Şimdi Ara

LG OPTİMUS BLACK P970 ANA BAŞLIK (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.238
Cevap
6
Favori
357.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: unpop

Optimus one'ların fabrika ayarlarında turkcell içeriği yok ancak pc suite ile guncellediginizde yeni gelen 10g surumunde (marketin açıldıgı sürüm), turkcell açılıs kapanıs logosu ve 5-10 tane de turkcell uygulama geliyor.

bu turkcell her yere el atmaya başladı iyice.superonline yatırım yapıp reklam yapmaya başladı rom işinde kendi reklamınıda yapıyor.
  • 1 GHz işlemcisi var sanırım. Oldukça hızlı sayılır çift çekirdekli olmayan bir smartphone'a göre :)
  • ewt 1ghz işlemci hızıda gayet iyi
  • Çok kararsiz kaldim glaxy I9000 mi alsam lg black mi araştimalarim sürüyor
  • Ben sgs ve lg arasında gidip geliyordum. Hatta sgs siparişi verip sonra iptal ettim. son kararım lg den yana oldu. Hepsiburada lütfedipte gönderirse size son kullanıcı olarak bilgi verebilirim...
  • Üst segmentte çıkmış veya çıkacak olan diğer telefonların (özellikle Galaxy S2'nin) rüzgarından dolayı forumda telefona pek ilgi olmamış ama telefon oldukça iyi yau : ) Bu fiyata alınabilecek en iyi telefon, iki üç ay sonra bir miktar daha ucuzlayacaktır. S2'nin de çıkışıyla S1 800-1000 lira bandına iyice oturur bu telefon ile güzel bir rekabet ortamı yaratır.

Bir türlü çıkmayan S2'den umudu kesmiş biri olarak bu iki telefon arasında (Black vs. Galaxy S) Black biraz daha önde benim için. Youtube'daki incelemeler sayesinde de bu kanaat oluşmadı değil. Keşke retail (perakende) versiyonu değil de incelemeler için gönderilen siyah kutulu, kalemli versiyonunu bulabilsem diye de düşünmedim değil.

Umarım en yakın zamanda ürünü alan arkadaşların daha ayrıntılı fikirlerine kavuşuruz. Gerçi cgty89 bayağı bir şeyler yazmış, teşekkürler ama insan böylesine iyi bir telefonun üstelik de Türkiye'de satışına başlanılmış bir telefonun daha fazla ayrıntısına ulaşmak istiyor.

• gpu yani grafik işlemcisi hakkına bilgisi olan yokmu arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: thyke.mc

Üst segmentte çıkmış veya çıkacak olan diğer telefonların (özellikle Galaxy S2'nin) rüzgarından dolayı forumda telefona pek ilgi olmamış ama telefon oldukça iyi yau : ) Bu fiyata alınabilecek en iyi telefon, iki üç ay sonra bir miktar daha ucuzlayacaktır. S2'nin de çıkışıyla S1 800-1000 lira bandına iyice oturur bu telefon ile güzel bir rekabet ortamı yaratır.

Bir türlü çıkmayan S2'den umudu kesmiş biri olarak bu iki telefon arasında (Black vs. Galaxy S) Black biraz daha önde benim için. Youtube'daki incelemeler sayesinde de bu kanaat oluşmadı değil. Keşke retail (perakende) versiyonu değil de incelemeler için gönderilen siyah kutulu, kalemli versiyonunu bulabilsem diye de düşünmedim değil.

Umarım en yakın zamanda ürünü alan arkadaşların daha ayrıntılı fikirlerine kavuşuruz. Gerçi cgty89 bayağı bir şeyler yazmış, teşekkürler ama insan böylesine iyi bir telefonun üstelik de Türkiye'de satışına başlanılmış bir telefonun daha fazla ayrıntısına ulaşmak istiyor.

dediklerinize aynen katılıyorum.samsungun galaxy rüzgarı bu telefonu etkileyen en nagatif özellik.ülkemizde malum samsung ve nokia tercih ediliyor büyük çoğunlukla.o yüzdende marka lg olunca ayrıntı bulmak kullanıcı bulmak daha az ve zor oluyor.cihaz şuan forumda 4-5 kişide anca var sanırım.ondan dolayıda incelemeler bilgiler diğer modeller gibi hızlı ilerlemiyor.ama bu modelin internet satış sitelerinde artması mağazalara gelmesi ile daha çok kullanıcı ve doğal olarakta daha çok inceleyen olacaktır

• bu arada genel olarak sitelerin forumların yaptığı testlerde telefonla ilgili negatif düşünceler yok.genel kanı ekran kalitesinin çok iyi olduğu,donma takılma olmadığının,ekran parlaklığı orta değerdeyken nova ekranın şarj tasarufunun ortaya çıktığı fakat tam ekran parlaklığındayken çok birr tasaruf olmadığı yönünde.

şahsi olarakta ekran kalitesine katılmaktayım.menü geçiş hızlar ve ekran hassasiyeti çok güzel.donma konusunda ise sadece markettten yüklediğim 1oyunu oynarken ara ara donmalar yaşadım oyun içinde.onun dışında hiç takılma yok.batarya parklaklığı sondayken şarjı çabuk tüketiyo.full ekran parlaklığında gün içinde 2-3 saat internette dolaşır 2-3 saat konuşma yaparsanız 1gün anca dayanır şarjı.ama akıllı ekran parlaklığı modunda sörf ve konuşma süreleri uzuyor haliyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter_06

gpu yani grafik işlemcisi hakkına bilgisi olan yokmu arkadaşlar...

quote:

Orijinalden alıntı: cgty89

1oyunu oynarken ara ara donmalar yaşadım oyun içinde.onun dışında hiç takılma yok.

GPU Adreno 200'dü zannedersem. Oyunda takılma nedeni bu, eğer 4X4'lük oyun performansı olan bir telefon istiyorsanız bu telefon pek size göre değil ama diğer özellikleri hiç de yabana atılır gibi değil. Halen çift çekirdekli telefonlar daha insani fiyatlara gerileyene ve onlara ait uygulamalar oyunlar vs. yaygınlaşana kadar S1 ile birlikte düşünülebilecek bir telefon olduğu kanısındayım...

• oyun için düşünmüyorum ztn ama ne grafik gerektiren nede başka birşey gerektiren bir oyunda donma yapması garip geldi.bunda tabi sorun oyunda da olabilir ama bassit bir hokey oyunuydu masa hokeyi
  • quote:

oyun için düşünmüyorum ztn ama ne grafik gerektiren nede başka birşey gerektiren bir oyunda donma yapması garip geldi.bunda tabi sorun oyunda da olabilir ama bassit bir hokey oyunuydu masa hokeyi

Diğer oyunlarda bir şey olmayıp sadece o oyunda olduysa, oyunda uyumsuzluk var demektir. Oyunda basit oyunmuş. Yoksa telefonun donanım özellikleri baya yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonan61

quote:

oyun için düşünmüyorum ztn ama ne grafik gerektiren nede başka birşey gerektiren bir oyunda donma yapması garip geldi.bunda tabi sorun oyunda da olabilir ama bassit bir hokey oyunuydu masa hokeyi

Diğer oyunlarda bir şey olmayıp sadece o oyunda olduysa, oyunda uyumsuzluk var demektir. Oyunda basit oyunmuş. Yoksa telefonun donanım özellikleri baya yeterli.

aynen bencede bende ondan garipsedim.kullananlar varsada belki dikkat etmemiştir diye buraya yazdım.herkes baksınki sorun çözülsün yada anlaşılsın.yoksa telefon on numara telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı:

Değerli Müşterimiz, LG Distribütöründen kaynaklanan gümrük problem nedeniyle ürünlerin sevkiyatını ne yazık ki söz verdiğimiz tarihte gerçekleştiremeyeceğiz. Bu problem sadece firmamız için geçerli değil, tüm LG P970 satan firmalar için geçerlidir. Ürününüz 31.05.2011 tarihinde tarafınıza kargolanacaktır. Yaşattığımız problemden dolayı özür dileriz. Saygılarımızla...

TR den alma niyetinde olanlar bekleyecek sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 25 Mayıs 2011; 16:01:00 >
  • bende 2 haftadır bu teli araştırıyorum herşey olumlu fiyata göre kıyaslamak lazım daha yüksek beklentileri olan arkadaşların daha yüksek fiyata vererek daha iyi teller alabilirler tabiki... bu fiyata bu tel süper ötesi... galaxy s kullandım 1 ayda sattım berbat bir tel kamera kötü yazılım kötü donma takılma herşey mevcuttu... black şuanki en iyi seçenek... ilk gelen mağazadan görerek alacağım ozaman bilgilieri aktarırım...
  • Lg markalı telefonlarda özellikle üst segmentte yarışan black gibi modelleri marketlerde görmek hayal gibi , izmirde çok zor özellikle ne bestbuy ne vatan ne mediamarkt vs , samsung galaxy her köşe başında mevcut galaxy için diyeceğim elime aldığımda en kalitesiz hissi veren telefondu ama pazarlaması lg den çok öte ondan çok satıyor lg pazarlamayı bilse cihazlar samsungtan güzel ama nerdeee...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

quote:

Orijinalden alıntı:

Değerli Müşterimiz, LG Distribütöründen kaynaklanan gümrük problem nedeniyle ürünlerin sevkiyatını ne yazık ki söz verdiğimiz tarihte gerçekleştiremeyeceğiz. Bu problem sadece firmamız için geçerli değil, tüm LG P970 satan firmalar için geçerlidir. Ürününüz 31.05.2011 tarihinde tarafınıza kargolanacaktır. Yaşattığımız problemden dolayı özür dileriz. Saygılarımızla...

Dostum bu mesajı nereden aldın? Hangi firma özür diliyor? Bende hepsiburdadan sipariş verdim. 2 gün oldu. Bende mi bekleyeceğim 31'ine kadar?

• quote:

Orijinalden alıntı: muzunman

quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

quote:

Orijinalden alıntı:

Dostum bu mesajı nereden aldın? Hangi firma özür diliyor? Bende hepsiburdadan sipariş verdim. 2 gün oldu. Bende mi bekleyeceğim 31'ine kadar?

Hizlial dan geldi. Ama dedikleri dogru olma olasiligi yuksek distributor u kim LG nin acep ? Haftaya çarşamba elimizde olur söyledikleirne göre.

• Hızlıal en azından efendi efendi durumu izah etmiş. Hepsiburada hayatta yazmaz böyle birşey bekletip durur. Kim bilir ne kadar bekleyeceğiz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzunman

Hızlıal en azından efendi efendi durumu izah etmiş. Hepsiburada hayatta yazmaz böyle birşey bekletip durur. Kim bilir ne kadar bekleyeceğiz!

aynen hepsiburada hiç birşey demeden bekletip duruyo.geçen yaz bir telefon almıştım stoklarında da var gözüküyodu ama bana ulaşması 10 günü buldu.

hızlı al dan da pil almıştım.adamlar işini güzel yapıyor hemen yolladılar ama onda da yurt içi kargo felaketti.2sokak arkamdası olmasına rağmen şubeleri kargom antalyaya geldiği halde 2 gün araçlarında dolaştı.2 sefer şubeye gittim bir sefer aradım yetiştirmeye çalışcaz falan dediler.en sonunda kendim akşam gidip araçtan aldım.ben gittiğimde yine hızlıaldan kargo almaya gelen sinirili bir adam vardı.onada aynısını yapmışlar.kargosu gelmiş dolaşıp duruyormuş.ya bu yurt içi kargo bozmaya başladı yada internet alışvrişinden gelen kargoları önemsemiyorlar.yurt içinin başka şubelerinde de benzer sorunlar yaşamıştım.internet alışverişi yapacak bunlarıda dikkate alsınlarsonuçta insan hevesle birşey satın alıyor ondan sonra aynı şehire gelmesine rağmen kargosunun dolaşmasını istiyor

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.