Şimdi Ara

LG LA SERİSİ SERVİS MENÜSÜ AÇMA VE YAPILABİLECEKLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
35.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG LA SERİSİ SERVİS MENÜSÜ AÇMA VE YAPILABİLECEKLERİ bu başlıkta paylaşalım...

Lg nin orjinal normal kumandasından "SETTINGS" veya "MENÜ" tuşuna basılı tutuyoruz. Tv nin ayarlar menüsü geliyor tuşu hala bırakmıyoruz. Gelen ayarlar menüsü kayboluyor üstten kanal bilgisi çıkıyor hemen 1105 i tuşlayıp kumandanın ortasındaki "OK" tuşuna basıyoruz.
    Bu işlemleri çok hızlı yapmalısınız.

Not: SERVİS MENÜSÜNE GİRMEK RİSKTİR. Cihazınız garanti dışı kalabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yirthan -- 2 Şubat 2014; 9:55:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada ben çinden almış olduğum 9 tl lik kumanda ilede bu servis menüsünü açtım...

• Bu konuyla ilgili çok soru vardı ama kimse ilgilenmemiş kapatayim konuyu...

• bana çok yardımcı oldu. çok sağolasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaT1F -- 30 Mart 2014; 14:15:29 >
  • LaT1F kullanıcısına yanıt
    Faydamiz olduysa ne mutlu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar biliyorum yeri değil ama bende değişik bi sorun var. başka yerlerde de yazdım cevap veren olmadı yada bu sorunu yaşayan yok.bende LG LA 640S var sorunum şu tv nin ekranında arada bir USB AYGITI BAĞLI DEĞİL yazısı geliyo usb portunda hiçbişey bağlı değilken bile bu oluyor sinir oldum servisi aradım fabrika ayarlarına dön düzelir dedi. yaptım ama değişen bişi yok.acaba bu sorunu yaşayan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulus60

Arkadaşlar biliyorum yeri değil ama bende değişik bi sorun var. başka yerlerde de yazdım cevap veren olmadı yada bu sorunu yaşayan yok.bende LG LA 640S var sorunum şu tv nin ekranında arada bir USB AYGITI BAĞLI DEĞİL yazısı geliyo usb portunda hiçbişey bağlı değilken bile bu oluyor sinir oldum servisi aradım fabrika ayarlarına dön düzelir dedi. yaptım ama değişen bişi yok.acaba bu sorunu yaşayan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi???

Bir arkadaşın başına gelmişti galiba yanılmıyorsam servis ana kartı değiştirdi öyle düzeldi diye biliyorum..

• başka bi konuda arkadasın birinin de basına gelmiş anakart değişmiş sorun gitmemiş sorun wifiyle alakalı çünkü o uyarı gelince wifi bağlantıyı kesiyor
  • 1105 ile girilen menüde çalışma saatini göremiyoruz :(

çinden aldığın kumandanın linkini atabilir misin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofearman

1105 ile girilen menüde çalışma saatini göremiyoruz :(

Aliexpress ten aldım 6-7 ay oluyor alalı. Linki bilmiyorum ama servis elemaklarının açtığı menü çok farklı bizim açtığımız degil galiba..

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

quote:

Aliexpress ten aldım 6-7 ay oluyor alalı. Linki bilmiyorum ama servis elemaklarının açtığı menü çok farklı bizim açtığımız degil galiba..

aldığın kumanda ile 1105 ile açtığımız menüyü mü açtın sen ?

kumanda bu olabilir mi ?

http://www.aliexpress.com/item/New-Universal-Remote-Control-E-L905-For-LG-Use-LCD-LED-HDTV-3DTV-Function/1774209950.html

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

quote:

aldığın kumanda ile 1105 ile açtığımız menüyü mü açtın sen ?

kumanda bu olabilir mi ?

http://www.aliexpress.com/item/New-Universal-Remote-Control-E-L905-For-LG-Use-LCD-LED-HDTV-3DTV-Function/1774209950.html

Aldığım kumanda bu yukarıda yazılan şekilde bir menü açıyor. Ama servis elemanları daha değişik bir menüye giriyorlar. Bizim açtığımız menü kanal yedeklemeye felan yarıyor galiba...

• HORT:) Bu servis menüsü değil otel menüsü...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.