Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (507. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.200
Cevap
109
Favori
320.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam benzer sorunlar bende de var. Oyun ve program performansı eskisi gibi değil artık. Şarj hiç dayanmıyor. Ama başka bir telefona geçsem Nexus 5 kadar memnun kalacağımı düşünmüyorum. Şu Google'ın yeni pixel serisi var ama Türkiye'ye gelmiyor sanırım. Gelse de pahalı olur zaten. Fiyatlar uçuk durumda, belli bir süre daha kullanmaya devam edeceğim gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • theoden_00 kullanıcısına yanıt
    N11 den mucize batarya diye bir pil aldım. 3-4 saat giderken şu an 9-10 saate yakın gitmeye başladı.
  • akif87 A kullanıcısına yanıt
    Hocam linki var mı? Bir de pili kendiniz mi değiştirdiniz?

• theoden_00 kullanıcısına yanıt
    https://urun.n11.com/batarya/lg-nexus-5-batarya-mucize-batarya-deji-dan-P157695611

evet kendim değiştirdim. zor bir işlem değil. youtube da videolar mevcut.
    Teşekkürler, telefon elimde kalır diye korkuyorum açıkçası.

• Merhabalar, bende de nexus 5 var lakin anakartta ekran soketinde içindeki 1 küçük parça kırık olduğundan dolayı ekrana görüntü gelmiyor.Bunu yaptırabalieceğim yer var mı? Teşekkürler.
    Hocam batarya nasıl memnun musunuz ?
  • A fine day to die kullanıcısına yanıt
    Çok mükemmel değil. Ama eskiyen pil yerine koyunca ilaç gibi geliyor. Eskisi orta hallli bir kullanımda 3-4 saati geçmezken bunda 8-9 saati görüyorum. Biraz araştırdım, 4-5 ay kadar bu performans da kalıyormuş. 40 Tl den ayda 10 Tl fazla değil bu performans için.
  • İkinci el bir tane alarak aranıza katıldım. Cihaza RR kurmayı düşünüyorum rom önerilerine açığım.
  • Cevap için teşekkürler. Acaba LG teknik servisinden ücretli olarak orijinal batarya alamaz mıyız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A fine day to die -- 3 Kasım 2017; 9:58:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A fine day to die

Cevap için teşekkürler. Acaba LG teknik servisinden ücretli olarak orijinal batarya alamaz mıyız ?

Yanlış alıntılamışsınız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: akif87

N11 den mucize batarya diye bir pil aldım. 3-4 saat giderken şu an 9-10 saate yakın gitmeye başladı.

Hocam benim de pil çok kötü durumda 1.30-2 saat ekran süresi zor alıyorum, bu mucize batarya sizde ne kadar ekran süresi veriyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mobilist

İkinci el bir tane alarak aranıza katıldım. Cihaza RR kurmayı düşünüyorum rom önerilerine açığım.

https://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/development/rom-dark-rom-t3492150

Bunu kullanıyorum ben memnunum ama 6 da uygulama içindeyken ana menü tuşuna bastığımda tepki süresi daha hızlıydı, rom kaynaklı mı sürüm kaynaklı mı emin değilim. Ota dan güncelleme alıyor olmasıda güzel romun
  • Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    RR kurdum hocam dün. Buna da bakayım bir ara şimdilik RR iyi gidiyor.

Ayrıca batarya süresi için Elementalx kernel önermiş birisi. Onu denemenizde fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryzen -- 3 Kasım 2017; 19:33:52 >
  • An itibariyle böyle. 2-3 saate göre gayet iyi bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

An itibariyle böyle. 2-3 saate göre gayet iyi bence.

İyi gibi görünüyor ekran a tıklayıp ekran açık kalma süresini yazabilir misiniz

• Şu an için en sorunsuz custom rom + kernel ikilisi dark rom + elementalx kernel.Bayadır kullanıyorum OTA güncelleme de alıyor zaten, oreo romlar stabilleşene kadar en iyisi bu.

Bataryayı da yeniden değiştirdim şu an wifi da normal kullanımda 4 saat falan ekran süresi veriyor 2300 mah bataryadan fazlası beklenmemeli.Bu telefon 4100 mah civarı batarya ile yeniden sürülse piyasaya peynir ekmek gibi satılır hala :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: JrMakyol

quote:

Orijinalden alıntı: benv3kendim

Arkadaşlar nexus 5 şebeke sürekli kopmaya başladı ve telefonda ısınmaya başladı böyle bir problemle karşılaşan oldu mu, böyle bir telefon bulsam alacağım ama baktığım her telefonun illaki bir eksiği oluyor nexus 5 kullanıp da başka telefona geçip memnun kalan var mı, batarya değiştirip kullanmaya devam edilir mi sizce?

Hocam bu cihaz rahmetli oldu. Mi 6 alabilirsiniz.

Nexus 5'in halefi bence Oneplus 5 şu an.Diğer kuvvetli aday da Redmi Note 4.Özellikle fiyatı da göz önünde bulundurulursa Note 4 çok büyük aday :)

Nexus 5'in yeri çok ayrı ya bu aletin halefi olabilmek bile büyük onur :)
  • Grkwnxs G kullanıcısına yanıt

• quote:

Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.