Şimdi Ara

LG OPTİMUS 3D KULLANICI KULÜBÜ (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.984
Cevap
12
Favori
271.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: addidas_85

Mrb youtube daki 3d videoları bununla izleyebiliyor muyuz acaba?

3d olarak da izliyoruz yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: verkmen

quote:

sadece youtube deil birçok sitedeki videoları izletiyor (video izleyemediğim site olmadı şuana kadar) :)

cihaza uygulama yuklemeden vimeo vıdeolarını acamadım, androıd uygulaması da henuz yok sanırım. ne kullanıyorsunuz bu sıte ıcın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://market.android.com/details?id=com.tasarimprojesi.donem1

Arkadaşlar kendi yazdığım bir programdır. İstediğiniz dilde istediğiniz kelimenin doğru okunuşunu dinleyin ve speaker inizin dilinde(ses giriş çıkışınızın dili neyse onda çeviri yapılır siz dilerseniz değiştirirsiniz default oalrak tükrçe gelir. örneğin ingilizce yapın sonra programdan da ingilizce seçin bişey yazın o okusun sonra da siz okuyun ve karşılaştırmayı görün..) konusun karşılaştırsın telaffuzlarınızı.

Güncellenmiş versiyonudur. Lütfen destek çıkalım :D saolun ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciatftr

quote:

Orijinalden alıntı: Minova

Beyler bu telefonun program ları kısıtlı daha doğrusu lg smartworld de fazla program yok oyunları falan başka nerden bulabiliriz

marketi yada applaneti kullan onlarda daha fazla bulabilirsin.

Teşekkürler bi deneyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: horrabin

quote:

Orijinalden alıntı: verkmen

quote:

sadece youtube deil birçok sitedeki videoları izletiyor (video izleyemediğim site olmadı şuana kadar) :)

cihaza uygulama yuklemeden vimeo vıdeolarını acamadım, androıd uygulaması da henuz yok sanırım. ne kullanıyorsunuz bu sıte ıcın?

vimeo videoları derken vimeo sitesindeki videoları kastediyorsan bendeaçıyor kendi playeri ile zaten onlarda mp4 formatında
  • Arkadaşlar geliştiricilerden gelen destekten memnun musunuz ? Desire yeni nesil oyunlarda artık çok yavaş kalmaya başladı bu yüzden çift çekirdekli bir telefon bakıyorum almanyada falan evo 3d ve optimus 3d nin fiyatları çok ucuzlamış. optimus 3d donanımsal açıdan daha iyi ancak geliştirici desteğide benim için en az donanım kadar önemli zaten bu yüzden desire almıştım. 2 sene olmasına rağmen şuanda 4 tane ics custom romu var. geliştirici yönünden sıkıntı çeker miyim ? son çıkan oyun ve uygulamalarda herhangi bir kasılma oluyor mu ?
  • kasma yok ..2.3.5 bu ay ıcınde gelecek
  • cyanogenmod optimus 3d için android 4.1 rom üzerinde çalışıyorlarmış çıkması yakınmış
  • güzel haber miui de çıkarsa tam süper olacak
  • Gingerbreadden Froyoya dönüş nasıl yapabilirim. Cihaz rootsuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TT

Gingerbreadden Froyoya dönüş nasıl yapabilirim. Cihaz rootsuz.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1186406

burdaki yönergeyle froyo ya dönebilirsin...
  • bizler de froyo dönsek yavaş yavaş iyi olacak güncelleme geliyor... veya zip olanını vermelerini bekleyecez
  • http://www.4shared.com/zip/hAi23UYD/alternatif_marketler.html
    6 çeşit applanet tarzında uygulamalar buyurun :-)
  • Arkadaşlar bende optimus 3d var var olmasına lakin hafıza full dolu 16 gb'lık kart aldım ama uygulamalar ve oyunları buna yükleyemiyorum taşıma sadece 2 yer arasında oluyor onlarda telefon ile yine bu lanet telefonun sd kart diye gördüğü ama aslında saçma sapan bir şekilde telefon hafızasını ikiye bölmesiyle oluşan hafıza malüm 5 gb'lık yer.Ben uyulamaları nasıl extarnal sd'ye yüklicem root mu yapmak gerek(gerekse nasıl rootlanır v21b kullanıyorum) yoksa başka basit yolu varmı be bu konuda acemiyim gözünüzü sevem bi yardım edin bilen arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gti

Arkadaşlar bende optimus 3d var var olmasına lakin hafıza full dolu 16 gb'lık kart aldım ama uygulamalar ve oyunları buna yükleyemiyorum taşıma sadece 2 yer arasında oluyor onlarda telefon ile yine bu lanet telefonun sd kart diye gördüğü ama aslında saçma sapan bir şekilde telefon hafızasını ikiye bölmesiyle oluşan hafıza malüm 5 gb'lık yer.Ben uyulamaları nasıl extarnal sd'ye yüklicem root mu yapmak gerek(gerekse nasıl rootlanır v21b kullanıyorum) yoksa başka basit yolu varmı be bu konuda acemiyim gözünüzü sevem bi yardım edin bilen arkadaşlar...

bildiğim kadarıyla v21b versiyonu root olmuyor :(

• 21a dayım ve mutluyum:-) :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: ishan

21a dayım ve mutluyum:-) :-)

21a'da bu dediğim konu hakkında cözümün varmıdır??? Yada şöyle söyliyim sen bu durumu nasıl cözdün..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gti

Arkadaşlar bende optimus 3d var var olmasına lakin hafıza full dolu 16 gb'lık kart aldım ama uygulamalar ve oyunları buna yükleyemiyorum taşıma sadece 2 yer arasında oluyor onlarda telefon ile yine bu lanet telefonun sd kart diye gördüğü ama aslında saçma sapan bir şekilde telefon hafızasını ikiye bölmesiyle oluşan hafıza malüm 5 gb'lık yer.Ben uyulamaları nasıl extarnal sd'ye yüklicem root mu yapmak gerek(gerekse nasıl rootlanır v21b kullanıyorum) yoksa başka basit yolu varmı be bu konuda acemiyim gözünüzü sevem bi yardım edin bilen arkadaşlar...

Bak arkadasim telefonun dahili bellegi 8gb.ama bu hepsine uygulama yukleyebilecegin anlamina gelmiyor.1küsür gb uygulama yukleme alani 2gb sistemin kurulu oldugu bolum 5gb da video foto gibi media depolama alani.bu 1 gb lik alana sadece uygulama yukleyebilirsin.onun haricinde bazi uygulamalari sd karta tasiyabilirsin.ama hepsini degil.bazi uygulamalr sadece cihaz belleginden calisir.istersen ayarlar-uygulamalar-uygulama yonetimi bolumunden uygulamalrinin bir kismini imkan dahilinde sd karta tasirsin.

• Merhaba arkadaşlar;

Oxydus Rom'unu kullanan var mı? Oxydus Rom'unda bulunan font type ı bir türlü diğer romlara kuramadım...Sebebini bir türlü bulamadım...Yardımlarınızı ve bu tür sorun yaşayanların bilgi alışverişlerini bekliyorum...
  • arkadaşlar merhabalar ya bişey soracam sizlere bazen arkadaşlar beni arayıp mj attıklarını söylüyorlar ama maalesef ben telefonda bişey göremiyorum bazen bende arama yaparken içişlemler tekrar düzenleniyor lütfen daha sonra tekrar deneyiniz diyor anlamadım bu sorunu yaşayan var mı başka??????
  • 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.