Şimdi Ara

LIFE IS STRANGE 2 BÜTÜN BÖLÜMLER Türkçe Yama Yayınlandı [APEX ÇEVİRİ] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
9
Favori
7.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çeviri tamamen bitmiştir. Test aşamasına geçilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extrmesports -- 25 Mart 2020; 13:57:21 >
  • Elinize sağlık.
  • oyun korsana düşmedi değil mi?
  • Korsana düşmedi bölüm 1 ve 2 korsana düştü
  • Elinize sağlık. Arkadaşım en para indirimi ile 33.5 TL'ye oyunu bana hediye aldı. Düşünenler baksın derim.

Valla ilk oyun hayatımda oynadığım beni en çok etkileyen oyunlardan inşallah ikinci sezonu da güzeldir.
  • extrmesports kullanıcısına yanıt
    Ellerinize kollarınıza ve emeğinize sağlık arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhtemelen

Elinize sağlık. Arkadaşım en para indirimi ile 33.5 TL'ye oyunu bana hediye aldı. Düşünenler baksın derim.

Valla ilk oyun hayatımda oynadığım beni en çok etkileyen oyunlardan inşallah ikinci sezonu da güzeldir.
    ben de korsana düşmüş mü diye baktım ama düşmemiş, madem türkçe çevirisi geliyor direk indirimdeyken kaptım. şuan 110 TL olmuş :D dün alarak iyi etmişim. umarım türkçe yama da kısa sürede gelir, merakla bekliyorum.

tekrardan emeklerinize sağlık. yama çıktıktan sonra bağış pencereniz, siteniz vs. varsa da ulaştırırsanız memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barisijenn

ben de korsana düşmüş mü diye baktım ama düşmemiş, madem türkçe çevirisi geliyor direk indirimdeyken kaptım. şuan 110 TL olmuş :D dün alarak iyi etmişim. umarım türkçe yama da kısa sürede gelir, merakla bekliyorum.

tekrardan emeklerinize sağlık. yama çıktıktan sonra bağış pencereniz, siteniz vs. varsa da ulaştırırsanız memnun olurum.

Alıntıları Göster
    Hadi ya iyi haber vermişim zamanında, indirimi yakaladığınıza çok sevindim.

Aynen türkçe de var kaçmaz bu oyun. İlk oyunu korsan oynamıştım, oyun süperdi. Bu para helal olsun bu yapımcılara..

• quote:

Orijinalden alıntı: extrmesports

Bu mesaj silindi.
    Ne oldu ya anlamadım?? :(:(:( Geçmiş olsun.
  • muhtemelen M kullanıcısına yanıt
    Oyuna güncelleme geldi bugün bütün satırların yerlerini değiştirmişler.
    Olaamaaaaz ! , şimdi ne olacak? Baştan mı yazacaksınız yoksa. Tahmini ne zaman piyasaya sürersiniz acaba ? . Her gün burayı kontrol etmekten usandım ya çok sabırsızlanıyorum .
  • dsbora kullanıcısına yanıt
    Bütün aktarmalar, yeni satırların çevirileri tamamlanmıştır. Test kaldığı yerden devam etmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhtemelen

Hadi ya iyi haber vermişim zamanında, indirimi yakaladığınıza çok sevindim.

Aynen türkçe de var kaçmaz bu oyun. İlk oyunu korsan oynamıştım, oyun süperdi. Bu para helal olsun bu yapımcılara..

Alıntıları Göster
    katılıyorum. herkes hemfikir olamaz ama benim için oynadığım en iyi ve en duygusal hikaye bazlı yapımdı lis 1.
    2'nin 1 kadar iyi olmadığı söyleniyor ama adı lis olan her oyunu merakla oynarım lis 1'de aldığım hazdan sonra..

• quote:

Orijinalden alıntı: extrmesports

Oyuna güncelleme geldi bugün bütün satırların yerlerini değiştirmişler.
    Geçmiş olsun hocam üzüldüm :( Boş yere uğraş çıkmış size..
  • muhtemelen M kullanıcısına yanıt
    Çeviri yüzdesi tekrardan %100 oldu, dün akşam 90dı. Muhtemelen 1-2 güne çıkar.
    Merhaba test süreci ne zaman bitecek ?
  • bitmedi gitti ... çatladımm burdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :) yırtıcam bi tarafımı :D
  • dreamboi kullanıcısına yanıt
    Hiç sorma dreamboi, saat başı buraya bakıyorum yayınlandımı diye. Çeviri ekibi sağlam bir an önce çıkarsalar keşke
    Merhabalar, Çalışmanızın yayınlanmasını dört gözle bekliyorum. Size destek olmamız için İban paylaşsanız aslında daha iyi olur. İsteyen destek olabilir.
    Ben bir şey soracaktım; Acaba Darksiders III oyunu için yama çalışmanız olacak mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.