Şimdi Ara

LG OPTIMUS L5[ANAKONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.255
Cevap
32
Favori
173.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BooRocK1

Arkadaslar bu telefon icin kılıf bulabilen var mı?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/lg-e612-optimus-l5-rubber-kilif-3x-film-67340378
  • Ablama 2 hafta once aldik telefonu kutusundan cikardim actim menulerde gezerken bile aninda donuyordu teknosaya geri verdik birkac gune para iadesi veya yeni telefon vericekler.Aslinda iyi oldu ekrani cidden cok kotu ben sahsen tavsiye etmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonu alalı 1 hafta kadar oldu süper çalışıyodu hızı bana yeterliydi fakat güncelleme yaptım telefon çok sık donmaya başladı hızında yine sorun yok fakat aniden ekran donuyor.garantiye götürsem eski sürüme döndürürlermi bilgisi olan varsa sevinirim
  • Telefonu yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum.
    Hız konusunda ben çok problem yaşamıyorum.Telefonu alır almaz yazılım güncellemesini yapmıştım.Telefonun hızı bellek ve işlemci hızına bağlı olduğu için üst seviye cihazlardaki gibi bir beklenti olmamalı bence.Telefon standart kullanım için gayet yeterli.
    Telefonda sürekli olarak bir task killer kullanmıyorum.(Bazı kasmaların, sonlandırılan uygulamaların yeniden başlatılması sırasında olduğunu düşündüğüm için)
    Benim telefonumda orjinal uygulamalara ilave olarak aşağıdaki uygulamalar kurulu.Bu arada telefonum root lu değil..
    Adobe flash player 11
    Android assistant
    Birkaç canlı duvar kağıdı (Ama aktif olarak kullanılmıyor)
    Angrybirds star wars
    appsaver
    amazon appstore
    Astro file manager
    Camere JB+
    Catch notes
    Player pro müzik player ve dsp paketi
    Facebook
    Görev yöneticisi (Çok nadir manuel sonlandırma yapıyorum)
    GPS test
    GPS Fix
    İGO primo
    İzUlaşım (İzmir belediye ulasım saatlari uygulaması)
    JetPack Joyride
    Not
    Opera Mobile browser
    Pudding Camera
    Temple Run
    TuneIn Radio
    Viber
    Vignette camera
    Web Sharing lite
    WhatsApp
    Zoner Antivirüs

Bu haliyle 390 mb Ram miktarının ortalama 290 mb lık kısmını kullanıyorum.Ortalama 90 ila 100 mb lık kısım boşta duruyor.
    Evet ekran çözünürlüğü düşük,çok dikkatli bakınca pikseller gözle görülebiliyor,ama ekran güneş altında gözüküyor,yukarıdaki oyunları oynayabiliyorum sonuçta bu bir telefon.Yüksek çözünürlükte bir şey izlemek istediğimde açar bilgisayarımı ya da televizyonumu orada izlerim.Hap kadar ekranda HD filim izlesem ne olur,izlemesem ne olur ? Tabi bu benim görüşüm.
    Şu ana kadar telefonun en sevmediğim özelliği kamera performansı oldu.Orjinal kamera uygulaması odaklanmayı çok zor yapıyor.O nedenle harici uygulamaları deniyorum. Vignette ve JB+ ile nispeten daha iyi fotoğraflar çektim.
    Saygılar...
    düzeltme : son yükledigim antivirus uygulamasından sonra ortalama
    boş ram miktarı 70_80 mb olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mars51 -- 26 Aralık 2012; 19:47:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mars51

Telefonu yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum.
    Hız konusunda ben çok problem yaşamıyorum.Telefonu alır almaz yazılım güncellemesini yapmıştım.Telefonun hızı bellek ve işlemci hızına bağlı olduğu için üst seviye cihazlardaki gibi bir beklenti olmamalı bence.Telefon standart kullanım için gayet yeterli.
    Telefonda sürekli olarak bir task killer kullanmıyorum.(Bazı kasmaların, sonlandırılan uygulamaların yeniden başlatılması sırasında olduğunu düşündüğüm için)
    Benim telefonumda orjinal uygulamalara ilave olarak aşağıdaki uygulamalar kurulu.Bu arada telefonum root lu değil..
    Adobe flash player 11
    Android assistant
    Birkaç canlı duvar kağıdı (Ama aktif olarak kullanılmıyor)
    Angrybirds star wars
    appsaver
    amazon appstore
    Astro file manager
    Camere JB+
    Catch notes
    Player pro müzik player ve dsp paketi
    Facebook
    Görev yöneticisi (Çok nadir manuel sonlandırma yapıyorum)
    GPS test
    GPS Fix
    İGO primo
    İzUlaşım (İzmir belediye ulasım saatlari uygulaması)
    JetPack Joyride
    Not
    Opera Mobile browser
    Pudding Camera
    Temple Run
    TuneIn Radio
    Viber
    Vignette camera
    Web Sharing lite
    WhatsApp
    Zoner Antivirüs

Bu haliyle 390 mb Ram miktarının ortalama 290 mb lık kısmını kullanıyorum.Ortalama 90 ila 100 mb lık kısım boşta duruyor.
    Evet ekran çözünürlüğü düşük,çok dikkatli bakınca pikseller gözle görülebiliyor,ama ekran güneş altında gözüküyor,yukarıdaki oyunları oynayabiliyorum sonuçta bu bir telefon.Yüksek çözünürlükte bir şey izlemek istediğimde açar bilgisayarımı ya da televizyonumu orada izlerim.Hap kadar ekranda HD filim izlesem ne olur,izlemesem ne olur ? Tabi bu benim görüşüm.
    Şu ana kadar telefonun en sevmediğim özelliği kamera performansı oldu.Orjinal kamera uygulaması odaklanmayı çok zor yapıyor.O nedenle harici uygulamaları deniyorum. Vignette ve JB+ ile nispeten daha iyi fotoğraflar çektim.
    Saygılar...
    düzeltme : son yükledigim antivirus uygulamasından sonra ortalama
    boş ram miktarı 70_80 mb olmuş

Hocam temple run oynarken takılma sorunu algılamama sorunu yasıyo musun? Bende baslarda cok fena takılıyo dokunmatigi falan algılamıyo takıldıgı icin bi türlü düzgünce oynayamadım

Bi de ayarlarda gpu olusturmayı zorla diye bi ayar var. O nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordOfSummer -- 28 Aralık 2012; 5:15:03 >
  • Temple run benim kızın ilgi alanına giriyor:) açıkçası ben pek oynamadım.ama bir sorun olsaydı kesin bana çemkirirdi :)
    GPU ayarı geliştirici seçeneklerinde ,bildiğim kadarıyla grafik işlemci için CPU tarzı çalışan bir şey.Grafik işlem hızını arttır diye biliyorum.ama bu da pil performansını etkiler kanımca.Bende bu check işaretli değil.Ama bir süre deneyip gözlemlerimi burada paylaşabilirim.
    Saygılar
  • LG L5 aldım yeni Sormak istediğim bişey var. Dokunmatik tuşlara basınca herhangi bir titreme olmuyor Daha önceki telefonumda kapasitif bir tuşa basınca hafif bir titreme oluyodu. Bunda ayarları karıştırdım bir çözüm bulamadım. Yardımcı olacak varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verrutol

LG L5 aldım yeni Sormak istediğim bişey var. Dokunmatik tuşlara basınca herhangi bir titreme olmuyor Daha önceki telefonumda kapasitif bir tuşa basınca hafif bir titreme oluyodu. Bunda ayarları karıştırdım bir çözüm bulamadım. Yardımcı olacak varmı.

Ayarlar>Dil ve giriş>LG Klavye>Dokunmatik ekran geri bildirimi
  • arkadaşlar bende alalı 1 hafta oldu. ilk dokunmatik android telefonum. çözünürlük öyle kötü falan da değil. ama tutup yüksek çözünürlük telefon kullanıp bunu eline alırsan tabiki çözünürlüğü fark edersin. ekran ışığı yüzde 100 açınca gözü rahatsız edecek kadar kuvvetli ışık veriyor. hem de şarjını çabuk yiyor. o yüzden yüzde 30 da kullanıyorum. şarjı oyun, internet vs kurcalamama rağmen 2 gün gidiyor. normal kullanımda 2.5 günü geçer şarjı.telefonda ısınma olayı yok. oyun oynarken şu ana kadar kasma sorunu yaşamadım. bilardo, fruit ninja, temple run ve bi kaç oyun daha yükledm. kasma hiç olmuyor. arkadaşımda samsung wonder var. o fruit ninja da kasıyor dedi. fakat l5 te kasma olayı olmuyor oyunda. dış görünümü güzel. sivri köşeli olması hoşuma gitmişti. kısacası bana göre f/p telefonu. almayı düşünen tereddütte kalmasın.
  • quote:

quote:

LG L5 aldım yeni Sormak istediğim bişey var. Dokunmatik tuşlara basınca herhangi bir titreme olmuyor Daha önceki telefonumda kapasitif bir tuşa basınca hafif bir titreme oluyodu. Bunda ayarları karıştırdım bir çözüm bulamadım. Yardımcı olacak varmı.

Ordan ekran klavyesini titreşimli hale getiriyosunuz ama benim demek istediğim başka bişey ekranın alt kısımındaki home tuşunun iki yanında geri ve seçenekler tusuna basınca titreme olmasını istiyordum.
  • quote:

quote:

quote:

Ordan ekran klavyesini titreşimli hale getiriyosunuz ama benim demek istediğim başka bişey ekranın alt kısımındaki home tuşunun iki yanında geri ve seçenekler tusuna basınca titreme olmasını istiyordum.

Ben de kurcaladım ayarları ama öyle bi secenege rastlamadım
  • Arkadaslar android icin mesaj geldiginde ya da bildirim geldiginde muzigi calmaya devam eden medya oynatici var mi? Surekli mesajlastigim icin muzik dinlerken sikinti oluyo

• quote:

quote:

quote:

quote:

Böyle bir özelği nasıl koymazlar anlamak mümkün değil.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Söyledğiniz titreşim benim telefonda var.(Ayarların içinde nereden yapıldığını ben de bulamadım) Ama başka bir amaçla kurduğum android assistant programıyla bu özelliği aktif hale getirebiliyorsunuz.

Android assistant-Tools- Save battery settings- Haptic feedback kutucuğunu işaretlerseniz geri ve menü tuşları titreşimli uyarı veriyor.
    Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mars51 -- 2 Ocak 2013; 11:19:28 >
  • Bizde teknosadan sipariş ettik.En kısa zamanda gelir inş. 500 TL'ye aldık...Önceki sayfada arkadaş telefonda Made in China yazıyor dedi. Oda Teknosadan almış. Korktum şimdi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Söyledğiniz titreşim benim telefonda var.(Ayarların içinde nereden yapıldığını ben de bulamadım) Ama başka bir amaçla kurduğum android assistant programıyla bu özelliği aktif hale getirebiliyorsunuz.

Android assistant-Tools- Save battery settings- Haptic feedback kutucuğunu işaretlerseniz geri ve menü tuşları titreşimli uyarı veriyor.
    Saygılar

İşe yarıyor Cok Teşekkürler.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Saygılar

İşe yarıyor Cok Teşekkürler.

Rica ederim.İşinizi gördüyse ne mutlu
  • Telefon inş. yakın zamanda gelecek. Geldiğinde ilk seferlik kaç saat şarjda bırakayım. Hiç açmadan direk mi şarj a takayım yoksa biraz deneyebilirmiyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mathers -- 3 Ocak 2013; 21:28:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WestCoast.

Telefon inş. yakın zamanda gelecek. Geldiğinde ilk seferlik kaç saat şarjda bırakayım. Hiç açmadan direk mi şarj a takayım yoksa biraz deneyebilirmiyim ?

en ideali hemen şarj etmek. hatta yapabiliyorsaniz telefon kapalı halde bilgisayar üzerinden USB kablosu ile şarj edin. yavaş şarj olacaktır ama ilk şarj için daha iyi olur. %100 şarj olduktan sonra kabloyu çıkarıp 10 dakika kadar bekleyip tekrar %100 oluncaya kadar tekrar şarja takın.

• ya arkdaşlar galaxy acem vardı root du rom du oydu buydu derken telefon can sıkmaya başladı temiz çiziksiz paketli falan derken 450 tl ye elden çıkardım üstüne 50 ekleyip bunu aldım güzel kullanışlı ancak sd karta depolamıyor ya hep telefona atıyor buda hemen dolmasını sağlıyor (biraz oyuncuyumdur da) herneyse uzun lafın kısası bunu nasıl düzeltebiliriz yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.