Şimdi Ara

LIFE IS STRANGE 2 BÜTÜN BÖLÜMLER Türkçe Yama Yayınlandı [APEX ÇEVİRİ] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
9
Favori
7.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Virüs olmadığını anladım, cevabınız için teşekkürler.Klasöre baktığımda yedek klasörü ve yamanın olduğu klasörler var sadece iyi günler..
  • Arkadaşlar ilk indirdiğimde virüs uyarısı verdi bende antivirüs programını kapatıp tekrar indirdim ve kuruluma başladım fakat hiçbir ilerleme göstermiyor 1 saate yakındır bu şekilde kaldı. Bilgisayarı yeniden başlattım, kurulumu yeniden başlattım fakat takılıyor bu şekilde.

LIFE IS STRANGE 2 BÜTÜN BÖLÜMLER Türkçe Yama Yayınlandı [APEX ÇEVİRİ]
  • Life is Strange 2 yamasını sorunsuz kurmanız için oyuna Steam üzerinden ve bütün bölümlere sahip olmanız gerekmektedir. Yönetici olarak kurarsanız hiçbir sorun yaşamazsınız.

Life is Strange 2 yamasını doğru olarak kurmak için eğer önceden bir yama kurduysanız bunun dosyalarını silmeniz ve Steam'den oyunun dosyalarını doğrulamanız gerekiyor. Bütün metinler çevrilmiştir. Günlük metinlerinin çevrilmediğini söyleyenler önceki yamaları yüklediği için onlarda dosya çakışması yaşanmış olabilir. Bunun çözümünü burada belirtmiş olduk. Bazı kişiler konulardaki resimlerin test aşamasına ait olduğunu tam olarak kavrayamamış galiba imla hatası bol falan diyorlar. Bu oyunu baştan sona en az 9-10 defa bitirip hataların hepsine yakını düzelttik. Lütfen bir şey uydurmadan önce doğruluğuna bakın.

Discordda verilen cevaplar denemekten zarar gelmez

• quote:

Orijinalden alıntı: sunqfu

Arkadaşlar ilk indirdiğimde virüs uyarısı verdi bende antivirüs programını kapatıp tekrar indirdim ve kuruluma başladım fakat hiçbir ilerleme göstermiyor 1 saate yakındır bu şekilde kaldı. Bilgisayarı yeniden başlattım, kurulumu yeniden başlattım fakat takılıyor bu şekilde.

daha önce whynot çevirinin yamasını kullandınız mı?

• Allahım çıktımı . Çok mutluyum . Elinize emeğinize sağlık çok teşekkür ederiz. Sizn sayenizde oyunları Türkçe oynayabiliyoruz çok teşekkür ederiz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barisijenn

daha önce whynot çevirinin yamasını kullandınız mı?

Alıntıları Göster
    Hayır kullanmadım ilk olarak kurulurken antivirüs programım engelleyince oyun dosyaları hasar görmüş sanırım. Dosyaları doğrula yaptım ve tekrar kurulumu başlattım sorunsuz kuruldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunqfu

Hayır kullanmadım ilk olarak kurulurken antivirüs programım engelleyince oyun dosyaları hasar görmüş sanırım. Dosyaları doğrula yaptım ve tekrar kurulumu başlattım sorunsuz kuruldu.

Alıntıları Göster
    whynot'un dosyaları da bizim yamanın kurulumunda ve oyun içerisinde sıkıntı çıkarabiliyor o yüzden sormuştum.

çözebildiğine sevindim. iyi eğlenceler. :)
  • Bu oyunu çevirisiz bırakmadığınız için teşekkürler. 2 episode dan sonra uzun zamandır bekliyorum elinize sağlık.
  • ayhoştulan00 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar bugün ben de steamdan indirimde olduğu için 1. bölümünü satın aldım. Türkçe yamayı da kurmaya çalışıyorum ama yukarıda da arkadaşın belirttiği gibi yarıda kesilip kalıyor. Daha önce hiç yama kurmadım. Steamdan onar şeyini yaptım, hatta LİS1 ile alakası vardır belki diye (Ona Yama Kurmuştum) onun klasörlerini bile sildim. Tabii bu sırada virüs programı da kapalı. Ama yine de bir türlü başaramadım. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz lütfen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihcx

Merhabalar bugün ben de steamdan indirimde olduğu için 1. bölümünü satın aldım. Türkçe yamayı da kurmaya çalışıyorum ama yukarıda da arkadaşın belirttiği gibi yarıda kesilip kalıyor. Daha önce hiç yama kurmadım. Steamdan onar şeyini yaptım, hatta LİS1 ile alakası vardır belki diye (Ona Yama Kurmuştum) onun klasörlerini bile sildim. Tabii bu sırada virüs programı da kapalı. Ama yine de bir türlü başaramadım. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz lütfen?
    sadece 1.bölümüne sahip olduğunuz için problem yaşıyorsunuz. yamanın sorunsuzca kurulup - çalışabilmesi için tüm sezona sahip olmanız gerekmektedir.
  • Ah be :( Pekala yine de teşekkürler. İngilizce oynamak zorunda kaldım :D Hepsini anlayamadım ama olsun, yine de eğlenceliydi!
  • Yama için teşekkürler fakat ilk oyundan sonra gerçekten suyunu çıkardılar bu serinin. İlk oyun bile iyi değildi zaten. Bu şeyin ise seri ile alakası bile yok neredeyse.
  • Çok çok fazla çeviri hatası gördüm, lakin en merak ettiğim şey "he's gone" denilen yeri nasıl "o öldü" olarak çevirdiniz, bunu hakikaten çok merak ediyorum bakın.
  • Arkadaşlar virüstotal sonucu bu.
    https://www.virustotal.com/gui/file/4508d3ac4f8be0a035731af0869d2b507af52c95320f453ae18678de1c12d324/detection

elinde dosyaların ham hali exesiz olanı olan var mı. Direkt uygulayım yoksa bu haliyle türkçe oynamaya cesaret edemem.
  • SİLİNSİN
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.