Şimdi Ara

=====>>--- LG OPTIMUS ONE P503 ANA KONU ---<<===== (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
434
Cevap
4
Favori
78.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • win 7 ultimate 64 bit de bir türlü güncelleme yapamadım.
    buradakini denemedim kendi orjinal yazılımını yüklemeye çalıştım.
    usb bağlantısı ile ile ilgili sorun oluyor bilgisayar ve telefon arasındaki usb bağlantısı kopuyor ve güncelleme yapmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaT1F -- 16 Şubat 2011; 21:11:21 >
  • win7 de hiç kullanmadım. elimde win7 içinde driver yok malesef
  • ben bizzat kendilerine rica edip yüklettim.Memnunum.Teşekkür ederim.

Telefonumu titizce kullanıyorum umarım format atmam gerekmezde bir daha aynı yere gitmek için çok uzak oluyor.Burdda paylaşılmış ama ben korkuyorum bi hata yapmim die..
    Neyse optimus one p503 düşünen varsa vu fiyata bulunabilcek en güzel android li telefon.LG Binasındada çalışanlar bu telefonu kullanıyor(dipnot=)
  • Dostum, arkadaşın anlattığı gibi yapılınca hiçbirşey olmadan kolaylıkla kuruluyor sadece 3 dkda

Ayrıca format atsan bile içindeki yazılım gitmez ama format atmadan evvel apk ları yedeklemeyi unutma

Vayybe LG yi hiç nöyle bilmezdim, demekki dedikleri gib Life is Good muş

Tüm arkadaşlara androidi öneririm, optimusa bayıldım
  • Bu Applanet uygulamasını kurdum kategorileri falan görebiliyorum uygulama,oyunlar vs. fakat internete bağlı olmama rağmen hiçbir uygulama gözükmüyor yani bomboş liste eksik birşey mi yaptım acaba?
  • kurduğunuz yeni versiyon olmayabilir yeni versiyonu kurmanız gerekebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: molierac

kurduğunuz yeni versiyon olmayabilir yeni versiyonu kurmanız gerekebilir

Evet çözdüm öyleymiş genede teşekkürler.
  • rom atıp market kurmakla bu applneti zahmetsiz indirmek arasında ne fark var, yani ortaya cıkan uygulamalarda ne fark var
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

rom atıp market kurmakla bu applneti zahmetsiz indirmek arasında ne fark var, yani ortaya cıkan uygulamalarda ne fark var

bence gerek yok
  • Rom dosyası için teşekkürler... (Dosyayı market açma amaçlı kullanmadım :) )

Bilgi amaçlı başımdan geçen olayı anlatayım.
    Telefonu 2 gün önce aldım. Bİraz önce LG Software updater ile update işlemi yaparken (LG nin kendi sitesindeki tool) telefon emergency modda kaldı ve LG nin programı telefona bir daha bağlanmadı.

Yukarıda sizin anlattığınız şekilde ROM u kurdum. Telefon stabil olarak çalışıyor :)

Çok teşekkürler.
  • sssssssssss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blood86 -- 29 Haziran 2012; 19:42:00 >
  • arkadaşlar bu işlemi yapmaya niyetliyim ancak yapmadan önce bir kaç sorum var

1) Bu işlemi yapınca, telefonumda kayıtlı olan kontak, mesaj, uygulamalar..vs gibi özel bilgilerimi kaybediyormuyum?

2) Ayrıca NDRIVE uygulaması ücretsiz, indirilen hariratalar vs de kayboluyor mu?

bilgi verebilirseniz sevinirim

Teşekkürler
  • bu arada 2 soruna cvp vermey, unuttum onun icinde hic bir sey olmuyor ama ginede sağlama alayim dersen haritalar hafıza kartinin icinde NDRIVER klasörünün icinde map klasörünün icinde onuda pc ye yedekler isen hic bir sıkıntın olmaz kolay gelsin
  • Bence gerek var. Çünki marketteki tüm uygulamaları applanette bulamassınız. Ayrıca tek fark market değil. Çünki bu ROM ile Youtube da geliyor.

quote:

Orijinalden alıntı: LaT1F

quote:

Orijinalden alıntı: unpop

rom atıp market kurmakla bu applneti zahmetsiz indirmek arasında ne fark var, yani ortaya cıkan uygulamalarda ne fark var

bence gerek yok
  • Vallahi sattığım 30 cihaza böyle yazilim atıp verdim arada cihazı aldıktan sonra getirenlerde oldu bu şekilde yaptığım zaman apk ler silinmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blood86 -- 1 Mart 2011; 19:40:14 >
  • Bugün geçen hafta aldığım p503 uyguladım. Şu dikkatimi çekiyor.Şİmdi p500 olarak gösteriyor.Bu garantide sıkıntı yaratırmı? Konuyu gündeme getiren arkadaşa çok teşekkür ediyorum.
  • şimdi rom işlemi yapınca ndrive falan yeniden kurmak mi gerekecek? yoksa bu rom da var mı?Sipariş verdim yarın elime gecince ilk iş bu işlemi yaparım.
  • N

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optimusmania -- 4 Mart 2011; 10:15:59 >
  • Konunun en başında büyük kırmızı harflerle yazılanı okuyalım lütfen

quote:

Orijinalden alıntı: berdem

Bugün geçen hafta aldığım p503 uyguladım. Şu dikkatimi çekiyor.Şİmdi p500 olarak gösteriyor.Bu garantide sıkıntı yaratırmı? Konuyu gündeme getiren arkadaşa çok teşekkür ediyorum.

Ndrive var paylaştığım romda. Haritayı yüklediysen o da SD kartta. Sana kalan tek şey programı tekrar açıp aktivasyonu yapmak. Yani tekrar harita yüklemeyeceksin.

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetgunduzbey

şimdi rom işlemi yapınca ndrive falan yeniden kurmak mi gerekecek? yoksa bu rom da var mı?Sipariş verdim yarın elime gecince ilk iş bu işlemi yaparım.

• optimusmania çok teşekkurler. bu program çok işime yaradı, bende yeniyim ama root atabildim sonunda programı kullanarak. Cihazı 3 tuş kısayoluyla defalarca recovery modda açmayı denedim ama olmamıştı, başka kombinasyonları deneyincede factory reset vs oluyordu yada emergency modda açılıyordu. sonra xda forumlarında bir boot image buldum ve optimusmania'nın verdiği romu programla açtım sadece xda'dan indirdiğim boot imagi farklı olarak seçtim, yazılımı attım ve sonunda 3 tuş kombinasyonu ile recovery modda açıldı. LOL diye bir rom vardı aynı yerde onu indirip kurdum, cihaz şuan 729 mhzde çalışıyor. ayrıca hafıza kartını bolumleyip kullanıyorum, telefon hafızası kısa sürede dolabilir çünkü..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.