A

Çavuş
29 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar lg sihirli mi akıllı mı kumanda var lg la 55 740 s tv nin içinden çıktı. 8 ay kullandım çalışmıyor. tv yi tanıtıyorum yine çalışmıyor. önerisi olan var mı?
Arkadaşlar 25 yada 30 mt. Salonum var. Fiyat araştırmasi yaptım. Mitsubishi ile daikin arasında kararsız kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim. İki marka hakkında bildiginiz olumsuz bir şey varmı?
Arkadaşlar ne alâka demeyin..... narenciye paketleme ile ilgili açılacak fabrikaya ilginç ve güzel bir isim bulabilirmisiniz..... nar-pa hariç çünkü var. .. Lütfen yardım..
Arkadaşlar lg55la740s tv de elle kumanda özelliği varmış. Elinizi yukarı kaldırarak kumanda işlemini yapabiliyormuşuz... bilgisi olan var mı?
Arkadaşlar lg55la740s tv de elle kumanda özelliği varmış. Elinizi yukarı kaldırarak kumanda işlemini yapabiliyormuşuz... bilgisi olan var mı?
Arkadaşlar lg tv aldim. Ancak uyduda kanal listesini tek bir dokunuş ile göremiyorum. Eski uydu kumandamda ok tuşuna basarak tüm listeyi görebiliyordum. Bilgisi olan var mı?
Selam. 13 martta teknosadan aldigim lg55la740s tv.yi henüz teslim almadığım için iade hakkım var. Tv hakkında iyi yada kötü yorumu olan varmı arkadaşlar. 13 martta aldığımda 4000 tk idi. Ürünü bugün iade ettim ve geri 3650 TL'ye aldım. Birde arti iki yil garanti yaptırdım fakat sözleşmeyi okuduğumda çokta gerekli olduğunu düşünmedim. .. cevap yazabilen varsa sevinirim. ...
Hakkında
Meslek: Tekniker
İlgi Alanları: kaçak elektrik
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 49
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.553 (Bu ay: 17)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.