Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (383. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.251
Cevap
97
Favori
838.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler düzelttim. Cihazınız kaç aylık acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uyarlanalı pili kapattım.Güç tasarrufu istisnalarına ekledim ama nafile.Pubg oynarken başka bi uyhulamaya girince kendini kapatiyor ve sifirdan açıyor.Mesela mesaj geliyo instagrama girip cevap veriyorim tekrar açınca uygulama kapanıyor.

Çok sinir bozuyor.Telefonda ekstradan sadece fluid ve android 9 var.Fluidi android 8varkende kullanıyordum bi sorun yoktu.
    Çok nadir bazen kapatmiyor.Ama %80 sıfırdan başlatıyor arka plana atınca. Benden başka karşılaşan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: trezeguet12

hocam güncelleme geri çekildi.1 aydan önce geleceğinide düşünmüyorum.
    Teşekkürler cevap için, beklemek dışında yapabilecek bir şey yok sanırım şu an takvim konusunda..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • facebook lg v30 grubunda takvim sorununu düzeltmenin yolunu paylaşan arkadaş sayesinde takvim sorununu düzelttim.paylaşımı için teşekkürler.
    Ayarlar saat ayarlarına girin otamatik saati kapatın gmtsofia yı seçin düzeliyor takvim.
  • selsay58 S kullanıcısına yanıt
    Denedim işe yarıyor. Düzeltme gelene kadar bu şekilde kullanılabilir. Teşekkürler paylaşım için.
  • basturkemin B kullanıcısına yanıt
    Süpersiniz çok teşekkür ederim :)
  • Gereksiz bir çıkış yapmışsınız, herkes deneyimlerini paylaşıyor. Beğenmiyorsanız okumazsınız ki çocuk birşey de dememiş zaten, anlattıklarında yanlış birşey yok. Güncelleme sorunlu, bunun LG de farkında olacak ki güncellemeyi geri çekmiş durumda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alifatihayik69 A kullanıcısına yanıt
    Denizde kullanmamanızı tavsiye ederim. Bir telefonumu o şekilde pert ettim.

• Ne demek, keşke fazlasını yapabilsek.

Mayıs başında satın aldım, 3,5 ay civarında oldu işte benim cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturkemin -- 21 Ağustos 2019; 12:6:19 >
  • Evet çalışıyor fakat neredeyse tüm dünya saatlerini ileri geri alıyorken biz almıyoruz. Saatlerin geri alınması da ekim sonu gibiydi. Dolayısıyla bizim saatler Türkiye saatinin gerisinde kalacaktır. O zamana kadar güncelleme yayınlanır umarım ama tekrardan otomatiğe almayı da unutmamak gerekir.

• Telefon ilk başta şarjlı mı geliyor? İlk şarjını nasıl yapmalıyım telefonun?

• quote:

Orijinalden alıntı: sıradan1nick

Telefon ilk başta şarjlı mı geliyor? İlk şarjını nasıl yapmalıyım telefonun?
    Hocam kullanılan piller eski nesil piller değil.Yani ilk şarj olayı efane olarak kalmış oluyor.Şarj olayı yüzde 5'in altına düşmeden şarja takın yeter.Zaten telefonu yeni aldıysanız bol bol kurcalarsınız şarj dayanmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertAndc

Uyarlanalı pili kapattım.Güç tasarrufu istisnalarına ekledim ama nafile.Pubg oynarken başka bi uyhulamaya girince kendini kapatiyor ve sifirdan açıyor.Mesela mesaj geliyo instagrama girip cevap veriyorim tekrar açınca uygulama kapanıyor.

Çok sinir bozuyor.Telefonda ekstradan sadece fluid ve android 9 var.Fluidi android 8varkende kullanıyordum bi sorun yoktu.
    Çok nadir bazen kapatmiyor.Ama %80 sıfırdan başlatıyor arka plana atınca. Benden başka karşılaşan var mı?
    Hocam kesinlikle büyük optimizasyon sorunu var android pie sürümünde.Size tavsiyem 3-4 sayfa önce detaylı olarak anlattım oreyoa nasıl dönüleceğini,oreoya dönün kafanız rahat etsin.Öyle kolayca düzeltilecek bir olay değil optimizasyon olayları.
  • hopeyoung H kullanıcısına yanıt
    moskova seçin o hep +3 bizim gibi değişmiyor, ayda bir defa 1 saniyeliğine de olsa saati otomatiğe çekmekte fayda var saat biraz geri kalabiliyor...

bu arada haber veren arkadaşa teşekkürler, google takvim de çalışıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: koko-

Teşekkürler cevap için, beklemek dışında yapabilecek bir şey yok sanırım şu an takvim konusunda..

Alıntıları Göster
    Hocam bu sürümde kalmak isterseniz google playde takvim uygulamalarında uyumlu olan bir tane indirin (mesela google takvim uyumsuz) kullanın.Ben oreoya döndüm telefon kendine geldi.3-4 sayfa önce detaylı açıkladım nasıl dönüleceğini ordan bakabilirsiniz.Birde saat ayarlarında düzenleme yapıp sorunu çözen arkadaşlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avometre -- 21 Ağustos 2019; 13:40:59 >
  • Şu sorun haricinde canımı sıkan bi durum yom hocam.Memnunum Pieden.Umarim kisa zamanda düzeltirler.

• Herkese selamlar. telefonu son 1-2 hafta içinde alan arkadaşlardan toz sorunu yaşayan var mı acaba? mi a2 yerine almayı düşünüyorum da. hazır root olayları da kolaylaşmışken fiyatı uygun gibi. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Alegria

Hocam sizin anakart zarar görmüş. Servis'ten başka çareniz yok ama bootloader unlock yapmışsınız ki sonradan kapatsanız bile servisteki tespit cihazından bu kaçmaz "bence".

Alıntıları Göster
    çok şükür karanlık, kötücül, çirkin beklentileriniz yerini bulmadı garantiden anakart değişimi yapılıyor cihaza. bugün bilgi aldım, cihaz serviste.

bu arada arkadaşlar arka camı iyi kollayın, değişirken parmak izi okuyucu ve kamera lensi ile birlikte değişiyormuş. 275tl ben ödeyeceğim arka camı kırdığım için. Cihazı garantiden çıkarmadılar çok şükür ki.

Bu arada anakarta zarar verecek bişey yaptığımı düşünmüyorum. telefon epi topu 1 kere düştü, bl unlock yaptım bi kez, bi kere de klima açıkken telefon tutucuda durdu telefon. Bunlarla anakart bozulacaksa vay halimize. Htc wildfire, Sensation, One m7, One m8 e yaptıklarımı v30 a yapsam her ay yeni anakart alıcaz demek ki. Cihaz geri geldiğinde satmayı düşünüyorum ciddi ciddi.

• Arkadaşlar selam,
    Nokia 8 kullanıyorum fakat bazı problemlerden dolayı telefonumu değitirmeye karar verdim.
    Pek bütçe için yukarılara çıkamıyorum.

V30+'ı öneririsiniz kronik problemleri var mıdır?
  • Lg müşteri hizmetlerine batarya ve ön kamera için sorunlar oldugunu ve daha ne sorun varsa ekleyin olmasını istediğiniz ,yeni güncelleme istediğinizi yazın ne kadar çok iletirsek okadar hızlı olur çünkü müşteri hizmetleri kimsenin şikayet etmediğini söylüyor şikayeti iletelim

• 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.