Şimdi Ara

LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi) (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.293
Cevap
28
Favori
79.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Soldaki daha kolay uygulanır hocam. Ben bunu bulamadım siz alixperesten almışsınız ne güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Luke Cage kullanıcısına yanıt
    Soldaki daha kolay uygulanır hocam. Ben bunu bulamadım siz alixperesten almışsınız ne güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalado

almak isterseniz linkini atarım hocam ama satıcı eksik gönderiyor ürünü.iptal etmiş birde ama ona rağmen gelmiş ürün şaşırdım birde 10 günde geldi :D
  • Konu başında ekran koruyucu önerisi var öneririm ben de bu ürünü kullanıyorum

@Eawen hocam ne yazıkki hepimizin sorunu :) telefon siyah renkli olduğundan tozlar çok belli oluyor,bir önceki telefonum gri-beyaz renkli idi toz felan görmüyordum ekranda ya da kasada

@MoRTaLSouL Hocam kusura bakmayın ev internetimiz bir süredir olmadığı için konuyu ihmal ettim.Zaten herhangi bir koruyucu bant olmuyor kutu dışında.Yapabileceğiniz tek şey LG müşteri hizmetlerini arayıp geçmişte aktivasyon yapılmış mı sorabilirsiniz.
    Işık sızmasına gelirsek benim cihazımda da aynı şekilde,zaten telefona sürekli yan açılardan bakmıyoruz hatta hiç yan açılardan bakmıyoruz ayrıca zaten kılıf yan kenarları örttüğü için çok da gözüme takılmıyor.Ekran bitimi-kasa başlangıcı arasında yapılmıs ufak bir tasarım hatası olarak düşünüyorum.Kullanıma engel değil bence kafanıza takmayın

@Makale_Helvetia benim spigen ler 12 günde geldi.6 hafta kargoya verilmesi için,6 gün de bulunduğum şehire kargonun gelmesi için bekledim.Ptt şubelerinde hepsiburada kaynaklı bir yoğunluk var sanırım bu yoğunluğun azalması 1-2 haftayı bulabilir

• Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsunuz hocam yapacak birşey yok bekleyeceğiz ne yapalım :)

• Yandaki ışık sızmasının ekrana nasıl bir etkisi var benim hoşuma gidiyor

• Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Evet hocam TR garanti'de güvenlik bandı yokmuş.
    LG MH aradığımda Teknik servis kaydı yok ve Sim Kart takılmamıştır dedi.
    Dediğiniz gibi kılıf gelsin ışık yansımalarını bloke ederse çok daha güzel olacak :)
  • MoRTaLSouL kullanıcısına yanıt
    Birightstar cihazları yurtdışından alıp burada türkçe rom atıp o şekilde jelatinleyip piyasaya veriyormuş. Türkçe Menü içeren yabancı menşeli cihazlar yani elimizdekiler. Ancak tamamen LG türkiye garantisi altında

• quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

Birightstar cihazları yurtdışından alıp burada türkçe rom atıp o şekilde jelatinleyip piyasaya veriyormuş. Türkçe Menü içeren yabancı menşeli cihazlar yani elimizdekiler. Ancak tamamen LG türkiye garantisi altında
    Hocam bende mobimark diyor ithalatçı?LG garantili yine nasıl oluyor bendekide mi öyle acaba
    Üzerinde brightstar etiketi oluyor hocam sizdeki ithalatçı garanti olmasın? Daha önce duymadım onu

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Brightstar refurbished ürünleri getiriyor TR'ye. Yani yurtdışında kullanılmış, servise gelmiş ve komple sıfırlanmış cihazlar. Bildiğim kadarıyla Vodafone ile bağlantılı bir şirket.

2011'de 1000 liraya satılan Motorola Atrix'lerin kutu içeriğine HDMI dock ekleyerek piyasayı sallamıştı.

• O zaman hepimizin aldığı v30lar refurbished ürünler. Bu mantıkla bakarsak eğer.

Ben Atrix vukuatından sonra brightstar etiketli hiçbir ürün almadım.

Bu konuda sizin muhatabınız LG TR dir.

Hocam türk telekomdan alınma benim telefon 4800 liraya almış alan arkadaş 1 sene önce.LG türkiye garantisi geçerli diyor lg den sorgulattım
  • Nedir hocam o muhabbet merak ettim

@Luke Cage

Garantisi mevcut ise sorun yoktur hocam zaten öyle yada böyle başka seçeneğimiz yok mevcutta olanlar bunlar :)

Evet hocam aynen dediğiniz gibi :)
    Sanırım sütten ağız yanması ve yoğurda yaklaşımı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Öyle bir şey yok hocam. Yukarıda arkadaşların anlattığı gibi sıfır cihazlara TR rom atıp paketliyorlar durum bundan ibaret. Brightstar tarafından getirilen cihazlar LG garantisi altında. Yine de şüpheniz varsa LG ile görüşüp bilgi alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.