Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (536. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.042
Cevap
53
Favori
451.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dostum, aşağıdaki linkteki dosyada yazılanları uygula.

http://s3.dosya.tc/server28/hqG20R/LGFlashTool2014ileromyukleme.docx.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nejer -- 7 Ekim 2014; 18:53:10 >
  • nejer kullanıcısına yanıt
    Dostum telefona görüntü hiç gelmiyor "qualcomm hs-usb qdloader 9008" bu şekilde görünüyor telefon, dowload moda da düşmüyor. Senin paylaştığın yöntemi zaten uyguladım.
  • xpow3r kullanıcısına yanıt
    pilini çıkart. pil yokken download mode al.büyük ihtimalle olması lazım. download mode başladıktan sonra pilini takabilirsin.
  • nejer kullanıcısına yanıt
    yok ses açma kapama tuşlarına basılı tutarak denedim yine olmadı. Bide yarın mini usb konnektor alıp usb jig yapıcam bakalım.
  • Arkadaşlar KIRIK CAM için orjinal parça bulamıyorum memlekette. Malum servis 400 TL istiyor. 100 TL'ye orjinal diye satılan ürünler orjinal çıkmadı. 10 nokta algılaması gereken multitouch 5 algılıyor ve hassasiyet düşük oluyor. Üstekil IPS Glass değil, plastik oluyor. Nereye baktıysam hep böyle...

Orjinal cam bulabileceğim bir yer bilen var mı? (gittigidiyor, mobileteknik.com vs. ye baktım aynı tas, orjinal deniyor ama ...)
  • Selam arkadaşlar.
    Geçde olsa bende aranıza katıldım.
    2.el e980 aldım at&t cihazı ve ingilizce ve 3g baglanamıyorum.
    Üzerinde 4.1.2 var şuanda.
    Acaba sorunun çözümü nedir yardımcı olabilirseniz sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar sorunu cozdum tesekkurler.

• lg g pro lite için türkiye kdz dosyası bulabilir miyiz acaba?
  • Hayırlı akşamlar
    Telefonumu geçen ayın 19 da ekrandaki toz nedeniyle servise verdim benim merak ettiğim tamir süresi 20 iş günümü ve cumartesi günleri iş günü sayılıyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar ilk sayfadaki tovelroot ile root yapabilirmiyim.
    Sıkıntı olurmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: farukkk47

Hayırlı akşamlar
    Telefonumu geçen ayın 19 da ekrandaki toz nedeniyle servise verdim benim merak ettiğim tamir süresi 20 iş günümü ve cumartesi günleri iş günü sayılıyor mu

Tamir 20 iş günü ve cumartesi sayılıyor. Sizin gönderdiğiniz tarih değil servisin kayıt oluşturduğu tarih geçerli olabilir ama.
  • Partir kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam kayıt ayın 19 da

• quote:

Orijinalden alıntı: blntmsl

Arkadaslar ilk sayfadaki tovelroot ile root yapabilirmiyim.
    Sıkıntı olurmu?

Evet yapabilirsiniz

• esedix E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.

• Arkadaşlar bu kitkata geçtikten sonra işlemci quad mı oluyor hep? Eski versiyonda PİL menüsüne girip oradan ÇİFT YA DA 4 seçebilme imkanımız var dı? Bunu kaldırmışlar? Bilgisi olan var mı... 4 işlemci kapalı tutabiliyorduk performans istemiyorsak ve pil tüketimi için... Yav niye kapatıyorsun bu seçeneği
  • Arkadaşlar benim telefonda bi sorun çıktı 2 gün önce bi yeri aramak için rehbere girdiğimde farkettim 1- 2 - 3 tuşlarının olduğu kısım bastığımda dokunmatiği algılamıyor, ekranda geri kalan tüm kısım çalışıyordu, bugün ise bi ara bütün ekran algılamamaya başladı sonra baktım düzelmiş şimdi yine aynı oldu özellikle 1-2-3 tuşlarının olduğu kısım hiç algılamıyor yani rehberde ekli olmayan bi yeri aramak istediğimde maalesef rakamları girerek arayamıyorum
    acaba sorun nedir servisemi yollamalıyım LG G PRO' yu Turkcellden ön siparişle almıştım garantisi hala devam ediyo
    böyle bi sorun yaşayan bi arkadaşımız oldumu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: HwoarangMaster

Arkadaşlar benim telefonda bi sorun çıktı 2 gün önce bi yeri aramak için rehbere girdiğimde farkettim 1- 2 - 3 tuşlarının olduğu kısım bastığımda dokunmatiği algılamıyor, ekranda geri kalan tüm kısım çalışıyordu, bugün ise bi ara bütün ekran algılamamaya başladı sonra baktım düzelmiş şimdi yine aynı oldu özellikle 1-2-3 tuşlarının olduğu kısım hiç algılamıyor yani rehberde ekli olmayan bi yeri aramak istediğimde maalesef rakamları girerek arayamıyorum
    acaba sorun nedir servisemi yollamalıyım LG G PRO' yu Turkcellden ön siparişle almıştım garantisi hala devam ediyo
    böyle bi sorun yaşayan bi arkadaşımız oldumu acaba

İstanbulda isen mecidiyeköy de ki servise götür. Değil isen bir imkan bul yine mecidiyeköy deki servise götür diğerlerinden pek iyi haberler gelmiyor.

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    İstanbul'dayım Gaziosmanpaşa , Mecidiyeköy servisi
    burdan tek otobüsle ordayım cumartesi günü bi götüreyim , bilgilendirme için sağolasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HwoarangMaster -- 14 Ekim 2014; 23:01:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HwoarangMaster

İstanbul'dayım Gazismanpaşa , Mecidiyeköy servisi
    burdan tek otobüsle ordayım cumartesi günü bi götüreyim , bilgilendirme için sağolasın

Yalnız arayıp sorun önce elden götürülen telefonlar ile dışardan kargo ile gelenler farklı günler de bakılıyor diye biliyorum.

(212) 272 65 43 numarası bu hatta garanti kağıdında da vardır diye hatırlıyorum.
  • Pil işlemci ayarı artık yapamıyor muyuzu kitkat ta? 4- 2 işlemci?
  • 
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.