Şimdi Ara

LG ile Türkiye pazarını ve yeni ürünleri konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  LG Kıdemli Global İletişim Direktörü Ken Hong, Türkiye pazarına bakışlarını ve LG'nin 2017 hamlelerini değerlendiriyor.

• Bir LG yani G2 kullanıcısı olarak diyorum ki:cihazlarınızda çok problem oluyor sararmalar,kasa kalitesizliği,hayalet ekran,boya gitmesi,jack girişinin kulaklık jak girişini tutmaması gibi.Bunları önlemek için en iyi ekranı,en iyi kasayı,en iyi jack girişini kullanın yoksa işiniz kötü.Yaparsanız bu bizden çok size yarar getirir yapmazsanız ayvayı yersiniz.

• Kronikçiler gelmeden

Lg Flex 2 kullanıyorum 1 senedir ne sararma,ne bootloop,ne pilde performans kaybı vs hiç sıkıntı olmadan kullanıyorum.
  • LGnin Türkiyeye bakışı:

LG ile Türkiye pazarını ve yeni ürünleri konuştuk
  • LG ile Türkiye pazarını ve yeni ürünleri konuştuk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyefendi yalan söylememiş; hakikaten çok ilginç çamaşır makineleri var LG'nin repertuarında.
  • lg yeni nesil oled hdr tvlerinde lag, inpug lag seviyelerini düşürsün
  • 10000LİRAYA TV ALIYORSUN EKRANDA LOGO YANIĞI OLACAK KORKUSUNA DİKEN ÜSTÜNDE KULLANIYORSUN TV Yİ. LG NİN OLEDLERİ GÖZE NE KADAR HOŞ GÖZÜKSEDE KRONİK PROBLEMİ BURN-İN,KIRMIZI LED ÖMRÜ,İNPUT LAG BAŞLI BAŞINA SORUN. YIL OLDU 2017 YARARLANIN ARTIK ŞU TEKNOLOJİK GELİŞİMLERDEN(TV LERDE ARTIK G-SYNC MODÜLÜ OLMALI + AMD İÇİN FREESYNC DESTEKLEMELİ TVLER)
    BU ARADA ADAMLARA HELAL OLSUN WhiteRGB 3K LIK PİKSEL DİZİLİMİNİ 4K DİYE GİYDİRİYORLAR.

SONY NİN ŞU LANET CRYSTAL LED TEKNOLOJİSİNİ GELİŞTİRİP SUNMASI LAZIM ACİLEN.

• Arkadaşlar yaklaşık 4 aydır kullandığım lg televizyonumda ara ara ekran kararıp geri geliyor bunu bazen sık arayla bazen de uzun süre yapmıyor. Bu bilindik bir problem midir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yetkililere iletirmisiniz neden lg g5 avrupa romu bootunlock yapılabilirken Lg G5 850tr romuna neden izin vermezler aklı başında bir cevapları var mı yok ise bundan sonra lg almayacağım ve aldırmayacağım :(((((

• LG G4 mağduru olarak, sattığı malın arkasında durmayan LG firması gözümde sıfıra inmiştir. Ben 1500 lira kaybetmekle fakir olmam ama LG çok şey kaybedecek.
  • LG G4

• LG G4 almıştım 1.5 sene önce ve anakart sorunu çıktı o kadar isteyerek ve severek aldımki o arkasındaki deri kaplama için aldım çok hoşuma gitmişti hiç bir sıkıntı yoktu telefonda yağ gibiydi ama ta ki anakart sorunu çıktığı anda artık LG'yi sildim bundan sonra evime sokmam

• LG3 Maduruyum Anakart Problemi Kronik Sorun. Dahada LG ye gitmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Arkadaşlar yaklaşık 4 aydır kullandığım lg televizyonumda ara ara ekran kararıp geri geliyor bunu bazen sık arayla bazen de uzun süre yapmıyor. Bu bilindik bir problem midir acaba?

evet..youtubede görmüştüm Lg 2016 serisinde..servise vermeni öneririm..
  • Aslında LG den üst düzey bir yönetici bizim forum sayfalarında LG konularını bir okusa tüm sorunları çözerler ama bunlar dünyadan bihaber... Eğer herşeyin farkında ve çözüm üretmiyorsa o daha da kötü.

• Kronik sorunlu bir telefonu kronik sorunu yüzünden arızalandıgi icin servise veren ve o kişiye yine kronik sorunlu telefonu sıfır olarak var veren bir firma kötü kötü kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ad Block

lg yeni nesil oled hdr tvlerinde lag, inpug lag seviyelerini düşürsün

Yazilim sözü verdi lg

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tbde lg samsung gerisi yalan.ama sahte 4k lar haric tabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg bende soğdum özelikle tvlerinden mesala bittim 10bit panelli tv almaya
    10bit paneli tv meher 8bit+yazılımla sağlıyormuş :S

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.