Şimdi Ara

⏩LG KAVİSLİ OLED TV ((ANA KONU))⏪ (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
760
Cevap
18
Favori
62.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hakikaten bende araştırdım birara ilk curved tv'yi kim çıkardı diye. Forumdan bir arkadaş sony s9005 demişti yine emin olmayarak. Benim içinde merak konusu. Normalde curved screen 1952 yılında newyork da cinerama adında bir sinema salonunda kullanılmış ama tv'ye ilk uyarlayan sony mi samsung mu acaba.
  • O.o.spawn.o.O kullanıcısına yanıt
    O da olabilir tabi. Araştırmak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oled tvler harici bir askı aparatı ile duvara monte oluyor mu yoksa illa lg'nin kendi askı aparatını mı almak zorundayız? Malumunuz kendi askı aparatı baya pahalı
  • Merhaba,

55C6V modeli için güncel fiyat alan var mı acaba? Internette 7719TL'ye kadar fiyat görünüyor, mağazalarda 7 serisinin çıkmasından dolayı bir kampanya olabilir mi acaba şu sıralar?

Teşekkürler...
  • https://youtu.be/5xER9dCQd18 Arkadaslar bu modeli inceleyen oldumu dolby vision goruntu ve sinemalarda bulunan son sistem dolby atmos ses teknolojisi bu model de var. Lg bu sene hdr, hdr10, dolby vision,dolby atmos ,tecnicolor ,advantage Hdr ,hybrid log gamma ,gibi webos 3.5 gibi yebi ozellikler le karsimizda.bu modelde ses kolunu ayrıca duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 8 Mayıs 2017; 16:15:56 >

• WereRabbit W kullanıcısına yanıt
    Benim aklımdaki model de buydu şuan 7719 ama 7 bine düşer veya pazarlıkla alınır. 65W7 de çok güzel ama 55i olur ve fiyat düşer se onu alirim

• Oledciler nerdesiniz

• Almış olanlar tvlerinin keyfini sürüyor, buraya uğramıyor. Alacak olanlar da (kendimden biliyorum) fiyat kovalamakla meşgul :).

O yüzden sessiz burası sanırım :).

• quote:

Orijinalden alıntı: anadolu86

Oledciler nerdesiniz

2017 modellerde curved yok bende bu yıl sonu B7 ya da C7 alacağım ikiside flat ekran.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu 2014 model ec930 modeline lg webos 2.0 güncellemesi verdi mi yoksa 1.0 da mı kaldı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2016 ocak üretimi lg 55 eg920v tvim var. Çok güzel. 2016 modeller daha da güzel. 2017 pahalı olur tabi.

• Oled tv lerde uhd ve hdr sertifikası var mı ?

• Var
  • hdtv H kullanıcısına yanıt
    2016 modellerde var. 2015 modellerde sertifika yok.

• Bu sabah eg920v televizyonumu açtığımda, "yeni bir güncelleme var" dedi. Bilgisi olan yada yükleyen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cole Trickle

Bu sabah eg920v televizyonumu açtığımda, "yeni bir güncelleme var" dedi. Bilgisi olan yada yükleyen varmı?

Şimdi yüklüyorum. Bakalım ne değişiklikler var.

• Çözemedim ne değişiklik olduğunu :)

• 55c6v kullanıcıları bir ses verin :)

Yorumlarınız nedir ?

• lg oled 55 c6 ile 55 b6 arasında sadece kavis farkı mı var? Yoksa b6 c6dan daha düşük özelliklere mi sahip. Benim tek bildiğim c6da 3d ve curved var b6da yok.
  • Arkadaşlar LG55EC930 model oled tv ekrana sıvı teması sonucu panel arızası teşhisi konuldu. Oled TV lerin paneli tamir edilebiliyor mu? Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.