Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
13.044
Cevap
57
Favori
433.809
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ!
Giriş
    7809 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Partir

quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

quote:

Benim telefona da değişim çıktı ve 16 gb beyaz g2 gönderiyoruz dediler istemedim 32 siyah g2 veya 16 g3 farkını vereyim dedim bakalım ne yapacaklar olmazsa hakem heyetine giderim sanırım. Bu konuda bilgisi olan var mı hakem heyetine gitsem ücret iadesi alabilir miyim?

Israrci ol bu konuda.
    En son secenek thh olsun.

Biraz önce konuştuk 32 siyah gönderebiliriz , para alamadığımız için g3 olmaz dediler, iyi gönderin dedim iyi mi yaptım bilmiyorum thh ile uğraşması da ayrı bir dert 1-1.5 yılda anca çözülüyormuş. şimdi bana değişiklik olmazsa 32 gb g2 siyah geliyor. Seviyordum g proyu g2 sanırım biraz daha iyi cihaz ama gpro tercih ederdim.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

quote:

Benim telefona da değişim çıktı ve 16 gb beyaz g2 gönderiyoruz dediler istemedim 32 siyah g2 veya 16 g3 farkını vereyim dedim bakalım ne yapacaklar olmazsa hakem heyetine giderim sanırım. Bu konuda bilgisi olan var mı hakem heyetine gitsem ücret iadesi alabilir miyim?

Israrci ol bu konuda.
    En son secenek thh olsun.

Biraz önce konuştuk 32 siyah gönderebiliriz , para alamadığımız için g3 olmaz dediler, iyi gönderin dedim iyi mi yaptım bilmiyorum thh ile uğraşması da ayrı bir dert 1-1.5 yılda anca çözülüyormuş. şimdi bana değişiklik olmazsa 32 gb g2 siyah geliyor. Seviyordum g proyu g2 sanırım biraz daha iyi cihaz ama gpro tercih ederdim.

hayırlı olsun diyelim.
    |
    |

• Yarbay
    7303 Mesaj
    arkadaşlar telefonun şarj olma süresi iyice uzadı. geceden takıyorum sabah anca % 80 oluyor.

servis yolu göründü.
  • Binbaşı
    1351 Mesaj

Dostum bende g proyu servise vererek parami geri almıştım gittim g2 aldım pişman olmazsin kesinlikle ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Partir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: xweser

arkadaşlar telefonun şarj olma süresi iyice uzadı. geceden takıyorum sabah anca % 80 oluyor.

servis yolu göründü.
    quote:

servis yolu göründü.

Hocam sarj aleti ile data kablosunu değiştirin oyle deneyin servise gondermeden önce

Orijinalden alıntı: Koreaatom

Dostum bende g proyu servise vererek parami geri almıştım gittim g2 aldım pişman olmazsin kesinlikle ;)
    quote:

Teşekkürler düşündükçe çok da fena olmadı gibi geliyor artık kamerası ve işlemcisi grafik kartı daha iyi gprodan ama gpronun yeri ayrı çok stabil bir telefondu hiç donma tekleme yaşamadım bakalım g2 nasıl olacak.
    |
    |
    quote:

quote:

Teşekkürler düşündükçe çok da fena olmadı gibi geliyor artık kamerası ve işlemcisi grafik kartı daha iyi gprodan ama gpronun yeri ayrı çok stabil bir telefondu hiç donma tekleme yaşamadım bakalım g2 nasıl olacak.

G2 dede donma falan yok dostum sadece g proya gore biraz fazla ısınıyor
    |
    |
    ve ayrıca kullanımı nasıl hızlı mı arayüzü nasıl özellikler tavsiye ediyorusunuz ablama alacaz
    |
    |
    368 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Xvıd

S.a arkadaşlar g prosunu garanti yoluyla g2 ile değiştirenler var aranızda sizce g proyu verıp g2 almakmı mantıklı yada kalsınmı g pro?
    quote:

S.a arkadaşlar g prosunu garanti yoluyla g2 ile değiştirenler var aranızda sizce g proyu verıp g2 almakmı mantıklı yada kalsınmı g pro?

Hani üstüne para veripte almak mantıksız olur benim 20 iş günü geçtiği için yerine g2 verdiler yani aralarında çok büyük bir fark yok sadece g2 nin elde duruşu daha güzel geldi bana gerisi aynı sayılır bide knok kod cok kullanışlı ekran biraz daha parlak g pro ya nazaran yinede siz bilirsiniz

|
    |
    |
    |
    7303 Mesaj
    quote:

quote:

servis yolu göründü.

Hocam sarj aleti ile data kablosunu değiştirin oyle deneyin servise gondermeden önce

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

servis yolu göründü.

az önce lg g2 şarj aleti ile denedim. sorun şarj aletinde imiş.

• Yüzbaşı
    808 Mesaj
    NASIL HIZLI MI ARAYÜZÜ KULLANIŞI NASIL
    |
    |
    2 Not

boşta iken batarya kullanımı.

@hasangul01
    bu video sana az da olsa fikir verir arayüz kullanım açısından . Ancak sistem jb kitkat güncelllemesi yapmadım.

Şarj konusu kişiye göre değişmek ile beraber mobil internet kullanımı olmadan 1 günü rahat rahat götürüyor.

Edit: videodaki renk düzeni orijinal değil çekimi yaptığım uygulamanın yaptığı bir şey bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edirneli86 -- 22 Ekim 2014; 14:37:25 >
    |
    |
    Bahsedilenler: hasangul01

• Yüzbaşı
    808 Mesaj
    edirneli86 çok teşekkür ederim kardeşim çok ayrıntılı bir arayüz video su eklemişsin eline sağlık
    |
    |
    808 Mesaj
    edirneli86 Kardeşim bide nokia lumia 930 teknik özelliklerine baktım hemen hemen aynı özellikler sizce lg optimus pro mu? yoksa nokia lumia 930 mu siz olsanız hangi telefonu seçersniz bana bu konuda yardımcı olun
    2 Not

Lumia kullanamıyorum ben bana karışık geldi bir kaç kişide baktım denedim çözemedim.

tamamen kişisel birşey bu şimdi biri kalkıp ıphone bilmem kaç bu cihaza bin basar der ona göre oyledir bana göre değildir.

Senin test etmen gerek el alışkanlığın hangisine uygun menüler hangisinde sana kolay gelecek .

Ama şu anda g pro sıfırı piyasada yok gibi var olanlarda fiyat olarak yükseldi. Dediğim gibi senin kullanımına bağlı birşey hem bahsettiğin lumia yı hem g pro yu birebir kullanman gerek.

Bir tarafta andoid in kişileştirilme ve zengin içeriği ile lumia nın kısıtlılığı arasında tercih yapman gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edirneli86 -- 22 Ekim 2014; 16:11:00 >
    |
    |
    hasangul01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    808 Mesaj
    BENİM EL ALIŞKANLIĞIM LUMİA WİNDOWS UYGUN GELDİ VE DAHA STABİL
    DAHA HIZLI TABİKİ DEİDĞİM GİBİ LUMİA 930 U KULLANMADIM HİÇ LUMİA 520 VAR
    AMA DEDİĞİM GİBİ OPTİMUS PRO ABLAM ALACAK ONUN İÇİN TAVSİYE İSTEMİŞTİM ÇOK TEŞEKKÜRLER
    1351 Mesaj

sevindim hocam telefonda sorun olmadığına ;)
    |
    |
    xweser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

dostum pek fazla güçlü donanım isteyen oyunlar oynamıyorsan ve üzerine para vereceksen mantıksız diyebilirim. Oyun oynayan birisiysen ve üzerine para vermiceksen değiştirmemek biraz garip olurdu. Her halukarda daha iyi bir cihaz g2 cpu,gpu,kamera,internet hızı,pil performansı,ekran parlaklığı,ses şiddeti. Tek eksik yönü bana göre biraz daha fazla ısınıyor g proya göre ve kasa dayanıklılığı olarak daha zayıf g proya göre de.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: hasangul01

AMA DEDİĞİM GİBİ OPTİMUS PRO ABLAM ALACAK ONUN İÇİN TAVSİYE İSTEMİŞTİM ÇOK TEŞEKKÜRLER
    quote:

Orijinalden alıntı: hasangul01

stabil stabil deniliyor nedir bu stabil sizde nedir? Hızlı tepki nedir neye göre hızlı tepki uygulamaya basınca kaç saniyede açılması gerek sizce?

Bu cihaz şu anki andoridli cihazların belki en stabili tabi jb için konuşuyorum kitkat kullanmadım.

Bu cihaz bu android ne yapması gerek stabil olarak görülmesi için. Menü geçişleri hızlı takılma hiç denk gelmedim uygulamlar şak diye açılıyor akıcı oynanıyor.

Apple kullananlar da aynı cihazım çok stabil diyor ilk başka ne demek stabil.
    Kendine özgü işletim sistemi sabit donanıma özel uyarlanmış uygulamalar kullanan her cihaz kendi içinde stabil olur.

Ama piyasada bin bir çeşit özellikte cihaz varken bunların genelini kapsayan bir işletim sisteminde olabilecek en stabil hal androide mevcut.

Yanlış anlama sana tepkim yok benim tepkim genele kime ne sorsak ' aa andorid stabil değil ios stabil windows phone stabil.

Bir sefer windows phone kullandım hangi lumia bilmiyorum yanlış girilmiş hotmail şifresini düzeltemedim. Aile koruması gibi birşey var illa sistemi sıfırlayın diyor.

Hiç bir menü ikon düzenlemesi değişmesi yapılamıyor diye biliyorum. Boyle korunaklı kullanıcıyı kısıtlayan bir sistem bir zahmet stabil olsun.

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
üniversite
Orjinal Laptop Yedek Parça
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.