Şimdi Ara

LG OPTIMUS L5[ANAKONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.254
Cevap
32
Favori
173.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mars51

quote:

Orijinalden alıntı: arma33

Sizce sola yı almak için bu siteye güvenebilirmiyimhttp://www.aksarayiletisim.com/?urun-478-Sony-Xperia-Sola-MT27i-Paralel-ithalat-Garantili--SiYAH-.html&ref=akakce&v=1.66.6

Firmayı ,müşteri şikayetleri sitelerinden araştırabilirsiniz.Örneğin şikayetvar.com.Sizin için referans olabilir.
    Şahsi fikir olarak ise ben paralel ithalat ürünleri pek düşünmem.Garanti ile ilgili durum olduğunda çok baş ağrıtıyorlar.
    Benim şu anda kullandığım L5 ,LG Türkiye tarafından , daha öne kullandığım ve garanti süresinin dolmasına çok az bir süre kala arızalanan telefonumun yerine verildi.
    Bence distribütör garantili cihazlara bakın.
    Saygılar.

Bilgileriniz için teşekkürler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BooRocK1

quote:

Telefonu yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum.
    Hız konusunda ben çok problem yaşamıyorum.Telefonu alır almaz yazılım güncellemesini yapmıştım.Telefonun hızı bellek ve işlemci hızına bağlı olduğu için üst seviye cihazlardaki gibi bir beklenti olmamalı bence.Telefon standart kullanım için gayet yeterli.
    Telefonda sürekli olarak bir task killer kullanmıyorum.(Bazı kasmaların, sonlandırılan uygulamaların yeniden başlatılması sırasında olduğunu düşündüğüm için)
    Benim telefonumda orjinal uygulamalara ilave olarak aşağıdaki uygulamalar kurulu.Bu arada telefonum root lu değil..
    Adobe flash player 11
    Android assistant
    Birkaç canlı duvar kağıdı (Ama aktif olarak kullanılmıyor)
    Angrybirds star wars
    appsaver
    amazon appstore
    Astro file manager
    Camere JB+
    Catch notes
    Player pro müzik player ve dsp paketi
    Facebook
    Görev yöneticisi (Çok nadir manuel sonlandırma yapıyorum)
    GPS test
    GPS Fix
    İGO primo
    İzUlaşım (İzmir belediye ulasım saatlari uygulaması)
    JetPack Joyride
    Not
    Opera Mobile browser
    Pudding Camera
    Temple Run
    TuneIn Radio
    Viber
    Vignette camera
    Web Sharing lite
    WhatsApp
    Zoner Antivirüs

Bu haliyle 390 mb Ram miktarının ortalama 290 mb lık kısmını kullanıyorum.Ortalama 90 ila 100 mb lık kısım boşta duruyor.
    Evet ekran çözünürlüğü düşük,çok dikkatli bakınca pikseller gözle görülebiliyor,ama ekran güneş altında gözüküyor,yukarıdaki oyunları oynayabiliyorum sonuçta bu bir telefon.Yüksek çözünürlükte bir şey izlemek istediğimde açar bilgisayarımı ya da televizyonumu orada izlerim.Hap kadar ekranda HD filim izlesem ne olur,izlemesem ne olur ? Tabi bu benim görüşüm.
    Şu ana kadar telefonun en sevmediğim özelliği kamera performansı oldu.Orjinal kamera uygulaması odaklanmayı çok zor yapıyor.O nedenle harici uygulamaları deniyorum. Vignette ve JB+ ile nispeten daha iyi fotoğraflar çektim.
    Saygılar...
    düzeltme : son yükledigim antivirus uygulamasından sonra ortalama
    boş ram miktarı 70_80 mb olmuş

Hocam temple run oynarken takılma sorunu algılamama sorunu yasıyo musun? Bende baslarda cok fena takılıyo dokunmatigi falan algılamıyo takıldıgı icin bi türlü düzgünce oynayamadım

Bi de ayarlarda gpu olusturmayı zorla diye bi ayar var. O nedir?

Bir haftadır GPU yu zorla ayarı aktif olarak kullandım telefonu.Gözlemlerime göre telefon şarjı daha hızlı tükeniyor. Normal bir kullanımda 24 saatte şarj seviyem %40 lara düşüyor.Bu ayar aktifken hemen hemen 24 saatte bitme sınırına yaklaşıyor.
    Temple run da dediğin gibi bir takılma var.İlk 2-3 oyunun başlarında takılma yapıyor.Daha sonraki oyunlarda takılma yapmıyor.Yalnız kızımda da aynı telefondan var ve pek uygulama yüklü değil.Onda bu şekilde bir takılma yapmıyormuş.
    Umarım faydalı olmuştur.
    Saygılar

Verdigin bilgiler icin tesekkür ederim hocam :)

• öncelille herkese selamlar...Ben Allah izin verirse karne hediyesi olarak almayı dusunuyorum.Sizce temple run,subvay surfers,gta chine town, vb. oyunlarda cok kasma olurmu ?? .. Benim simdiki telim iphone2g :))) ama malasef ios6 tel‘min icine etti + arka kapaktaki flex kablosu koptu:(( ve malesef telim sizlere ömür.. :( telefoncuya goturdum toplam 100 tl olur dedi azım açık kaldı. Tel.250tl iki yüz kağıt daha koyup bunu. almayi dusunuorum sizce telimi yaptiriiimmm yoksa bu tatlı,güzel, sexy ;D tel.imi alim???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonda konuşurken ahizeden gelen sesin boğukluğundan, gelen cızırtı sesinden şikayet eden var mı? Kaç senelik 3310'lardan bile daha kötü ses veriyor. Bu sorun sadece bende mi var?

Bir de telefonu 1 saat cebimde taşıdım, hemen arka kapak alt kısmından oynama yapmaya başladı. Telefon daha 1 haftalık bile değil.

Tamam çok kaliteli bir cihaz değil ama bu kadar da olmaması gerek diye düşünüyorum. Bu sorunları yaşayan başka LG L5 kullanıcısı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seksanddirt

Bu telefonda konuşurken ahizeden gelen sesin boğukluğundan, gelen cızırtı sesinden şikayet eden var mı? Kaç senelik 3310'lardan bile daha kötü ses veriyor. Bu sorun sadece bende mi var?

Bir de telefonu 1 saat cebimde taşıdım, hemen arka kapak alt kısmından oynama yapmaya başladı. Telefon daha 1 haftalık bile değil.

Tamam çok kaliteli bir cihaz değil ama bu kadar da olmaması gerek diye düşünüyorum. Bu sorunları yaşayan başka LG L5 kullanıcısı var mı?

Belirttiğiniz ses problemi bende hiç olmadı.Akıcı ve rahat bir şekilde konuşma yapılabiliyor.Bence bu konu için servise götürün.
    (önceki telefonumda aynı problem oluşmuştu.Cebimde taşıdığım için hoparlör üzerinde tütün parçası çıkmıştı :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: seksanddirt

Bu telefonda konuşurken ahizeden gelen sesin boğukluğundan, gelen cızırtı sesinden şikayet eden var mı? Kaç senelik 3310'lardan bile daha kötü ses veriyor. Bu sorun sadece bende mi var?

Belirttiğiniz ses problemi bende hiç olmadı.Akıcı ve rahat bir şekilde konuşma yapılabiliyor.Bence bu konu için servise götürün.
    (önceki telefonumda aynı problem oluşmuştu.Cebimde taşıdığım için hoparlör üzerinde tütün parçası çıkmıştı :)

Hocam cevap için teşekkürler. Ben genelde pantolon cebinde bile taşımıyorum çizilmesin diye. 1 saat kadar pantolon cebinde taşıdım kapak oynama yaptı. Ses problemi ayrı dert. Telefonu kliksa'dan almıştım. İzmir'e servise gönderip, servisten değişim kararı aldırıp kliksa'ya geri göndermem gerekiyormuş. Süreç de ayrı bi dert.

• Ben kullanıyorum bu telefonu alalı 1 ay oldu gayet memnunum ancak tek eksisi ekranı cam değil plastik gibi bişi kolay çiziliyo ama arka kapağı pürüzlü olduğu için çizmek için ağır darbeler vermek gerekiyor...
  • 1ayı geçti benimde, foto çekimi çok vasat, diğer uygulamalarda pek sorun yok yani bu fiyata zaten anca anca bu telefon alınabilir. fiyatına göre çok iyi sadece.
  • Arkadaşlar bi kaç gün önce telefon üzerinden güncelleme yaptım.17 mblık birşey indirip kurdu.Bu gece pc suit ile güncellemeyi kontrol ettim yine güncelleme olduğunu söyledi onuda yaptım ama kafama takıldı, benim tel üzerinden yaptığım şey neydi o zaman
    Ayrıca ana ekrandan kısayolu kaldırmak için yukarıdaki kaldır yazan yere sürüklüyoruz ya orda kaldırdığımızda çıkan ses nedense artık çıkmıyo telefonu sıfırladım, denemediğim ayar kalmadı ama işe yaramadı.
    Son olarak; pictures veya teldeki başka bir klasörünü altında başka klasör açınca ismini değiştiremiyorum sadece yeni klasör olarak kalıyo.Şu pc güncellemesini yapmadan önce bu olay yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Codex -- 19 Ocak 2013; 5:38:24 >
  • Arkadaşlar Allah izin verirse bu hafta teknosa'dan almayı düşünüorum büyük olasılık cuma günü alacağım.Size ace'mi bumu ? çok karasız kaldım.Çok site araştırdım %70 l5 dedi ama bide sizlerin'de yorumunu bekliorum teşekkürler...
  • Hocam ben yaklasık 1 ay önce aldım görünüşü hoşuma gitti bu kadar dolu oldugunu bilmiyodum benim gördüklerim sunlar
    Dezavantaj;
    Kamera 5mp ama ekran çözunurlüğü düsük oldugu icin resmi boğuk göösteriyo bu canını sıkabilir
    Video çekimi VGA.
    Ekran cabuk ciziliyor aldıgın gün film cektir bencce ekrana.
    Benim hosuma gidenler ;
    Ekranı 4 inc android 4.0 3 gb kendi hafızası var en iyi yönüde telefonu elimden düsürmediğim halde yani ''twitter face falan acık bi yandan mesajlasıp bi yandan oyun oynuyorum'' gün boyu ona ragmen sarjı en az 1 gün gidiyor. galaxy ıce a tascıkartır ama çözünürlükten kaybediyo sadece ve bu paraya alabilecegin en iyi telefon ''Benim düşüncem''

• Hmmm kardeş peki jetpack, templerun, punchero tarzı oyunlarda donma yapıomu acaba ben biraz oyun düşkünüyümde :).. Bu arada kardeşimdw Lg me p350 var ama oyunlar hic oynanmiyo artı pixeller okadar belliki bazen üzerine çıkıp ezesim geliyor :D bunda okadar bellimi acaba orası benim için cok önemli. Eğer bu sorumada cevap verirsen hic bir soru işaretim kalmicak.

• şuan en uygun fiyat nerede ?
  • telefonu kullanmış veya şuan kullanan birine soruyorum . telefonda ön kamera varmı dır .
  • Hayır yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahweto

Hmmm kardeş peki jetpack, templerun, punchero tarzı oyunlarda donma yapıomu acaba ben biraz oyun düşkünüyümde :).. Bu arada kardeşimdw Lg me p350 var ama oyunlar hic oynanmiyo artı pixeller okadar belliki bazen üzerine çıkıp ezesim geliyor :D bunda okadar bellimi acaba orası benim için cok önemli. Eğer bu sorumada cevap verirsen hic bir soru işaretim kalmicak.

O oyunları bilmiyorum ama ben almadan oncede bi kac form a baktım ordada oyun oynanmaz yok söyle yok böle demislerdi telefonda gram kasma olmadı şimdiye kadar ama asırı derecede uygulama 5 6 tanede oyun indirdim hic sıkıntı vermedi.. Pixel i belli degil bide hd video izleyemezsin dediler izledim ben gecen.. agzı olan konusuyor kardes sen git gör telefonu ondan sonra alırsın zaten göruntusu yeter onun :) yanlız sunuda söyleyim cin malı bu telefonn arkasındada yazıyo zaten ben göruntusu icin aldım.. zaten 3g siyle ekran çözünürlüğü olsaydı bu paraya vermezlerdi bu telefonu..

• Yardım icin cok teşekkürler iphone2 g mi satar satmaz alicam saygilarrrrr .... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuraytugay4

şuan en uygun fiyat nerede ?

En son teknosada 500 tlden satılıyodu ben de 1.5 ay önce falan teknosadan aldım. Hala 500 tl mi bilmiyorum bi bakın isterseniz.
  • telefonun ram miktarı 512 yazıyor ancak benim telefonde 390 olarak gösteriyr
    tüm l5 modellerinde aynımıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty90

telefonun ram miktarı 512 yazıyor ancak benim telefonde 390 olarak gösteriyr
    tüm l5 modellerinde aynımıdır?

doğru ramin bir kısmını sistem kendisi kullanıyor. bize kalan 390mb

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.