Şimdi Ara

LG OPTİMUS BLACK P970 ANA BAŞLIK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.237
Cevap
6
Favori
357.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence bu telefonlar çok ince ve sadece darbe anında ilk olarak cihazın çizilmesini önlemek amacını güden tercihen doğal maddelerden imal edilmiş(deri,tekstil) kılıflarla kullanılmalı.bazen çevremde iphone,SGS gibi telefonları aman zarar gelmesin diye acayip kılıflarla kullananları görünce çok şaşırıyorum.zaten bu telefonların temel özelliklerinden ve övündükleri şeylerden biriside İNCE olmaları değil mi,ne demeye bu kadar kaba kılıflar kullanır insanlar anlamam doğrusu.tamam insan malının düşmanı olmamalı,itinalı kullanıp,gerekli bakımlarını yapmalı ama 6 ay önce aldığı iphone nin üzerinde hala fabrika çıkışı koruma jelatini duruyorsa orada bir gariplik vardır derim.
  • @cgty89 bey;
    optimus 2x üstünlük olarak optimus black ten işlemci ve kameradan başka bir üstünlüğü var mı?sanırım black modelinin ekranı üst modeli olan 2x den daha iyi-yeni bir teknolojiye ve bununla birlikte daha az enerji tüketim değerlerine sahip,doğru mudur?
  • o ekran özelliği optimus blacktede var.sanırım x2 nin 1 artısıda hdmı çıkışını direk olarak üstünde taşıması.x2 yi daha görmediğim için sitelerden takip ettiğim kadarıyla söylüyorum bu arada.diğer özellikleri benzerlik gösteriyor kamera işlemci dışında ama daha kapsamlı bilgiyi cihaz ülkemize geldiğinde,yaygınlığını arttığında söylemek daha kolay ve doğru olur
  • tam anlayamadım,nova ekran diye tabir edilen ekran black modelinde var fakat 2x modelinde yok diye biliyordum ben.ikisinde de aynı ekran(nova) mı var?
  • black te nova ekran x2 gorilla glass denilen bir ekran.nova nın amoledden daha fazla parlaklık ve daha az batarya tükkettiği söyleniyor.x2 nin ekranı ile igili şuan için bir bilgim yok ama nova ekran böyle ise onun ekranı en azından daha az batarya tüketmeyi vaad ediyordur.

onun dışında 2side 480e 800piksel,ağırlık olarak x2 20gram daha ağır,2side 512 ram,x2 8mp 1080p video çekiyor,hdmı çıkış x2 de direk telefonun üstünde var,2side 1500mah pil kullanıyor,x2nin dahili hafızası 8gb blackin 2gb.göze çarpan farklılıklar bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgty89

black te nova ekran x2 gorilla glass denilen bir ekran.nova nın amoledden daha fazla parlaklık ve daha az batarya tükkettiği söyleniyor.x2 nin ekranı ile igili şuan için bir bilgim yok ama nova ekran böyle ise onun ekranı en azından daha az batarya tüketmeyi vaad ediyordur.

onun dışında 2side 480e 800piksel,ağırlık olarak x2 20gram daha ağır,2side 512 ram,x2 8mp 1080p video çekiyor,hdmı çıkış x2 de direk telefonun üstünde var,2side 1500mah pil kullanıyor,x2nin dahili hafızası 8gb blackin 2gb.göze çarpan farklılıklar bunlar

2x de nova ekran yoktur gorilla glass vardır bu camın özelliği çok sağlamdır çizilmez ekrandır
    black nova ama işte bu camdan yok yada var gsm arena yazmamış en azından kullanmaya başladığımızda koruma filmi yapıştırmak gerekebilir

• Telefon çok iyi sadece video kalitesi beni itiyor telden birde şu 2x gelse , yurt dışından aldırıcam ama bi ton sorun yok kayıt ettirsen dahi 6 ay sonra kapanır yok garanti sorunları optimus 2x gelse türkiyede bir görsek kaça gider sanırım haziran başı gibi sgs2 de gelicek bi onada bakmak lazım 1500 ü geçmesse onuda listeye alabilirim , bu telefonu almayı çok istiyordum ancak video kalitesi frenledi beni birazda optimus 2x teki artılar...
  • LG'nin 2X modelini Turkiye'de piyasaya sürmemesi pazarlama stratejileri acısından son derece isabetli bir karar bence. O segmentte turkiyede çıkması muhtemel 4 model vardı, SGS2, HTC Sensation, LG Optimus 2X ve optimus 3D. 2X, Sgs2'den 250-300 TL daha ucuz olmadıkça satmaz, o seviyelerde de muhtemelen kar bırakmaz. Karsız satış da ancak prestij için olur, 2x de öyle bir cihaz değil. Diğer yandan 3D, 3 boyut özelliği öne çıkarılarak SGS2 nin üzerinde fiyatlarla satılabilir ve öylece de iyi kar bırakır. Optimus black, sgs1 segmentinde bir cihaz ve iyi bir fiyat stratejisi ile ciddi pazar payı alır.
  • gs 2 1300 civarlarında falan olucak galiba.1500 ü geçceğini sanmıyorum.2x de o civarlarda olcak.
  • Bu telefon kafamı çok karıştırdı. LG Optimus Black P970 mi almalıyım yoksa galaxy s mi?
  • quote:

gs 2 1300 civarlarında falan olucak galiba.1500 ü geçceğini sanmıyorum.2x de o civarlarda olcak.

Gs 2 nin 1300 e onumuzdeki 6-7 ay gormek bir hayal olur sanırım, çok iyimser gördüm sizi Zira amazon.de satış fiyatı 545 Euro 545X2.24=1.242 TL yapar ki, Turkiyedeki abarti KDV + ÖTV+ıvız zıvır da eklendimi 1800 TL ye açılışı yapar gibi.

Ayrıca bu kadar bekleyeni olan bir ürünün alıcıları çok olduğuna göre büyük bir kesim çıktığı gibi ürünün fiyatı ne olursa olsun alacaktır. Satıcılarda hep daha çok kazanmak isteyecekleri için o fiyat çok ama çok zor. Bakınız.İphone

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 22 Mayıs 2011; 11:32:47 >

• 2x 1300 tl civarında giriş yapsa almak için fazla düşüneceğimi sanmıyorum gerçi telefonu türkiyeye getireceklerinede eminim sanırım düşük fiyattan black i beğendirip bakın bu daha iyi deyip 200-300 daha fazladan satıcaklar kar bırakmaz olayına katılmıyorum şimdiye kadar bırakacağı kadar karı bırakmıştır türkiyede 1300 tl civarından satsa yunanistanın nufusu kadar satarki yunaistanda 1000 tl civarı, Lg,yi anlamak mümkün değil getir telefonu koy fiyatını bir gör tahmine dayalı bir politika olurmu böyle büyük bir firmadan ve görüyoruz şu an gelsin bi süre yetişemiyecekler bunun siparişine sgs2 1800 dediğiniz fiyattan pek satacağını sanmam rakip çok fazla ki iphone4 gibi isim yapmış bir telefona verecektir bir çok kişi o parayı ,

lg nin en çok kızdığım yönü millet bu telefonu bu kadar merak ederken 6 aydır piyasa araştırması yapamamış ve sorulara bir tek mantıklı cevap verememektedir çok büyük bir firmasın 70 milyonluk dünyada sayılı telefon kullanıcısının bulunduğu bir ülkeye bir telefonu 6 ayda sokamıyorsan kalk bari bekeremedik de , samsung galaxys i 110 ülke ve merkezde satmış hemde üretiminden kısa bir süre sonra heryere ulaştırmıştır, gs 2 de yeni telefon ve yarın bir gün girecek ülkeye bi akıllı lg de diğer firmalarmı manyak anlamadım???

• Galaxy s 2 1500 ustu fiyata girerse kimse almaz.piyasaya gore fiyat veriyo adamlar ve simdiye kadar abarti fiat hic vermedi.kaldiki rakipleryle yarismak icin 1500ustune vermez

2x de 1400 civarlarini gecmez
  • optimus one almasaydım bunu dusunebilirdim , tüh , 900 TL ye 1 ghz işlemci, 2.kamera, entegre flash , ekran farkı vs guzel seyler bunlar..
    Peki flash uygulama destegi var mı ? Yani weblerdeki flashlar icin.
  •  LG OPTİMUS BLACK P970 ANA BAŞLIK

Ekran hakkında fikir vermesi açısından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

optimus one almasaydım bunu dusunebilirdim , tüh , 900 TL ye 1 ghz işlemci, 2.kamera, entegre flash , ekran farkı vs guzel seyler bunlar..
    Peki flash uygulama destegi var mı ? Yani weblerdeki flashlar icin.

flash desteği var
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

LG OPTİMUS BLACK P970 ANA BAŞLIK

bu resimden anladığım kadarıyla gs2 den bile iyi blackin ekranı değilmi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

LG OPTİMUS BLACK P970 ANA BAŞLIK

bu resimden anladığım kadarıyla gs2 den bile iyi blackin ekranı değilmi?

arkadaşlar,bence bu tür karşılaştırmaları kesinlikle canlı olarak yapmak gerekir.çünkü bu testlerde birçok numara dönemesi muhtemeldir.adam bir telefonun parlaklığını kısıp bakın bu ekran iyi değil vs. denilebilir.ama genel itibariyle performans testlerine daha çok itibar etmek gerekir diye düşünüyorum.tabi birde burada olduğu gibi ekranı 100 defa büyütüp zorlama sonuç çıkarmak gibi hilelerede baş vurulabiliyor ama her şeyden önemlisi,elimize telefonları alıp ekranına baktığımızda hoşumuza gidiyorsa o zaman tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPEREN_06 -- 22 Mayıs 2011; 14:45:07 >

• optimus blackten fotoğraf çekimleri.resimleri orjinal boyutlarında yükledim daha ayrıntılı inceleme açısından

5mp otomatik mod: http://img389.yukle.tc/image.php?id=5552IMG008.jpg

3.kattan full zoomla otopark çekimi 5mp otomatik mod: http://img386.yukle.tc/image.php?id=171IMG011.jpg

aynı yerden zoomsuz çekim 5mp otomatik mod: http://img389.yukle.tc/image.php?id=4381IMG012.jpg

ev içi karanlık yerde flashlı çekim 5mp otomatik mod: http://img389.yukle.tc/image.php?id=5768IMG013.jpg

aynı yer flashsız çekim ne kadar karanlık olduğunu görmeniz açısından :http://img387.yukle.tc/image.php?id=9253IMG014.jpg

odaklanma modu 5mp :http://img381.yukle.tc/image.php?id=1543IMG018.jpg

aynı yer otomatik mod çekim: http://img385.yukle.tc/image.php?id=5454IMG020.jpg

sanatsal çekim modlarından siyah beyaz çekim:http://img385.yukle.tc/image.php?id=5933IMG033.jpg

akşam üstü ev içi çekim flashsız 5mp otomatik mod :http://img382.yukle.tc/image.php?id=7974IMG017.jpg

fotoğraf çekimi,sağladığı çeşitlilik ve seçenekler oldukça fazla.fotoğraf yanından alacakların içi rahat olabilir

• linkler görünmüyor...???
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.