Şimdi Ara

★ LG Nexus 5X Bekleyenler / Ana Konu ★ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
12
Favori
11.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk çıktığında abd den aldım cihazı. 6 ay kullanıp z5c aldım. sonrasında htc 10 ve huawei p9 alıp sattım ve sonunda tekrar n5x 32gb alarak kürkçü dükkanına geri döndüm

nexus kullanan adama başka cihaz haram yaa
  • arkadaşlar benzeri fiyat performans oranında hangi telefonlar var. İmkanım olsa düşünmeden alırım telefonu fakat aradım firmaları Nexus 5 bile yok çoğunda. 5x diye baskılıyorum nexus 5 getirmicez diyolar telefonda. Telefonum arızalı olduğu için telefon arıyorum bi umut çıkar diye 6 ay bekledim yok. Benzer bantta telefon bilen araştıran arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • 5.5" ekran sorun olmazsa general mobile 5 alabilirsin

büyük ekran istemem dersen de htc m9 her türlü işini görür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Realperen

arkadaşlar benzeri fiyat performans oranında hangi telefonlar var. İmkanım olsa düşünmeden alırım telefonu fakat aradım firmaları Nexus 5 bile yok çoğunda. 5x diye baskılıyorum nexus 5 getirmicez diyolar telefonda. Telefonum arızalı olduğu için telefon arıyorum bi umut çıkar diye 6 ay bekledim yok. Benzer bantta telefon bilen araştıran arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Pm atildi

• Ben de gelmesini bekledim ama sonunda Şubat ayında general mobile 4g aldım. Halen de bekliyorum, bu seneki nexusu HTC yapacakmış o da LG gibi yaparsa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spondane -- 11 Temmuz 2016; 14:14:10 >
  • Nexus 4 kullanıyorum 2 yildir fakat ekran 3, defa kırıldı bu fiyat veya benzer fiyata ne alınır acaba veya malûm sitede 1000 tl vs bir kaç tane var ne dersiniz dostlarım

• lg'yi mail yağmuruna tuttum,robot kafasında cevap yazıyorlar,sanki nexus sormadım başka bir şey sordum saçma sapan kurumsal ağızla yazı yazıyorlar.

sonuç: cihaz güzel spot bulup alabilen alsın,diğer nexus lar için söylenecek birşey yok,motorola N6 çok iddialı ve büyük spot olarak bile 1500-2000 tl civarı,huawei oda yüksek fiyatlı bu cihaz ideal bulabilen alsın,bir güzellik yapıp lg getirirmi bilmem ama sürekli lg ye mail atılırsa adamlar ne oluyor deyip belki cihazı getirebilir. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGP970OB

lg'yi mail yağmuruna tuttum,robot kafasında cevap yazıyorlar,sanki nexus sormadım başka bir şey sordum saçma sapan kurumsal ağızla yazı yazıyorlar.

sonuç: cihaz güzel spot bulup alabilen alsın,diğer nexus lar için söylenecek birşey yok,motorola N6 çok iddialı ve büyük spot olarak bile 1500-2000 tl civarı,huawei oda yüksek fiyatlı bu cihaz ideal bulabilen alsın,bir güzellik yapıp lg getirirmi bilmem ama sürekli lg ye mail atılırsa adamlar ne oluyor deyip belki cihazı getirebilir. :)

Bundan sonra getirmezler, bir sonraki Nexus telefonun zaten Ağustos-Eylül'de çıkması bekleniyor... kaç hafta kaldı şurada yani.

Yeni Nexus telefonu HTC üreteceği için belki onlar LG'den farklı davranıp Türkiye'ye telefonu getirirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: IG

quote:

lg'yi mail yağmuruna tuttum,robot kafasında cevap yazıyorlar,sanki nexus sormadım başka bir şey sordum saçma sapan kurumsal ağızla yazı yazıyorlar.

Bundan sonra getirmezler, bir sonraki Nexus telefonun zaten Ağustos-Eylül'de çıkması bekleniyor... kaç hafta kaldı şurada yani.

Yeni Nexus telefonu HTC üreteceği için belki onlar LG'den farklı davranıp Türkiye'ye telefonu getirirler.

Kaynak var mı? Ağustos, eylülle alakalı.

Şu zamana kadar tüm nexuslar kasımda satışa çıktı. sadece 5x ve 6p ekimde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jerky

quote:

quote:

Android 7.0 (Nougat) bu Ağustos Eylül'de geliyor... Marshmallow gibi geçen yıl Ekim'de-Kasim'da gelmiyor. Büyük ihtimalle Ağustos gelir çünkü Yazın geleceği olarak açıklandı.

Şimdi Nougat Ağustos Eylül ayında çıkıyorsa bu yeni Android versiyonun yanında da yeni bir Nexus telefon beklenir, geçen yılların Android çıkışları gibi.

Ayrıca yeni Nexus telefonların içerikleri ve tasarımı geçen ay sızdı, hiç bir Nexus telefonun bilgileri bu kadar erken sızmadı. Büyük ihtimalle telefon çıkışına yaklaştığı için bilgiler sızdı, yani yeni bir Nexus telefonu bu Ağustos Eylül bekleyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IG -- 22 Temmuz 2016; 16:54:20 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jerky

quote:

quote:

Android 7.0 (Nougat) bu Ağustos Eylül'de geliyor... Marshmallow gibi geçen yıl Ekim'de-Kasim'da gelmiyor. Büyük ihtimalle Ağustos gelir çünkü Yazın geleceği olarak açıklandı.

Şimdi Nougat Ağustos Eylül ayında çıkıyorsa bu yeni Android versiyonun yanında da yeni bir Nexus telefon beklenir, geçen yılların Android çıkışları gibi.

Ayrıca yeni Nexus telefonların içerikleri ve tasarımı geçen ay sızdı, hiç bir Nexus telefonun bilgileri bu kadar erken sızmadı. Büyük ihtimalle telefon çıkışına yaklaştığı için bilgiler sızdı, yani yeni bir Nexus telefonu bu Ağustos Eylül bekleyebilirsin.

Nexus tel cikisindan ziyade yeni android surumunenden yola cikmissiniz ki onun icinde okudugum kadariyla net bir tarih yok. Zaten butun haberler dedikodu seklinde. Bekleyip gorucez saniyorum.ben oyumu sonbahardan yana kullaniyorum :)

• hala alınabilir bir cihazmı sizce arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhawk

hala alınabilir bir cihazmı sizce arkadaşlar ?

Fiyatına uygun ise alınabilir. Ama artık 300 dolara alınmaya değmez.
  • quote:

Ben hala almayı düşünüyorum açıkcası arkadaşım gelirken getirecek usa'den. 235$ 16gb fiyatı.

3 senedir Nexus5 kullanıyorum, hiçbir şikayetim yok 1 sene daha rahat gider. Nexus 5x de hala alınır yani.
  • quote:

quote:

almanyada yaşıyorum 32 gb fiyatı 270 euro şu an
  • quote:

quote:

quote:

bu fiyata nerden alabiliriz bir akrabama getirtmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AceVenturA

quote:

quote:

quote:

bu fiyata nerden alabiliriz bir akrabama getirtmek istiyorum.

Amazon

buradan aldırabilirsiniz

• nexus lar türkiyeye asla gelmez bundan sonra,samsung lg ve diğerleri deli gibi model üretiyorlar.ayrıca insanlar nexusların daha sorunsuz makineler olduğunu öğrendiğinde diğer makinelerin satış şansı sıfır,bunu biz biliyorsak ithalatçı firmalarda çok iyi biliyor.

ayrıca türk kullanıcıların profilinide aşşağı yukarı çözmüş adamlar,devamlı yeni cihaz alan insanlar var bunu adamlar çözmüş,nexus getirip işlerini asla riske atmazlar,neden getirnesinler sonuçta satacaklar, lg nexus 5 geldi teknosada satıldı ama o günlerden bu günlere deli gibi makineler çıkmaya başladı,casper ve Vestel bile cep telefonu satıyor. :)

böyle bir ortamda bence nexus satış endişeleri yüzünden bizim ülkemize gelmez,motorolanın ürettiği nexus bana göre son yılların en iyi nexus cihazı ancak spot dışında görebilmek mümkün değil.

asıl bu işte ön planda olması gereken gsm şirketleri ama onlarda sadece hat satma peşinde o yüzden çok umurlarında değil,yurtdışında gsm şirketleri çoğu marka ve modeller ile iş birliği yapıyor çünkü hedefleri bilinçli müşteri ve iyi cihaz satmak,ben kendi insanımı asla küçümsemiyorum gücü olan alıyor keyifleri bilir ama sürekli senede 2 kere makine alan satan insanlar var,bu yüzden bizim ülkemizde mesele çok farklı.

ben halen samsung GS2 kullanıyorum ve halen ne telefon alacağıma karar vermedim,üstelik bilgisayar sektöründe 18 senedir çalışan profesyonel biri olarak bunu yazıyorum.

yurtdışından bir arkadaşa söyledim bakalım getirir ise 5x kullanacam yoksa böyle devam,birde 5x lerde ekran renk sorunu varmış bazı yerlerde okudum iyi incelemek lazım,ufak tefek sorunu olmayan hiç bir cihaz yok mutlaka bir sorun çıkıyor bunu herkes bu şekilde bilmeli. :)

• quote:

nexus lar türkiyeye asla gelmez bundan sonra,samsung lg ve diğerleri deli gibi model üretiyorlar.ayrıca insanlar nexusların daha sorunsuz makineler olduğunu öğrendiğinde diğer makinelerin satış şansı sıfır,bunu biz biliyorsak ithalatçı firmalarda çok iyi biliyor.

ayrıca türk kullanıcıların profilinide aşşağı yukarı çözmüş adamlar,devamlı yeni cihaz alan insanlar var bunu adamlar çözmüş,nexus getirip işlerini asla riske atmazlar,neden getirnesinler sonuçta satacaklar, lg nexus 5 geldi teknosada satıldı ama o günlerden bu günlere deli gibi makineler çıkmaya başladı,casper ve Vestel bile cep telefonu satıyor. :)

böyle bir ortamda bence nexus satış endişeleri yüzünden bizim ülkemize gelmez,motorolanın ürettiği nexus bana göre son yılların en iyi nexus cihazı ancak spot dışında görebilmek mümkün değil.

asıl bu işte ön planda olması gereken gsm şirketleri ama onlarda sadece hat satma peşinde o yüzden çok umurlarında değil,yurtdışında gsm şirketleri çoğu marka ve modeller ile iş birliği yapıyor çünkü hedefleri bilinçli müşteri ve iyi cihaz satmak,ben kendi insanımı asla küçümsemiyorum gücü olan alıyor keyifleri bilir ama sürekli senede 2 kere makine alan satan insanlar var,bu yüzden bizim ülkemizde mesele çok farklı.

ben halen samsung GS2 kullanıyorum ve halen ne telefon alacağıma karar vermedim,üstelik bilgisayar sektöründe 18 senedir çalışan profesyonel biri olarak bunu yazıyorum.

yurtdışından bir arkadaşa söyledim bakalım getirir ise 5x kullanacam yoksa böyle devam,birde 5x lerde ekran renk sorunu varmış bazı yerlerde okudum iyi incelemek lazım,ufak tefek sorunu olmayan hiç bir cihaz yok mutlaka bir sorun çıkıyor bunu herkes bu şekilde bilmeli. :)

Ben aldim nexus 5x ekran renk sorunu gelistirici seceneklerinden duzeltiliyor. 2 gun oldu memnunum. Sarjida hizli doluyor

• Renk sorunu nedir ve nasıl düzeliyor acaba

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.