Şimdi Ara

LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi) (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
1.293
Cevap
28
Favori
79.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de sony Ericsson ile problem yaşamıştım zamanında o zaman Dora iletişim de tukaka oluyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • moon74 M kullanıcısına yanıt
    Bence 2 cihazı da eline alıp bakmalısın. Pil gücü dayanıklılık demektir uzun soluklu kullanabilirsin , ergonomi ise telefonu sana sevdiren diğer bir özellik açıkcası. Fotoğraf ve video olarak bakma her daim zırp pırt yaptığımız işler değil , ben pil gücüne ve dediğim gibi ergonomisine bakardım. Ayrıca sürekli baktığım ekranın da güzel olması , yani amoled olması çok mühim benim için. LCD ekran kullanacağımı sanmıyorum şu saatten sonra .G7 bildiğim kadarıyla LCD bir ekran kullanıyor. Yani senin zevkin ve seçimin olmalı. Ben bu konulara dikkat ederim, senin farklı olabilir.
  • Spigen kılıflar tekrar stoklara girmiş
    Ancak fiyat 60 TL olmuş
    Bence 60 tl edecek bir kılıf değil
    https://www.hepsiburada.com/spigen-lg-v30s-v30s-v30-v30-kilif-rugged-armor-black-a25cs21979-p-HBV00000BLDY6
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    spigen çakması olarak aldığım kılıfla kalite olarak pek de fark yok. biraz da markadan dolayı fiyatı bu seviyede..
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Bence fark vardır bendede spigen çakması var zore mi neydi. Ama kesinlikle var çakması deli gibi toz aliyor içine ve fark izi kısmı okadar iyi oturmuyo cevresinde bosluk kaliyo ve esit degil dağınık bir bosluk kaliyo. Spigende ise cuk diye oturuyor parmak izi ve toz almiyordur bence. Kullanan varsa yorum larsa sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vertas V kullanıcısına yanıt
    Sinan'ın 1000 dolara aldığı Atrix'i ben iki ay sonra brightstar'dan, kutu içeriğine HDMI dock dahil 600 e aldım. Onun kutusu klasik mavi Motorola logolu, benimki ancak 3-5 sene sonrasına yetisen kırmızı logoluydu. Motorola asla ekstra malzemeyi kutuya dahil etmez, tarihinde yok. 1995'den beri kullanıyorum. Teknoloji üretir, kenara koyar, bekletir, satar. Apple milyar dolar bunlara patent ödedi. Forumda var konuları.

Bekleyin, RAZR işinde de aynısı olacak. Cücük makine kusursuz açılır kapanır.

Motorola yarışılabilir bir şey olmak istemiyor.

• ben pisman oldum 20 gunu bulucak hepsi burda gondermiyor urunu bi daha asla almam..

• Hocam kızmayın ama ne demek istediğinizi anlamadım (biraz google translate çevirisi gibi olmuş .) Konunun yıllar öncesinin motorola modelleriyle bağlantısını nedir? Benim ve diğer yorum yazan arkadaşların anlatmak istediği mesele şu; evet Brightstar kutuları açıyor. Açmak zorunda çünkü cihazlarda Türkçe yazılım, Türkçe kullanım kılavuzu vb. bulunmuyor. İsterse ekstra malzeme de koyar hediye olarak. Mesela kılıf koysa iyi olurdu, ne zararı olsun . Sonuçta kutunun distribitör firma tarafından açılması ve jelatinle kaplanmadan satılmış olması telefonun "refurbished" olduğu anlamına gelmez. Anlatmak istediğim bu.
    G6 alana sert plastik bir kap göndermişlerdi ve oldukça kaliteliydi.

Hayır, asla kızmak, ya da öfkeli tribi yok hocam. LG gibi küresel bir devi karalamak da haddim değil, adamlar dünyanın bir numaralı panel üreticisi. Sektörün ilk üçünde her daim; ancak distribütör olan brightstar biraz karanlık bir şirket. Atrix davasında insanlara sıfır diye refurbished ürünleri pazarladılar, ispatı, kanıtı, her olayı, tarihi Atrix konusunda mevcuttur. Satılsın diye yüz dolarlık içine HDMI dock koydular ve sattılar. Amerika'da satılan Atrix mavi kutuluyken, burada kırmızı M logolu ürünleri bastılar piyasaya...

Ben bir Motorola kullanıcısıyım, tam 25 yıldır. Paramın karşılığını istemek talebiyle hep aynı markaya sadık kaldım. Beklentilerim de karşılıksız kalmadı. Official romlarda tüm diller zaten gömülü gelir aletlerde; aksi belirtilmediği sürece. Brightstar eğer kutuyu açıp, rom yükleme, ya da ekstra bir işlem yaptıysa bu şüphe uyandıran bir durumdur. Zira geçmişten gelen vukuatından mütevellit.

Ben sadece bilgi amaçlı yazdım.

• Demekki kaju denilen fıstığı hintliler tarafından nasıl ayıkladığını görseniz kaju yemezsiniz. Ne alaka demeyin çok lezzetli meret. :)) Ama ah o ayıklanması yokmu...

• Luke Cage kullanıcısına yanıt
    Hocam uv glue 1 tane elimde mevcut isterseniz gönderirim cuzi bir fiyata.Kargoyu sizin karşılamanız suretiyle.

• Slm arkadaslar yutup kullaniyrm genel de bu viydolari 1444p acmamasi normalmi ? Ekran cozunurlugu ile yutup senkronize degilmi ya da ? Birde bu erkanda %70 gibi pil omrunu gosteren zimbirtiyi nasil kapayabilirm :) bulamadim da . Ben telefonda nova launcher kullaniyrm herkese de tavsiye ederim. Arkadsm da note 5 var herifin makine 1440p aciyr bende bakayim dedim yok 1080 60 fps hdr aciyr. LG V30+ KULLANICILARI KLÜBÜ (31A EU Sürümüne Geçiş Eklendi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkem0707 -- 13 Aralık 2019; 13:47:2 >

• gorkem0707 kullanıcısına yanıt
    Evet dediğin gibi "yutup" uygulamasında 1080p. Chrome'dan açınca 1440p seçilebiliyor. Sebebini ben de merak ettim bilen varsa.
    Ayarlar> pil> durum çubuğunda batarya oranı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vertas -- 13 Aralık 2019; 14:5:23 >
  • gorkem0707 kullanıcısına yanıt
    Hdr olmayan videolarda 1440p açabilirsin. Youtube uygulamasının Hdr videolarda sınırı 1080p.

• Arkadaşlar V30'larınız 2den 100e kaç dkde şarj oluyor ?
    İlk aldığımda tam olması gerektiği gibi yani 1 saat 50dk'de doluyordu tamamen.
    Cihazım artık 1.5 yıllık ve 2'den 100'e 1 saat 12dk'de dolmaya başladı. Bu çok büyük bir fark ve batarya kapasitesinin düşüşünü tahmin edebilmek için güzel bir yol gibi görünüyor.
    Siz de sürelerinizi yazar mısınız cihazınızın kaç aylık olduğu ile birlikte
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkem0707

Slm arkadaslar yutup kullaniyrm genel de bu viydolari 1444p acmamasi normalmi ? Ekran cozunurlugu ile yutup senkronize degilmi ya da ? Birde bu erkanda %70 gibi pil omrunu gosteren zimbirtiyi nasil kapayabilirm :) bulamadim da . Ben telefonda nova launcher kullaniyrm herkese de tavsiye ederim. Arkadsm da note 5 var herifin makine 1440p aciyr bende bakayim dedim yok 1080 60 fps hdr aciyr.
    Youtube advanged ile açabilirsiniz. Ya da newpipe isimli uygulama ile 4k açabilirsiniz

• Elitforce kullanıcısına yanıt
    Yüzde 15 ten yüzde 100 1saat 36 dk gösteriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalado

Yüzde 15 ten yüzde 100 1saat 36 dk gösteriyor
    Telefonun o bilgilendirme yazısı pek doğru değil hocam. Örneğin ben 2de taktigimda 1s 49dk kaldı diyor ama asıl dolum 1s 12dkde oldu

• Elitforce kullanıcısına yanıt
    Daha önce ölçmüş müydünüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalado -- 13 Aralık 2019; 19:43:38 >
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.