Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (537. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.042
Cevap
53
Favori
451.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: proffesor

Pil işlemci ayarı artık yapamıyor muyuzu kitkat ta? 4- 2 işlemci?

malesef o özellik kaldırılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HwoarangMaster

İstanbul'dayım Gaziosmanpaşa , Mecidiyeköy servisi
    burdan tek otobüsle ordayım cumartesi günü bi götüreyim , bilgilendirme için sağolasın

haftaarası gidersen işin daha kolay çözülür. tabi müsaitsen.
    hafta sonuna bırakma bence.
  • HwoarangMaster H kullanıcısına yanıt
    Aynısı banada oldu son yazılıma geçtikten sonra.Servise götürdüm ekranı değiştirip verdiler 1 saat içinde.Yazılımı da sıfırlattır ilk sürümde en ufak sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angamaite -- 15 Ekim 2014; 19:02:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostlar, "CM Browser" ı denemenizi öneririm.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ksmobile.cb
  • quote:

Orijinalden alıntı: nejer

dostlar, "CM Browser" ı denemenizi öneririm.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ksmobile.cb

uyumsuz diyor telefon. yukleyemedim
  • MUTAF kullanıcısına yanıt
    bende bir sorun olmadı dostum.upload edeyim link göndereyim.
  • MUTAF kullanıcısına yanıt
    CM Browser link.

http://www.divshare.com/download/26278394-a00

edit:
    bende şimdi baktım uyumsuz diyor.ama ben play.google dan apk olarak download etmiştim (tlf na değil notebook a).o apk yı upload ettim yukarıya.
    uyumsuz dediğine bakmayın.çok da güzel ve uyumlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nejer -- 15 Ekim 2014; 19:42:51 >
  • CM Browser bir cheetach mobile uygulamasıdır.yani clean master yapımcılarının.aşağıdaki linkte clean master ın bilgisayar versiyonu var ücretsiz.ben kullanıyorum ve memnunum.

http://www.cmcm.com/en-us/clean-master-for-pc/

bu da ana sayfa:http://www.cmcm.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nejer -- 15 Ekim 2014; 20:01:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kragger

Aynısı banada oldu son yazılıma geçtikten sonra.Servise götürdüm ekranı değiştirip verdiler 1 saat içinde.Yazılımı da sıfırlattır ilk sürümde en ufak sorun yok.

Dostum Mecidiyeköydeki servisemi yaptırdın , bu arada herhangi bir ücret alınmıyor dimi ekran değişince çünkü telefonun garantisi hala devam ediyor

Mutaff keşke hafta içi gidebilsem çok zor anca cumartesi günleri müsayitim
  • Note 2 ile takas yapacak varmi

• İyi akşamlar
    Geçen ay telefonu servise vermiştim ekrandaki toz nedeniyle 20 iş günü dolduğu için g2 16 gb verdiler bende kabul ettim aldım g2 çok güzel telefon sadece sanal tuşlara alışamadım aldık kullanıyoruz artık hayırlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: farukkk47

İyi akşamlar
    Geçen ay telefonu servise vermiştim ekrandaki toz nedeniyle 20 iş günü dolduğu için g2 16 gb verdiler bende kabul ettim aldım g2 çok güzel telefon sadece sanal tuşlara alışamadım aldık kullanıyoruz artık hayırlısı

g pro kalmamaış mı ellerinde?
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Evet kalmamış bu yüzden g2 verdiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk47 -- 18 Ekim 2014; 21:22:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukkk47

Evet kalmamış bu yüzden g2 verdiler

desenize g pro macerası bitti artık. SAğlık olsun kalanlarında fiyatı yüksek olur.
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Aynen macera bitti hayırlısı

• Benim telefona da değişim çıktı ve 16 gb beyaz g2 gönderiyoruz dediler istemedim 32 siyah g2 veya 16 g3 farkını vereyim dedim bakalım ne yapacaklar olmazsa hakem heyetine giderim sanırım. Bu konuda bilgisi olan var mı hakem heyetine gitsem ücret iadesi alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Partir

Benim telefona da değişim çıktı ve 16 gb beyaz g2 gönderiyoruz dediler istemedim 32 siyah g2 veya 16 g3 farkını vereyim dedim bakalım ne yapacaklar olmazsa hakem heyetine giderim sanırım. Bu konuda bilgisi olan var mı hakem heyetine gitsem ücret iadesi alabilir miyim?

Israrci ol bu konuda.
    En son secenek thh olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

quote:

Benim telefona da değişim çıktı ve 16 gb beyaz g2 gönderiyoruz dediler istemedim 32 siyah g2 veya 16 g3 farkını vereyim dedim bakalım ne yapacaklar olmazsa hakem heyetine giderim sanırım. Bu konuda bilgisi olan var mı hakem heyetine gitsem ücret iadesi alabilir miyim?

Israrci ol bu konuda.

Biraz önce konuştuk 32 siyah gönderebiliriz , para alamadığımız için g3 olmaz dediler, iyi gönderin dedim iyi mi yaptım bilmiyorum thh ile uğraşması da ayrı bir dert 1-1.5 yılda anca çözülüyormuş. şimdi bana değişiklik olmazsa 32 gb g2 siyah geliyor. Seviyordum g proyu g2 sanırım biraz daha iyi cihaz ama gpro tercih ederdim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

quote:

Israrci ol bu konuda.

Biraz önce konuştuk 32 siyah gönderebiliriz , para alamadığımız için g3 olmaz dediler, iyi gönderin dedim iyi mi yaptım bilmiyorum thh ile uğraşması da ayrı bir dert 1-1.5 yılda anca çözülüyormuş. şimdi bana değişiklik olmazsa 32 gb g2 siyah geliyor. Seviyordum g proyu g2 sanırım biraz daha iyi cihaz ama gpro tercih ederdim.

hayırlı olsun diyelim.

• arkadaşlar telefonun şarj olma süresi iyice uzadı. geceden takıyorum sabah anca % 80 oluyor.

servis yolu göründü.
  • 
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.