Şimdi Ara

LG OPTİMUS 3D KULLANICI KULÜBÜ (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.983
Cevap
12
Favori
271.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ferhatugur

eğer rom yükleme olayına alışıksan durduğun kabahat

valla android olayına yeni atıldım öyüzden cihaz garantili diyede pek bulaşmak istemiyorum nitekim elimde kalırsa cihaza öküz ve tren misali olmak korkutuyor :))))

ama böyle giderse ogünler yakın gibi :)
  • sana şu kadarını söyliyim;
    galaxy s i aldığım ilk gün bu olaylara daldım ve cihazı yazılımsal olarak çökerttim şansıma forumda çöktü aynen dediğin gibi öküz tren misalini yaşadım...ama elim bu işlere yatkın olduğu için kurcaladım ve şansa düzelttim telefonu,tabi sonra iyice öğrenip bi daldım bidaha çıkamadım bu işten

yani genel olarak elin yatkınsa yaparsın korkma...garantiyi de düşünme çünkü garantilik olay olursa 2.2.2 versiyonu geri atarsın cihaza öyle verirsin servise

• Sabırsızlıkla orjinal rom çıkmasını bekliyorum :-)bu gün öyle 1 şey yaşadım ki tamam dedim ekran gitti ama YouTube de seyrettigim gibi hakikaten sağlammış :-) eve gidersem anlatırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ishan -- 16 Ocak 2012; 20:34:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ishan

Sabırsızlıkla orjinal rom çıkmasını bekliyorum :-)bu gün öyle 1 şey yaşadım ki tamam dedim ekran gitti ama YouTube de seyrettigim gibi hakikaten sağlammış :-) eve gidersem anlatırım

bende de aynen 21 b yi yüklerken yüklemede %4 te dondu kaldı ekran gitti.hiçbir belirti yok.ne ekran nede titreşim.eyvah cihaz brick oldu dedim.telefonu şarja taktım düzeldi.ama şarjı bitmemişti.21 a aynen devam.bir kaç gün sonra froyoya dönüp resmi güncelleme yapacağım.chazı rootladım nasıl unrot yapar nasıl froyoya dönerim yardımcı olursanız sevinirm.valla anlatım türkçe olursa daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogan_1977 -- 16 Ocak 2012; 22:03:14 >
  • Beyler bu telefonun program ları kısıtlı daha doğrusu lg smartworld de fazla program yok oyunları falan başka nerden bulabiliriz
  • ishan ne oldu sana...
  • 50cm kadar yukardan tlf numa 250/300gr agırlıgında koseli kare uzun 1 demir dustu sonuc ...kılıfın kenarında demırın kose ızı cıktı ekranda ıse 3 ayrı yerde kesık olustu 1 baktım eyvah dedım ekran gittiekran koruyucu vardı onu cıkardım 1 baktım li ekranda cızık bıle yok halbuku demırın koselerı ekran koruyucuyu kesmıstı
  • Allah korumuş geçmiş olsun abi
  • quote:

50cm kadar yukardan tlf numa 250/300gr agırlıgında koseli kare uzun 1 demir dustu sonuc ...kılıfın kenarında demırın kose ızı cıktı ekranda ıse 3 ayrı yerde kesık olustu 1 baktım eyvah dedım ekran gittiekran koruyucu vardı onu cıkardım 1 baktım li ekranda cızık bıle yok halbuku demırın koselerı ekran koruyucuyu kesmıstı

bendede ekran koruyucu pert ekranda çizik yok ekran koruyucu takmıyorum artık daha kötü oluyor cihazın ekranı zaten çizilmiyo boşa para verdik muşambaya kılıf aldım oda tuğla yaptı cihazı kılıfta kullanmıyorum en iyisi kendi orjinal hali hiç gerek yok koruyucuya kılıfa

• quote:

50cm kadar yukardan tlf numa 250/300gr agırlıgında koseli kare uzun 1 demir dustu sonuc ...kılıfın kenarında demırın kose ızı cıktı ekranda ıse 3 ayrı yerde kesık olustu 1 baktım eyvah dedım ekran gittiekran koruyucu vardı onu cıkardım 1 baktım li ekranda cızık bıle yok halbuku demırın koselerı ekran koruyucuyu kesmıstı

ekranı sağlam ya, dayanıklı tel yapmışlar.
  • meğer ekran koruyucu olmadan ekran ne güzelmiş vay bee:-) ekran dokunmatik hassaslıgı kendine geldi
    ayrıca orjinal yazılım çıkmadıkça v21A da kalacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ishan -- 17 Ocak 2012; 9:44:20 >
  • arkadaşlar merhaba,
    aranıza yeni katıldım. cihaz vodafone dan alınma. forumu uzun suredır takıp ediyorum vardıgım sonuc kafamın pek bu ıslere basmadıgı oldu. bır kac sorum olacak;
    Telefon hakkında bölümünde;v10c okuyorum, sızler v21 a-b lerden bahsedıyorsunuz. androıd 2.2.2 diyor.
    sımdı 24 ocakta gelecegı soylenen guncelleme yuklu degılse ve bu 21 a-b olayları orjınaller guncelleme ıse,olay nedır? ben hıc bısey anlamadım.
    21a dedıgınız 2.2.2 nın versıyonu olup orjınal bır guncellememıdır? nasıl yapılır?
    Netten download yapıyorum, sınırsız cepnet ıle. data counter olarak onerecegınız uygulama varmıdır?
    pil performansı gercekten can sıkıyor. cok fazla kurcalamıyorum fakat gunu tek sarjla tamamlamak ımkansız gıbı. arada task kıller, uygulama yonetıcısı bunları kontrol etmeme ragmen ve ekran parlaklıgı otomatıkte olmasına ragmen performans kotu. onerecegınız ayarlar varmıdır?
    son olarak oyun dısında sık kullandıgınız olmazsa olmaz dedıgınız uygulamlar varmı?
    cok soru sordum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

quote:

bendede ekran koruyucu pert ekranda çizik yok ekran koruyucu takmıyorum artık daha kötü oluyor cihazın ekranı zaten çizilmiyo boşa para verdik muşambaya kılıf aldım oda tuğla yaptı cihazı kılıfta kullanmıyorum en iyisi kendi orjinal hali hiç gerek yok koruyucuya kılıfa

ekran koruyucuyu bende kullanmıyorum ama arka kapak şart bence. birkaç kere düştü telefon elimden hemde iyi düştü ama kapak sayesinde cihazda çizik bile oluşmadı. düşünce kapak kırılıyor o ayrı konu. ankaradayım dün bir kapak aldım cihazda varlığıyla yokluğu bir çok çok ince yumuşak plastik eğilip bükülüyor kırılmıyor. 10 tl verdim aldım herkese tavsiye ederim çok kullanışlı ve cihazı kabalaştırmıyor. ayrıca tam oturuyor cihaz içinde hareket etmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: horrabin

arkadaşlar merhaba,
    aranıza yeni katıldım. cihaz vodafone dan alınma. forumu uzun suredır takıp ediyorum vardıgım sonuc kafamın pek bu ıslere basmadıgı oldu. bır kac sorum olacak;
    Telefon hakkında bölümünde;v10c okuyorum, sızler v21 a-b lerden bahsedıyorsunuz. androıd 2.2.2 diyor.
    sımdı 24 ocakta gelecegı soylenen guncelleme yuklu degılse ve bu 21 a-b olayları orjınaller guncelleme ıse,olay nedır? ben hıc bısey anlamadım.
    21a dedıgınız 2.2.2 nın versıyonu olup orjınal bır guncellememıdır? nasıl yapılır?
    Netten download yapıyorum, sınırsız cepnet ıle. data counter olarak onerecegınız uygulama varmıdır?
    pil performansı gercekten can sıkıyor. cok fazla kurcalamıyorum fakat gunu tek sarjla tamamlamak ımkansız gıbı. arada task kıller, uygulama yonetıcısı bunları kontrol etmeme ragmen ve ekran parlaklıgı otomatıkte olmasına ragmen performans kotu. onerecegınız ayarlar varmıdır?
    son olarak oyun dısında sık kullandıgınız olmazsa olmaz dedıgınız uygulamlar varmı?
    cok soru sordum...

öncelikle hayırlı olsun cihazın ve hoşgeldin.
    v10c kendi içindeki orijinal romu ve 2.2.2- v21 de lg tarafından yayınlanmış orijinal rom 2.3.5 sürümü ama avrupadaki ülkeler için yayınlanmış rom henüz türkiye için olanı yayınlanmadı 24 ocak deniliyor geliş tarihine. bence sen hiç 21a yada b ye geçme 24 ocağı bekle yazılım güncelleme kısmından yaparsın güncellemeyi. 24 ocaktada gelmezse o zaman 1. sayfada anlatılan şekilde yaparsın çok basit sadece anlatılanı yapman yeterli extra bilgiye gerek yok.
    data counter zaten iyi bence direk onu indir kendin yazmışsın adını.
    pil konusuna gelince 2.3.5 pil olayında biraz daha cimri diyebilirim en azından 1 gün çok rahat gidiyor pil normal ayarlarda. güncellemeyi alınca daha rahat edersin muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Minova

Beyler bu telefonun program ları kısıtlı daha doğrusu lg smartworld de fazla program yok oyunları falan başka nerden bulabiliriz

marketi yada applaneti kullan onlarda daha fazla bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciatftr

quote:

arkadaşlar merhaba,
    cok soru sordum...

v10c kendi içindeki orijinal romu ve 2.2.2- v21 de lg tarafından yayınlanmış orijinal rom 2.3.5 sürümü ama avrupadaki ülkeler için yayınlanmış rom henüz türkiye için olanı yayınlanmadı 24 ocak deniliyor geliş tarihine. bence sen hiç 21a yada b ye geçme 24 ocağı bekle yazılım güncelleme kısmından yaparsın güncellemeyi. 24 ocaktada gelmezse o zaman 1. sayfada anlatılan şekilde yaparsın çok basit sadece anlatılanı yapman yeterli extra bilgiye gerek yok.
    pil konusuna gelince 2.3.5 pil olayında biraz daha cimri diyebilirim en azından 1 gün çok rahat gidiyor pil normal ayarlarda. güncellemeyi alınca daha rahat edersin muhtemelen.

çok teşekkür eediyorum cevaplar için,
    başlamısken bıraz daha sorayım barı.
    IE de youtube vs den vıdeo ızledıkten sonra, temporary internet files dan dosyaları kopyalayıp .flv formatında kaydederek arsıvleyebılıyorum. bu cıhazla bunu nasıl yaparım? temp.. dosyasının olustugu bır dızın varmıdır? ya da dırek downloader onerınız varmı?
    Youtube den vıdeo ızlerken, ornegın basa almak ıstıyorum vıdeoyu veya bellı bır yere geri almak ıstıyorum. vıdeoyu tekrar yukluyor. bunu nasıl asabılırım? cache mache?
    daha coook sorucam musade edersenız :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mrb youtube daki 3d videoları bununla izleyebiliyor muyuz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

Mrb youtube daki 3d videoları bununla izleyebiliyor muyuz acaba?

sadece youtube deil birçok sitedeki videoları izletiyor (video izleyemediğim site olmadı şuana kadar) :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ciatftr

quote:

arkadaşlar merhaba,
    cok soru sordum...

çok teşekkür eediyorum cevaplar için,
    başlamısken bıraz daha sorayım barı.
    IE de youtube vs den vıdeo ızledıkten sonra, temporary internet files dan dosyaları kopyalayıp .flv formatında kaydederek arsıvleyebılıyorum. bu cıhazla bunu nasıl yaparım? temp.. dosyasının olustugu bır dızın varmıdır? ya da dırek downloader onerınız varmı?
    Youtube den vıdeo ızlerken, ornegın basa almak ıstıyorum vıdeoyu veya bellı bır yere geri almak ıstıyorum. vıdeoyu tekrar yukluyor. bunu nasıl asabılırım? cache mache?
    daha coook sorucam musade edersenız :)

astro file manager ı indirin marketten cihazdaki dosyaları açabilirsiniz oradan temp dosyasını bulursunuz ama flv olayını bilmiyorum. yada yine marketten youtube downloader programlarından bulabilirsiniz benim işime yaramadığından indirmedim hangisi iyidir birşey diyemem.

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.