M

Yüzbaşı
18 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Evet arkadaslar tamamen maaşımdan biriktirdim ne yapsam bilmiyorum. her öneriye açığım fakat iş önerisinin yanında risklerinide belirtin lütfen.
daha önce dahili hafıza kartını bölmüştüm şimdi geri eski haline getirmek istedim fakat şimdi de biçimlendiremiyorum
telefonu pc bağlayınca 0 olarak çıkıyor biçimlendiremiyorum.
rehber 3-4 tane aynı isimde kişiler ekli tek tek silmekten baska çözüm var mı? ics rom kullanıyorum.
Hafıza kartını pc de birleştirdim daha sonra fat formatına çevirdim şimdi telefon görmüyor bir türlü.kart bozulsa bilgisayar nası görüyor telefon bozulmus olsa başka hafıza kartı takıyorum onu görüyor. telefon ideos x5.
Pitbull Hotel Room Service şarkısının klibinde kullandığı gözlüğün markası merak ettim bilen var mı?Bu arada klibide izleyin gençler.
Kronik hepatit c hastaları askere alınıyor mu bilgisi olan var mı?
eysankontor diye bi site reklamı gördüm google reklamlarında uygun fiyatlı könter ama site sağlam deildir diye almadım sadece kredi kartı geçerli.
şu an girmeyi denedim girmedi başka turk server var mı?
Başlıktada yazdığı gibi araba almayı düşünüyoruz bu paraya alınabilecek en ii araba hangisiidir?İlk arabamız olacağından yedek parça ucuz olması ii olur.8-10bin lira arası benim aklıma palio veya hyundai accent geldi.
ebay da pokemonyu'nun sattığı saatler gerçek mi?
seiko bir saat beyendim mağazalarda 500civarı fiyat çekiyorlar ebayda kargo dahil 200liraya geliyor cakma falan anlamadım.
bu pokemonyu baya satmış, sahte olsa millet bu kadar iyi yorum yapmaz diye düşünüyorum ama yinede sizlerede bi danışayım.
Hakkında
Meslek: Makina Mühendisi
İlgi Alanları: F1 NBa MotoGP
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.362
İkinci El Bölümü Mesajları: 53
Konularının görüntülenme sayısı: 11.485 (Bu ay: 273)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.