu ama Witcher 3 haketmiş desende gönlümün birincisi life is strange. İnsanın ruhuna dokunuyor çünkü oyun.

• Oyunu bitirdim aşığım ulan şu maxee

• Oyunu bitirdim, şu an fena halde boşluktayım. Keşke biraz daha uzun olsaydı, ama ne kadar uzun olursa olsun her güzel şeyin bir de sonu var maalesef.
    Oyunun sonunda Chloe'yi kurban ettim. Sonuçta koskoca bir şehir, binlerce masum insan söz konusu, bencillik yapamazdım. Zaten diğer sonu da internetten izleyince en iyisini yaptığımı anladım, chloe'nin öldüğü son daha etkileyiciydi. Max'i ne kadar sevsemde Chloe'yi hiç sevemedim niyeyse. Sırf Max'in en iyi arkadaşı olduğundan katlandım uyuza. Ama Max bambaşka, ona o kadar bağlamdım ki Warren'a oyunun başından sonuna hiç yüz vermedim, oyunun sonunda da bırak öpmeyi sarılmadım bile, direk ayrıldım ordan. Bu oyun ne kadar kıskanç olduğumu ortaya koydu resmen
    Sanat eseriydi be abi, çok güzel oyundu. Bir ara P.T.'ye bağladı oyun, camda aniden dev sincapları görünce ödüm b*huma karıştı. Yeri geldi Silent Assassins'e bağladı, he bi de Pompidou'dan gelen mesaj iyi güldürdü, gören oldu mu bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dovah -- 30 Kasım 2015; 18:18:34 >

• ya bu çiçeğin Lisaydı galiba, oyuna etkisi ne aşırı sudan çürüttüm çiçeği :D

Los Angelesdaki sergide resmimizi duvarda görünce gururlanan adam gibi adamlar layklasın :D
  • OYUNU ŞİMDİ BİTİRDİM MUAZZZAMMMMMMMM EF SA NE bir oyun !!!!!!!!!! OYNAYIN OYNATTIRIN.. DİZİLER HALT YEMİŞ HERŞEY 10/10.............
  • Witcher 3'ü geçmesi uçuk bir ihtimaldi zaten, ondan pek üzülmedim ama elbetteki gönüllerin birincisi Life Is Strange. Bu kadar ödül almasına da sevindim, bütün ödüller Fallout'a, Metal Gear'a vs gidecek, Life Is Strange gibi küçük/bağımsız bir yapımın hakkı yenecek diye endişeleniyordum, beklediğim bu ödül töreninde olmamış neyse ki.

@tunahan95

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaban arısı -- 2 Aralık 2015; 20:11:37 >
  • Bu sene ikincisi düzenlenen The Game Awards,kısaca oyun dünyasının Oscarlarının seçildiği tören bu gece saat 03:00'da sahiplerini bulacak.

Malesef yılın oyunu kategorisinde Life is Strange yok.Adaylar şöyle:

Bloodborne
    Fallout 4
    Fetal gear solid 5: the phantom pain
    Super mario maker
    The witcher 3: wild hunt

Ancak En iyi hikaye/anlatım kategorisinde Life is strange aday,bu kategorideki tüm adaylar şöyle:

Her story
    Life is strange
    Tales from the borderlands
    The witcher 3: wild hunt
    Until dawn

Life is Strange En etkileyici oyun kategorisinde aday:

Life Is Strange
    Her Story
    Cibele
    Sunset
    Undertale

Diğer yandan Chloe Price'ı seslendiren Ashly Burch En iyi performans kategorisinde aday.

Ashly burch – chloe price (life is strange)
    Doug cockle – geralt (the witcher 3: wild hunt)
    Mark hamill – the joker (batman: arkham knight)
    Camilla luddington – lara croft (rise of the tomb raider)
    Viva seifert (her story)

İnşallah Witcher,Global game awardsta olduğu gibi yine her şeyi domine etmezLİS alırmı dersiniz en iyi hikaye ödülünü ?
    Kazananlar belli olduktan sonra yine yazıcam.

Son olarak
    2015 Oyun Ödülleri “The Game Awards 2015″nin şerefine düzenlenen Steam indirimlerinde yılın en iyileri arasına girmeye aday olan oyunların birçoğu 48 saatliğine indirimde.
    http://store.steampowered.com/sale/thegameawards2015/

Life is Strange almayı düşünen varsa 20,77 TL'ye alabilir.

Bu indirimler 5 Aralık Cumartesi günü saat 20.00’de sona erecek haberiniz olsun.

Not:Bu arada oyun bitsede oyuna hala ilgisi olduğunu düşündüğüm kişileri bu tarz mesajlarımda kendimce etiketliyorum sürekli,rahatsız olan varsa söylesinBence birçok oyundan daha çok ilgiyi hakediyor ama nerde...Oyun dünyası Cs,Gta ya da LoL ile sınırlı değil arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunahan95 -- 4 Aralık 2015; 6:32:06 >

• Ben rahatsız olmuyorum vallaha, çok teşekkürler

Her Story almış en iyi hikaye ödülünü. Millet haksızlık falan diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ingoshi -- 4 Aralık 2015; 4:50:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gallifreyan

Ben rahatsız olmuyorum vallaha, çok teşekkürler

Her Story almış en iyi hikaye ödülünü. Millet haksızlık falan diyor

-Evet,maalesef Life is Strange alamadı en iyi hikaye ödülünü,dediğin gibi kazanan ''Her Story''

-Chloe Price'ı seslendiren Ashly Burch En iyi performans kategorisinde adaydı fakat kazanan ''Viva seifert-Her Story''

-Yılın oyunu:The Witcher 3: Wild Hunt seçildi.

-Life is Strange ise yılın En Etkileyici/yenilikçi Oyunu seçildi.Bu oyunu bitirdikten sonra etkinlenmemek imkansız zaten...kesinlikle hakettiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunahan95 -- 4 Aralık 2015; 18:44:15 >

• Witcher 3 sadece yılın değil son on yılın filan en iyi oyunu. Aldığı ödüllerin hepsini hak ediyor.
  • Bu yıl oynadığım en iyi 3 oyun ;

Life is strange

Witcher 3

Mgs Phantom Pain

Özellikle life is strange Gönüllerin Goty si.

• Episode 1
    Standart lise ortamında başlayıp mutlu bir hikaye havasını veriyor.

Episode 2
    Yavaştan olaylara giriş yaptık, zamanı durdurmak iyiydi.

Episode 3
    Butterfly Effect'e resmen geçiş yaptık o nasıl bir bitiştir. Sezon finaline giren dizi havasındaydı.

Episode 4
    Başı duygulandıran sonu ağzımı açık bırakan bir bölümdü. Jefferson, Chloe'nin kanı yerde kalmayacak.
    Bu videoya güldüğüm için kötü hissettim

Episode 5
    Böyle son
    mu olur ulan
    Chloe ile şehir arasında kalmak nedir. Bu güç bize bir nedenden dolayı verilmiş ama bunu kullanmamamız gerekiyor yok ya.
    Ayrıca sondaki tek seçim oyun boyunca yaptıklarımızı geçersiz kılıyor. Mass Effect 3'ün hayal kırıklığını yaşıyorum şu anda.
    Steam yorumlarından biri "Rest in Peace Arcadia Bay"

Oyunun tamamıyla ilgili birkaç artwork

Super-HD Max
    Finalin özeti
    Max'in değişimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 6 Aralık 2015; 22:38:12 >

• Life is Strange'in yapımcısı Dontnod Entertainment sevilen macera oyununun ikinci sezonun geleceğini duyurdu.

Fransız yayın Alchimy'e konuşan Dontnod kurucu ortağı Alain Damasio, Life is Strange'in senaryosu üzerinde çalışanlardan biriydim ve Life is Strange 2'nin senaryo aşamasına da katılacağım." diyerek bize yeni bölümlerin müjdesini vermiş oldu.

Oyunun yardımcı yönetmeni Michel Koch'sa ikinci sezon hakkında minik bir ipucu verdi.
    "Diğer karakterler üzerinden devam edebiliriz. Ama oyunun kimliğini ve sahip olduğu temayı koruyacağız."

Max'in olmadığı bir Life is Strange? Bakalım neler olacak?

http://www.merlininkazani.com/Life_is_Strangein_ikinci_sezonu_onaylandi-oyun_haber-85221p1.html

• Ne zamandır başlamak istiyordum bu oyuna internette sürekli oyunla ilgili yorumlara denk geliyordum ve herkes oyunun ne kadar muhteşem olduğundan bahsediyordu. Oyunla ilgili neredeyse hiç negatif bir yorumla karşılaşmadım. Steam de ki kullanıcı oyları da %96 gibi yüksek bir rakam olduğundan geçtiğimiz indirimlerde komple sezonu 20 TL ye aldım. Oyunu ne ara bitirdim hiçbir fikrim yok ancak şunu söylemeliyim hikayesi muazzam ve oyun sizi içine çekiyor. Bitmesin diye kıyıda köşede ne kadar gereksiz detay varsa bakıyordum (dergiler,çöp tenekesi vb.) ancak her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi bu masalında bir sonu var tabii ki.

Almayı düşünenler kesinlikle aklınızda soru işareti kalmasın. Verdiğiniz parayı sonuna kadar hak ediyor. Puan vermem gerekirse 10/10 .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ronaldinho62 -- 8 Aralık 2015; 0:50:51 >
  • EF-SA-NE!!!! Böyle oyun yok.Çok güzeldi ya.Hüzünlendik güldük ama bizi içinde yaşattı be.

Arcadia Bay neymiş Chloe'nin yanında.Verdim gitti.Ama çok güzel oyundu ya.İlk şokumu oyunda Chloe sakatlanınca yaşadım.Çok üzülmştüm evde 4 dönüyordum nasıl olur diye.İkinci şok Chloe alnından vurulunca ve hemen ardından asıl o***** çocuğunu görünce yaşadım.Chloe candır be

• Chloe'nin tekerlerkli sandalye ile gelmesi resmen şok etti bir garip oldum. Sonra vurulduğu yer ve Jefferson'ın çıkışı harikaydı. Asıl bomba da en sonda aldığımız karardı. Chloe'yi kurtarmak demek zamanla oynayıp bir şehir dolusu insanı öldürmek demekti bu karar pek hoşuma gitmedi o yüzden Chloe'yi feda ettim
    Son karar resmen bütün oyunu boşa saymış olmasına rağmen çok güzeldi. Mutlu son seven biriyim ama bu son çok iyiydi.

Bu resmi nedense çok sevdim

Biraz da gülelim

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.