Şimdi Ara

LIFE IS STRANGE 2 BÜTÜN BÖLÜMLER Türkçe Yama Yayınlandı [APEX ÇEVİRİ] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
9
Favori
7.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 episode ye kadar oynamıştım, artık yeniden başlar bitiririm.Heyecanla bekliyoruz
  • ne zaman bitecek ya ? herkes evdeyken daha çabuk biter diye düşünmüştüm ama öyle olmadı beklerken patladım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamboi

ne zaman bitecek ya ? herkes evdeyken daha çabuk biter diye düşünmüştüm ama öyle olmadı beklerken patladım :(
    testte. çok az bir süre kaldı.
  • Unuttular herhalde yamayı yayınlamayı
  • Yama yayınlanmıştır.
  • extrmesports kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Tebrikler :)
    Elinize sağlık.Darısı Shadow of War için olsun İnşAllah sizi taktir ediyorum onu da sağ salim bitireceksiniz inancım tam
  • oooooooo teşekkürler elinize sağlık
  • Her siteye rahat giriyorum sizinm siteye yarım saatte ancak giriyorum ve halen yamayı indiremedim. Sorun nedir nasıl bi siteniz var.
  • Emeğinize sağlık arkadaşlar, teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • benim bilgisayar zip dosyasında virüs buldu? ne yapmalıyım.
  • FaceİnMirror F kullanıcısına yanıt
    Konuda da belirtildiği üzere ekran görüntüleri test aşamasına ait. Bunun neresini anlamadınız bilemedim açıkçası. ALlh bilir yamayı bile indirmemişsinizdir siz.
  • reklam80 R kullanıcısına yanıt
    Yamada virüs yoktur. Kurmadan önce antivirüsünüzü kapatın. Virüs diye görmesinin sebebi yapısını bilmediğinden ötürüdür.
  • Prosouls kullanıcısına yanıt
    Reklam engelleyicinizi kapatın ve çerezleri silin. Sitemizde herhangi bir reklam bulunmamaktadır. fakat engelleyiciler indirme butonlarını reklam olarak görüyor.
    Siteye giremedim linke tıklamayadım ki indirme butonu göreyim resimdeki gibi ekranda kalıyor. Hayırlısı elinize sağlık...

LIFE IS STRANGE 2 BÜTÜN BÖLÜMLER Türkçe Yama Yayınlandı [APEX ÇEVİRİ]
  • Prosouls kullanıcısına yanıt
    Sitenin önbelleğini temizledik. Siz de kendi çerezlerinizi silip tekrar girmeyi deneyin. İlk açılış biraz zaman alabilir bağlantınızın hızına göre.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.