Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (535. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.042
Cevap
53
Favori
451.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iyi bayramlar

herkesin bayramını kutlarım

bayram öncesi benim kapak gitti
  • arkadaslar bu cihaz satiliyor mu su an teknoloji marketlerinde
    ben bulamadim internetten
  • quote:

Orijinalden alıntı: HRNclk777

arkadaslar bu cihaz satiliyor mu su an teknoloji marketlerinde
    ben bulamadim internetten

temin zorlugu var. g3 satilsin g2 stok bitsin diye dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 4 Ekim 2014; 18:55:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli arkadaşlar herkese iyi bayramlar ,, LG G PRO orjinal ilk aldığım MODA nasıl alabilirim telefonumu bilen varsa lütfen yardım...

Sürücüye girdim güncelleme yapalım dedim yaptık. Yapmaz olaydım. Abi 4.2.2 DEN memnun değilim GPROMUN ilk hali daha güzeldi. Yav optimus diye bir duvar temam vardı onu bile silmiş iki tane dandik tema bırakmışlar... Ayrıca pile girip 4 çekirdek 2 çekirdek kontrolü yapabiliyorduk onu da kaldırmışlar... Bir de şu tepedeki Pil durumu, saat , wifi vb şeyleri gösteren panel kısmı ne güzel TURKUAZ bir renkti şimdi BEYAZ renk olmuş.. Sevmiyom ben beyazı.. Var mı arkadaşlar BACK TO THE PAST?

Teşekkür ederim...
  • Yav sanki cihaz nasıl kötü gösterilir, nasıl rahatsız edici olur sanki onun için bu güncellemeyi yapmışlar. Valla akşam akşam kıl oldum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

arkadaş dün olmayacak birşey oldu telefonun arka kapağında lg logosu düştü

telefonda kesinlikle bir darbe felan yok cebimden bir çıkardım baktım logo yok

garantiden hiçbir ücret ödemeden gidip servise arka kapağı değiştirebilir miyim ?

telefonumu felan orda bırakmama gerek yok herhalde... ek ücret isterler mi? garanti devam ediyor kaç paradır bu kapak ?

ss ;

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ!  | KİTKAT ROOT EKLENDİ!

uppp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lg ard arda cok iyi telefonlar cikardi.
    Optimus G Pro
    G2
    G3
    Daha oncesinde L serisi, optimus white.

Yazilim konusunda biraz daha hassas olsa super olacak.

• canerfuat kullanıcısına yanıt
    @canerfuat

eğer dediğiniz gibi toz ise aklıma statik elektrik ile ekranın görünmeyen bir yerine taşıma fikri geldi. Telefon kapalı ve pili sökülü olarak, ilkokulda öğrnilen meşhur teknikle, plastik bir nesneyi(tarak, kalem, balon vs.) saçınıza, halıya vs. sürterek static elektrik yüklemesi yapılabilir. Ardından tozun bulunduğu ekran bölgesine yaklaştırdığınızda hareket edebilir. Ancak iz veya yapışmış bir şey ise bu işe yaramayabilir.

Arkadaşlar,

bu arada geçen aylarda [simage]kırılmış olan camı[/simage], kendim değiştirdim. Biraz ince işçilik, plastik aletler ve yapıştırıcı gerekiyor. Tüm bunları Türkiye'den aldığınızda yakşalık 100 TL'ye sadece camınız kırıksa halledebilirsiniz. (bilgi: standart servis ücreti ise 400 TL)
    Eğer gereçleri Çin'den alırsanız, 20-25 günde gelir ve 50 TL'ye halledebilirisiniz.
  • proffesor kullanıcısına yanıt
    dostum, 168 nci sayfada lojistik9p arkadaşımızın KİT KAT GÜNCELLEMEDEN 4.1.2 JELLY BEAN'E DÖNME başlıklı yazısında yazanları uygularsan sorunun çözülür.
    kolay gelsin dostçakal...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nejer -- 5 Ekim 2014; 13:11:13 >
  • Arkadaşlar cehaletimi mazur görün.

Navigasyon işini nasıl yapıyorsunuz? Ev taşırken ilk defa kullanmam şart oldu. Eşimin g prosundaki navigasyon ikonunu kullandım. İşime çok yaradı.

Ama daha verimli bir şey için ücretli uygulama mı almam gerek? Sesli uyarılardır, radardır...

• bende345 kullanıcısına yanıt
    internetin varsa yandex navigasyon u öneririm dostum.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.yandex.yandexnavi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nejer -- 5 Ekim 2014; 16:21:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nejer

internetin varsa yandex navigasyon u öneririm dostum.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.yandex.yandexnavi

aynen katılıyorun gayet güzel bir uygulama.
  • Hayırlı bayramlar arkadaşlar
    Benim bir sıkıntım var ben internete chrome veya telefonun kendi tarayıcısindan giriyorum ama onbeş gündür sürekli hangi siteye girersem gireyim hep reklam çıkıyor en sonunda bugün 10 tl lik kontörümü aldılar reklamı kapatmama rağmen süper oyuncu diye bir site aradım ağzıma geleni söyledim ama giden gitti neyse ben bu reklamları nasıl önleyebilirim yardımcı olabilirmisiniz teşekkür ederim hayırlı geceler

• Dostlar,
    yukarıda kırılan telefon camını değiştirdiğimi yazmıştımştım. AMAN DİKKAT!

Orjinal adı altında sahte ürün satıyorlar. Şu an ekran dokunmatik çözünürlüğü yarı yarıya az ve 5 çoklu dokunuş algılıyor...(normalde 10)

100TL'ye kazık yedik, ekran çöp...Yazıklar olsun bu edepsizlere!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hepmisafir -- 6 Ekim 2014; 3:05:22 >
  • farukkk47 kullanıcısına yanıt
    Lucky patcher kurabilirsin kardeşim uygulamalarin içindeki abuk subuk reklamlari engelliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Koreaatom

Lucky patcher kurabilirsin kardeşim uygulamalarin içindeki abuk subuk reklamlari engelliyor

Saol kardeşim peki nasıl kuracam bunu google playde varmi yoksa apk mı

• quote:

Orijinalden alıntı: farukkk47

quote:

Orijinalden alıntı: Koreaatom

Saol kardeşim peki nasıl kuracam bunu google playde varmi yoksa apk mı

İndirdim kurdum ama root istiyor benim tel rootsuz

• farukkk47 kullanıcısına yanıt
    anladım hocam root yapmanız gerekme sanırım benim cihaz rootlu olduğu için direk engelliyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: nejer

dostum, 168 nci sayfada lojistik9p arkadaşımızın KİT KAT GÜNCELLEMEDEN 4.1.2 JELLY BEAN'E DÖNME başlıklı yazısında yazanları uygularsan sorunun çözülür.
    kolay gelsin dostçakal...

Çok teşekkür ederim ama biraz zahmetli işe benziyor adım adım takip etip uygulamak lazım.
  • şimdi ben 4.1.2 doneyim dedim fakat demez olaydım telefonum brick oldu sanırım ekranda hiç görüntü yok ve cihaz hiç açılmıyor ama usb yi takınca pcden usb nin takıldığına dair ses geliyor. Telefonu nasıl kurtarabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.