Şimdi Ara

LG TV Tavsiye TV (ANA KONU) [2018-2019] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.559
Cevap
33
Favori
99.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkür ederim benimde araştırmalarım bu yönde.
  • nicage kullanıcısına yanıt
    Başka bir sayfa ya yorum yapmayın sadece kafanızı karıştırırlar bilginiz olsun hocam şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nicage kullanıcısına yanıt
    "TV Tavsiyeleri || Ana Konu" bölümüne yazarsanız NU8000 önereceklerdir
  • BuZZLuCK kullanıcısına yanıt
    :) Aynen öyle orası Samsung promotör ve Samsung çalışanı dolu o yüzden kim ne sorarsa sorsun bildiği ürün hakkında da yorum yapıyor bilmediği hakkında da yorum yapıyor sonuç tüketici almak istediği ürün alıyor ama kafasını karışıtırıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BuZZLuCK kullanıcısına yanıt
    DTS, Dolby Atmos gibi desteği olmayan TV'lere bakmıyorum zaten, diğer markaların çoğunda LG'nin verdiği ses desteklerinin yarısı bile yok baya bir araştırdım, olanlarda en pahalı modeller. Kullandığım Philips TV'de DTS desteği bile yok maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicage

DTS, Dolby Atmos gibi desteği olmayan TV'lere bakmıyorum zaten, diğer markaların çoğunda LG'nin verdiği ses desteklerinin yarısı bile yok baya bir araştırdım, olanlarda en pahalı modeller. Kullandığım Philips TV'de DTS desteği bile yok maalesef.
    Aynen öyle hocam baktığını 49sk8100 modeli şuan o boyutta sınıfın en kaliteli en iyi ürünü herşyi üstün diğer firmalardan.
  • burası LG forumu tamam ama diğerlerinden herşeyi üstün diyerek de arkadaşı yanlış yönlendirmeyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuZZLuCK

burası LG forumu tamam ama diğerlerinden herşeyi üstün diyerek de arkadaşı yanlış yönlendirmeyelim.
    Hocam yanlış yönlendirdiğimiz bir nokta yok şuan zaten alacağı kiriter blli istedi özellik belli ne SONY de ne de SAMSUNG ta nede philps de mevcut değil zaten kendi bakmış incelemiş ürünü.
  • quote:

burası LG forumu tamam ama diğerlerinden herşeyi üstün diyerek de arkadaşı yanlış yönlendirmeyelim.
    DTS, Dolby Atmos Ses
    Türkçe yapay zeka
    Nano cell panel
    Süper UHD
    49 inçlerde hangi firmada var bu saydıklarım LG dışında????
  • nanocell ve super uhd, pazarlama terimleri

lg dışında tabii ki başka firmada olamaz, diğer firmalarda da premium uhd, qled, wcg, pixellence gibi terimler var.

sonuçta önemli olan panel, IPS mi VA mi ona bakmak lazım

DTS konusunda da SONY'in de desteği var biliyorsunuz.
  • quote:

nanocell ve super uhd, pazarlama terimleri

lg dışında tabii ki başka firmada olamaz, diğer firmalarda da premium uhd, qled, wcg, pixellence gibi terimler var.

Dolby Atmos Ses LG dışında kimde var hocam üstteki arkadaşımız özellikle bu ses kalitesini istıyor?
  • quote:

nanocell ve super uhd, pazarlama terimleri

Şimdi kimse olmayan birşeye var demiyor burada hem fikir olalım burası LG dışında diğer firmalar kıyaslama veya tartışma yeri olmasın diye sayfanın en başında yazdım sadece bilginiz var ise model soruldunmu diğer firma değilde LG kendi arasında öneride bululanılım.
    Sizin için söylemıyorum bu cümleği genelleme söyluyorum bilginiz olsun
    İyi günler.
  • işte o yüzden diğerlerinden herşeyi üstün demeyin diyorum.

"dolby atmos" ise karar noktası o zaman lg tabiki ama lg'de de "dts virtual x" yok

sonuçta arkadaşımız 5000-TL civarı para verecek, dolby atmos var diye beğenmediği bir görüntüyle karşılaşmasın diye söylüyorum.

sadece ses sistemi için de bir tv alınmaz sonuçta
  • size katılıyorum ama siz sadece lg için demeyip, diğer firmalara göre de en iyisi diyerek kıyaslama yaptığınız için söyleme ihtiyacı hissettim.

sonuçta lg istiyorsa, bütçe neye elveriyorsa onu alacaktır, seçim yapacak birşey yok
  • quote:

size katılıyorum ama siz sadece lg için demeyip, diğer firmalara göre de en iyisi diyerek kıyaslama yaptığınız için söyleme ihtiyacı hissettim.

sonuçta lg istiyorsa, bütçe neye elveriyorsa onu alacaktır, seçim yapacak birşey yok
    Aynen öyle hocam ürün soran olursa model falan destek olabilirsiniz sizde bilginiz olsun iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06kanka06

Hocam tercih sizin LG 55SJ800 modeli var direk 100hz panel olarak onu düşünbılırsınız hocam

Alıntıları Göster
    Bu ürün görüntü kalitesi tasarımı cok başarılı gecen sene model olmasına rağmen kapalısı var ise alınabilenecek güzl bir model.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.