Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.251
Cevap
97
Favori
838.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MertAndc

Şu sorun haricinde canımı sıkan bi durum yom hocam.Memnunum Pieden.Umarim kisa zamanda düzeltirler.
    Hocam takvim ve saat ayarını otomatikten manuele alıp ayarlayınca sorun olmuyormuş istersen manuele al güncelleme gelene kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinanthewhite

çok şükür karanlık, kötücül, çirkin beklentileriniz yerini bulmadı garantiden anakart değişimi yapılıyor cihaza. bugün bilgi aldım, cihaz serviste.

bu arada arkadaşlar arka camı iyi kollayın, değişirken parmak izi okuyucu ve kamera lensi ile birlikte değişiyormuş. 275tl ben ödeyeceğim arka camı kırdığım için. Cihazı garantiden çıkarmadılar çok şükür ki.

Bu arada anakarta zarar verecek bişey yaptığımı düşünmüyorum. telefon epi topu 1 kere düştü, bl unlock yaptım bi kez, bi kere de klima açıkken telefon tutucuda durdu telefon. Bunlarla anakart bozulacaksa vay halimize. Htc wildfire, Sensation, One m7, One m8 e yaptıklarımı v30 a yapsam her ay yeni anakart alıcaz demek ki. Cihaz geri geldiğinde satmayı düşünüyorum ciddi ciddi.

Alıntıları Göster
    Sadece arka kapağın parasını alıp ücretsiz anakart değişimi yapmaları takdire şayan. Samsung servisi olsaydı kullanıcı hatası arka kapaktan darbe almış anakart zarar görmüş deyip garanti dışı bırakırlardı.

• Ben aylardır her gün telefon tutucuya takıp navigasyon kullanıyorum, daha tık demedi ve demez de muhtemelen. Sizin anakart baştan hatalı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0537

Sadece arka kapağın parasını alıp ücretsiz anakart değişimi yapmaları takdire şayan. Samsung servisi olsaydı kullanıcı hatası arka kapaktan darbe almış anakart zarar görmüş deyip garanti dışı bırakırlardı.

Alıntıları Göster
    şimdilik çanakkaledeki lg servisini başarılı buluyorum. Anakartın siparişi çekilmiş. Servise pazartesi verdim.

Şıklık yarışı gibi gösterip herkes ön arka cam sandviç tasarıma geçmeye karar verdi ama olay şıklık yarışı mı acaba? Çoğunlukla arka camı kırmışsınız cihazınız garanti dışı diyebilmek bence dertleri. Konu şıklıksa Oneplus diye bir gerçek var ortada. özellikle 5 ve 5t günümüz çoğu telefonu evire çevire...

• quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Ben aylardır her gün telefon tutucuya takıp navigasyon kullanıyorum, daha tık demedi ve demez de muhtemelen. Sizin anakart baştan hatalı olabilir.
    ekim 2018'de almıştım bugüne kadar tık dememişti. neyse ilk ve son bozuluşu olur umarım
  • aynen öyle. dediğiniz olayı kvk bana yaşattı, Sony cihazimda.. hemde ufacık -igne ucu kadar- bir deformasyon nedeniyle. servise verdiğim de farkında bile değildim bu küçücük çatlaktan.
    almaya gittiğimde bile zor gördüm, muhtemelen büyüteç ile farketmiş olmalılar..
    ama genellemek doğru olmayabilir. çünkü geçen yıl LG servisi de v20 cihazima sıvı teması bahanesiyle yamuk yapmıştı.
    bu hamur çok su götürür..
    servisi tebrik ederiz👏

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefon geldi. Kutuda sorun yoktu. Kutudan android 8 ile çıktı 7 ile çıkması gerekmiyor muydu? LG'yi aradım cihaza daha önce sim kart takılmadığını söylediler içim rahatladı. Cihaz beklediğimden çok daha şık bir cihazmış. Tespit edebildiğim tek sıkıntısı ışık sızması.
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Navigasyon olarak ne kullanıyorsun, ben yıllardır Here Wego kullanırım ama bu telefonda biraz sıkıntılı, en olmadık yerde programı kapatıyor, yeniden başlatma uyarısı veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sıradan1nick

Telefon geldi. Kutuda sorun yoktu. Kutudan android 8 ile çıktı 7 ile çıkması gerekmiyor muydu? LG'yi aradım cihaza daha önce sim kart takılmadığını söylediler içim rahatladı. Cihaz beklediğimden çok daha şık bir cihazmış. Tespit edebildiğim tek sıkıntısı ışık sızması.
    üretim tarihi yeni ise belki oreo yüklü olarak gelmiş olabilir. sadece tahmin
    benimki 804 ile seri numaralı mesela 2018 4. ay üretilmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Sup3rNatural

üretim tarihi yeni ise belki oreo yüklü olarak gelmiş olabilir. sadece tahmin
    benimki 804 ile seri numaralı mesela 2018 4. ay üretilmiş

Alıntıları Göster
    Ben de 2019 üretimleri 8 le ile geldi diye biliyorum.
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Google haritaları kullanıyorum. Şimdiye kadar hiç pişman etmedi. Gideceğim yerlerin haritalarını önceden Wifi ile indiriyorum ve veri kullanımı da yapmış olmuyorum. Sadece trafik yoğunluğunu kontrol edip ona göre başka rota önermek için veri kullanıyor.

Yandex'i de beğeniyorlar ama hiç kullanmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 21 Ağustos 2019; 22:31:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sıradan1nick

Telefon geldi. Kutuda sorun yoktu. Kutudan android 8 ile çıktı 7 ile çıkması gerekmiyor muydu? LG'yi aradım cihaza daha önce sim kart takılmadığını söylediler içim rahatladı. Cihaz beklediğimden çok daha şık bir cihazmış. Tespit edebildiğim tek sıkıntısı ışık sızması.
    Güncelleme merkezinde pie güncellemesi varmı yoksa şu an son sürümü kullanıyorsunuz mu diyor?

• VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Ok sağol, Google'ı yarın deneyeceğim. Yandex'i geçen sene kullanmıştım, pek sevemedim.
    Ben de lumia kullanırken here kullanıyordum. Android sürümü çok keyifsiz geldi ve google haritaları kullanıyorum. Gayet memnunum açıkçası. Çevrimdışı haritalar da gayet kullanışlı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hopeyoung H kullanıcısına yanıt
    Ben de Here ı Lumia da kullanmaya başlamıştım, Google Harita telefonda zaten varmış, bölgesel harita indirdim, tüm Türkiye olarak indiremiyoruz galiba, pafta pafta iniyor.
  • Baktım hocam. Telefonum Ocak 2019 üretimli bir cihaz. Artık çok rahatım.
    Evet ülke olarak indirilmiyor nedense. Ben uzun yola giderken 3 parça olarak indirmiştim. Birinin bitimine diğerini bağlamak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • trezeguet12 T kullanıcısına yanıt
    bana android 8 ile geldi. 2019 ocak üretimi cihaz. sizin cihazın üretim tarihi nedir acaba?
  • Bu cihazın o kadar kutu açılış videosunu izledim (çoğu amatör bizim gibi internetten alışveriş yapan adamlar İnceleme videoları değil yani). Hiç birinde şarj adaptörü jelatinli kaplı vs değildi. Milleti boş yere endişelendirmeyin lütfen.
  • Hocam internetten kutu açılış videolarına bakarsan hiç birinde adptörün jelatinli olduğunu görmezsin. Ben de bu satıcıdan aldım bugün geldi cihaz. LG Türkiye Mh'ni aradım IMEI sorgulattım daha önce kullanılmamış bir cihaz olduğunu teyit ettim. Dilerseniz siz de yapın.
  • 
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.