Şimdi Ara

lg55la740s

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam. 13 martta teknosadan aldigim lg55la740s tv.yi henüz teslim almadığım için iade hakkım var. Tv hakkında iyi yada kötü yorumu olan varmı arkadaşlar. 13 martta aldığımda 4000 tk idi. Ürünü bugün iade ettim ve geri 3650 TL'ye aldım. Birde arti iki yil garanti yaptırdım fakat sözleşmeyi okuduğumda çokta gerekli olduğunu düşünmedim. .. cevap yazabilen varsa sevinirim. ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sihirli kumanda dışında başka bi kumanda çıktı mı kutudan ?
  • Henüz cihazı almadım.

• Yok sadece sihirli kumanda çıktı arayıp sorduğumda ise bu cihazın üst model bi cihaz olduğunu o yüzden sadece sihirli kumanda verildiğini diğer modellerde normal kumanda
    verildiğini sihirli kumandanın ekstra ücrete tabi olduğunu söylediler.
  • Kardeşim lg55la740s tv de ışık yansıması oldumu. ... herhangi bir sorun varmı?

• şu durumda alınabilicek en iyi markalardan biri LG dir. Sihirli kumanda çıkarsa Kardasın demektir..
  • Sihirli veya akıllı kumanda çıkacağı kesin.

• TV geldiğinde ölü piksel testi yaptım sıkıntı yok ışık yansıması ne onu anlamadım ama teknik servise sordum forumdaki gördüğüm seyleri adam teknik olarak anlattı
    bi çok şeyin asılsız olduğunu anladım.Gayet ii bi ürün almışım memnunum.Bu arada kumanda verilmiyo sadece sihirli kumanda ile birlikte geliyo ürün.
  • Tv geldi bence süper. . Bir sıkıntı yok

• adk01 A kullanıcısına yanıt
    Hocam deneyimlerini paylaş bizimle...
    Güle güle kullan. Ayrıntılı inceleme ve izlenimlerini bekliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.Dün itibariyle 55LA 740S hepsiburada.com dan almış bulunmaktayım.Çok araştırdım 55 inç te diğer markalara 5000 TL ler falan vermek bence delilik.Bu yüzden LG 55 LA740S aldım.1 mayıs kargolar çalışmadığı için ürünü cuma günü getirecek yurtiçi kargo.Doğruyu söylemek gerekirse ben bu televizyonu hepsi buradanın bana özel yaptığı indirimden sonra 3450 TL 9 taksite mal ettim.Bugün teknosa ve media markta gittim elemanlara danıştım fiyatı söyledim şaşırdılar kesinlikle süper fiyat dediler.Şu anda bu modelin 3900 TL - 4000 TL arasında sattıklarını söylediler.Neyse uzatmayayım sadece bir şeyden korkuyorum.Benim tv koltuğu tv ye yakınlığı 2.30m koltuk takımına uzaklığı 3.5 m.Eşim pişman olacaksın 47 inç al dedi büyük gelecek dedi.Yani arkadaşlar tv kurulduktan sonra ak kara ortaya cıkacak.TV salona büyük gelirse yani hanıma madara olursak ne yaparım diye düşünüyorum.TV büyük gelirse açıkcası kullanmadan hemen kutusuna koyup satmayı veya 47 inç bir tv ile takas yapmayı düşünüyorum.Tabi takasta üzerine para almak koşuluyla. Sonuçta ürün faturalı tarihi belli servisin geleceği tarih belli olacak.İlgilenen arkadaşlara duyurulur.Bu modeli almak istiyorsanız ve sadece kutunun açılması sizin için problem olmayacaksa bekleyin derim.Yani kısacası tv bize büyük gelirse 100 TL de ben almayacağım 3350 TL ye cihazı vereceğim.İnşallah buna gerek kalmaz ama artık bekleyip göreceğiz.Bilginize...

• Tv nin çerçevesi yok o yüzden büyük gelmez aynısından bende korktum. HANIMDAN değil tv.nin büyük geleceği korkusundan bahsediyorum:-):-). . Ama tv gelince normal durdu. Bence sen hemen git duvara aski aparatı al.Tv.yi duvara monte ettir.
     lg55la740s

• Carrefourda 3399 tl :)

• quote:

Orijinalden alıntı: adk01

Tv nin çerçevesi yok o yüzden büyük gelmez aynısından bende korktum. HANIMDAN değil tv.nin büyük geleceği korkusundan bahsediyorum:-):-). . Ama tv gelince normal durdu. Bence sen hemen git duvara aski aparatı al.Tv.yi duvara monte ettir.
     lg55la740s

İnşallah kardeş.HANIMDANDAN korkmuyorum diyen yalan söyler.Ayağındaki HANIMIN terliğimi ? :))))

• :-):-) yok o adam lg servis görevlisi. .....

• hayırlı uğurlu olsun (kumanda çok kullanışlı, birde içinden bir jelatin çıkıyor nfc bağlantısı için kaybolabilir unutmayacağınız bir yere koyun isterseniz)

ben 47 sini kullanıyorum çok memnunum
    yalnız bu tv ps4 süz olmaz (bilmiorum tabi belkide vardır sizde)

üzülüyorum çünkü 3000 tl ye tv alıp muhteşem yüzyıl izlenmesine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vatel -- 2 Mayıs 2014; 19:45:23 >
  • Nasıl menmunsunuz arkadaş hızlı sahnelerde dikey çizgiler çıkmıyomu bende aldım güzel tv ama bu sorundan dolayı iade ettim...47la740s den bahsediyorum
  • Vallahi dikey çizgi filan farkedemedim... Teknosadaki görevli 2013 modellerde böyle bir şeyin olduğunu ancak 2014 modellerde olmadığını söyledi. En azından onun Yalancısıyım

yalan söylemiş 2014 modeller LB serisi olarak çıktı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.