Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.199
Cevap
109
Favori
320.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: skom

quote:

Orijinalden alıntı: JrMakyol

quote:

Orijinalden alıntı: benv3kendim

Arkadaşlar nexus 5 şebeke sürekli kopmaya başladı ve telefonda ısınmaya başladı böyle bir problemle karşılaşan oldu mu, böyle bir telefon bulsam alacağım ama baktığım her telefonun illaki bir eksiği oluyor nexus 5 kullanıp da başka telefona geçip memnun kalan var mı, batarya değiştirip kullanmaya devam edilir mi sizce?

Hocam bu cihaz rahmetli oldu. Mi 6 alabilirsiniz.

Nexus 5'in halefi bence Oneplus 5 şu an.Diğer kuvvetli aday da Redmi Note 4.Özellikle fiyatı da göz önünde bulundurulursa Note 4 çok büyük aday :)

Nexus 5'in yeri çok ayrı ya bu aletin halefi olabilmek bile büyük onur :)

Nexus 5 gibisi daha gelmez zaten :)

Mi6 gibi sd835'li bir cihazı kullanırken bile nexus'un pür yazılımını ve eldeki hafifliğini özlüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar merhabalar, ikinci el bir nexus 5 cihaz aldım.anladığım kadarı ile odaklama sorunu söz konusu.
    dıştaki lens yada cam artık neyse kırıktı söktüm. sadece lensi değiştirsem acaba bu sorunu çözebilir miyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruzgar_ressam -- 13 Kasım 2017; 13:20:50 >
  • Merhabalar,

Nexus 5x'imi satıyorum. Almak isteyenler bana mesaj atsın lütfen.

Yaklaşık 10 aydır kullanıyorum. Kılıf ve ekran koruyucu ile çok titiz kullandım. En ufak bir çizik, sorun yoktur. Şarjı yaklaşık 2 güne yakın gitmektedir. Sıfır ayarında bir telefondur.

Orjinal nexus 5x kılıfı ve hiç açılmamış ekran koruyucu 1 adet film yanında verilecektir. Kutusundan çıkan herşey durmaktadır. Orjinal Şarj cihazı vb. tüm kutudan çıkan şeylerle birlikte teslim edilecektir.

fiyatı 1.000 TL. Yer istanbul.
  • ruzgar_ressam kullanıcısına yanıt
    hocam internette bir video mevcut kameraya girip ekranda telefona vuruyodu elemanın biri keranun olduğu bölgeye bulursam atayım ben o şekilde çözmüştüm

• benv3kendim kullanıcısına yanıt
    Hocam size zahmet

• ruzgar_ressam kullanıcısına yanıt

ilk videoda eleman kamerayı değiştirmiş fakat aynı sorun tekrarlmış ikinci videoda ise gördüğünüz gibi telefona vuruyo :D ama kamera netliyo

• Luncher olarak ne kullanıyorsunuz?
  • akif87 A kullanıcısına yanıt
    hocam siz pil değiştirmiştiniz acaba pil ile telefonun kapağını açmak içinde aparat geliyor mu?
  • Arka kapağı çıkartmak için plastik bir alet gelmişti. Onunla kapağı söktüm. Bıçak gibi ince bir şey ile sökülebilir ama metal bir cisim zarar verebilir. Plastik ince bir şey dene. YouTube da videolarda nasıl yapılır video var. Genel olarak pil alırken bu set içinden çıkıyor.

hocam bataryadan aldım yalnız dışında siyah bi poşet ve bi kağıt var takmadan önce bunları sökmem gerekli mi?
  • Fotoğraf gönderebilir misin. Ben de herhangi bir şey yoktu.

• Bu şekilde kullanıyor. Herhangi bir jelatin yok. YouTube da anlatımı var, o şekilde kurulum yapabilirsiniz. Arka kapaktan sonra alt tarafta bir kapak daha var onu sökmeniz lazım. Sonrasında pili çıkartmak biraz zor çünkü pil yapışık telefona. Aynı zamanda sağ da bir kablo var. Montaj yaparken ona da dikkat et. Ben geri takarken onu unutmuşum, 4g çalışmadı onsuz :-)

Hocam dediğiniz gibi videolardan gördüm değiştirdim bataryayı, xiaomi note 4x aldım telefon çok büyük geldi bataryasıda dendiği gibi ekran süreleri vermedi, her türlü akşam şarj gerekli olduğu için bende nexusa dönmeye kadar verdim batarya tecrübelerimi aktarırım biraz kendine gelsin batarya değişim oldukça kolay düşünen arkadaşlar hiç çekinmeden batarya siparişi versin derim.
    Nasıl memnun musun

hocam memnunum ama yinede yetmiyor
    Eskiden günde 3 kez şarj ederken benim 2 keze filan düştü. En azından dışarı çıkarken daha bi rahat çıkıyorsun.
    hocam gel biz bu telefonları kaldıralım yerine xiaomi note 4x alalım biraz büyük ama akşam eve geldiğimde bile %50 şarjı kalıyo gün içinde çok kurcaladığım halde, nexusu günde 3 kere şarj ediyodum eskiden :D
    Sony Xz1 alacağım sanırım :)
  • arkadaşlar gittigidiyor'dan deji marka batarya aldım taktım fakat batarya değerinde hiç bir değişiklik olması gene çabuk bitiyor dün taktım
  • 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.