Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: genckaptan Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.250
Cevap
97
Favori
838.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Diyafram 1.6'da sabit diye biliyorum. Yani başka bir uygulama ile değiştirilemez muhtemelen. Diyafram değeri ayarlanabilen bildiğiniz güncel bir telefon modeli var mı merak ettim. Geçmiş zamanda sanki samsung'un bir modelinde vardı yanlış hatırlamıyorsam.
    Edit: galaxy S9'du galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vertas -- 19 Ağustos 2019; 16:25:44 >
  • Merhaba,

Bu telefon ile çinden gelen eski speaker, kulaklık, transmitter gibi cihazlara bağlantıda sorun yaşayan benden başka kimse var mı acaba?
    Eski G5'in sorunsuz bağlandığı Bluetooth cihazlara V30+ bağlanmıyor.
    Cihazı görüyor ancak bağlanmıyor. iPhone bağlanıyor aynı cihaza mesela.

teşekkürler.
  • riderman R kullanıcısına yanıt
    Aradiginiz ozellikler acisindan V30+ sizi tatmin eder. A9'u cok bilmiyorum ama eski tip islemci var gibi 6 ay sonra telefon sismeye baslayabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar arkadaşlar ben de bugün itibariyle bittibitiyordan lg v30 aldım.bi kaç sorunum var özellikle telefonla konuşurken kopukluk oluyor karşı taraf beni duymuyor ama ben onu duyuyorum ve bazı uygulamalarda durduruldu hatası veriyor.ekstra bi ayar vs yapmam lazım mı ?bi de kullandığınız kılıf ve ekran koruyucu hangisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatyilmaz_

Merhabalar arkadaşlar ben de bugün itibariyle bittibitiyordan lg v30 aldım.bi kaç sorunum var özellikle telefonla konuşurken kopukluk oluyor karşı taraf beni duymuyor ama ben onu duyuyorum ve bazı uygulamalarda durduruldu hatası veriyor.ekstra bi ayar vs yapmam lazım mı ?bi de kullandığınız kılıf ve ekran koruyucu hangisi
    Şarj adaptörü jelatinli mi yoksa çıplak mı geldi ?
  • ferhatyilmaz_ F kullanıcısına yanıt
    Cihaz oreo ile mi pie ile mi geldi? Aslında hangisi olursa olsun sorunlu bir gcam sürümü yüklediğim zaman hariç hiç bir kere uygulama durduruldu hatası almadım. Gcam veya başka bir uygulama yüklediniz mi google play dışından? Diğer taraftan görüşme sırasında bahsettiğiniz gibi bir kopukluk da yaşamadım 4.5g kullanıyorsanız bulunduğunuz yerdeki çekim gücünü ve volte'nin açık olup olmadığını kontrol edin, açıksa volte ve vowifi kapatıp tekrar görüşme yaparak test edin.
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/gor-lg-v30-v30-plus-3d-kavisli-full-kaplama-darbe-emici-ekran-koruyucu-2-adet-set-seffaf-460519506

https://www.hepsiburada.com/cep-telefonu-kiliflari-c-16102

Bu ürünleri inceleyebilirsiniz gayet güzel ve kaliteli ben memnunum ekran koruyucunun içinde iki adet ürün çıkıyo

Ben de bugün almayı düşünüyordum bu satıcıdan almalı mıyım? Her şey jelatinli olmazsa içime kurt düşer paranoyağım bu konularda.

• valla çıplak barkodluydu sanırımtam hatırlamıyorum
  • vertas V kullanıcısına yanıt
    Cihaz nougat ile geldi.

• Hepsiburada'dan BittiBitiyor satıcısından 2380 TL'ye aldım bugün. 3 saat sonra amazon'da satıcısı amazon olan ürünün 2440 TL olduğunu gördüm. umarım pişman olmam.
  • zamlanmış hepsiburada'da

amazondan alacağım
  • Hepsiburada'da 2.500 lira oldu an itibariyle. 2.000 liralara düşecek diye bekleyenler vardı daha çok bekleyecekler gibi gözüküyor.

Sebebi ise bir süredir düşüşte olan dolar kurunun tekrardan yükselişe geçmesi.
  • Farklı satıcıdan baktınız galiba

https://www.hepsiburada.com/lg-v30-plus-128-gb-lg-turkiye-garantili-p-HBV00000A8IAK?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.telefon.pla&wt_gl=cpc.dsa.6804.cep-telefonu-android-telefonlar&gclid=EAIaIQobChMIz4D44biR5AIVUeaaCh17qQT-EAAYAiAAEgKpp_D_BwE

Edit: siyah renk olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darklord Sauron -- 20 Ağustos 2019; 15:27:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Darklord Sauron

Farklı satıcıdan baktınız galiba

https://www.hepsiburada.com/lg-v30-plus-128-gb-lg-turkiye-garantili-p-HBV00000A8IAK?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.telefon.pla&wt_gl=cpc.dsa.6804.cep-telefonu-android-telefonlar&gclid=EAIaIQobChMIz4D44biR5AIVUeaaCh17qQT-EAAYAiAAEgKpp_D_BwE

Edit: siyah renk olan
    Sabahleyin siyah olan 2.500 liraydı. Şimdi tekrar düşürmüşler.

• Selam arkadaşlar daha once bu sıkıntıyı yaşayanlar olmus sanirim cozumu varmidir

Ayarlar-Genel-Telefon hakkinda-Durum kisminda eski numaram yaziyor ve sildim suan kullanmakta oldugum numarami yazdim eslestirme yaptim baska numarada yazdim ama hic bir sekilde degisiklik olmuyor yardımcı olabilirseniz sevinirim

• Cihazi amazon uzerinden aldim gelince incelerim. Kilif tavsiyesi olan var mi

• Android 9.0 dan sonra kablosuz ağdan düşmeye başladı bende. Yedek almıştım ama üşeniyorum geri dönmeye de. Birkaç ıvır zıvır dışında çok da numarası yok açıkçası android 9 un.
  • turkiye_1634 kullanıcısına yanıt
    bende numara yazmıyor hocam orda "bilinmiyor" yazıyor. ben orda numarası yazan ilk sizi duyuyorum hatta :)

LG hesabı ile vs. mi eşleştirmiştiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

bende numara yazmıyor hocam orda "bilinmiyor" yazıyor. ben orda numarası yazan ilk sizi duyuyorum hatta :)

LG hesabı ile vs. mi eşleştirmiştiniz?
    Google hesabi eslestirme yapmistim herseyi gectim dicem ama numara degistirmek istedigimde degisiklik yapiyor kaydet cikis yapiyorum sonrasi tekrar ayni bilemedim ki arastiriyorum
    ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkiye_1634 -- 20 Ağustos 2019; 16:45:59 >

• 
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.