Şimdi Ara

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.020
Cevap
82
Favori
543.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamam hallettim. Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler bende yaklaşık 7-8 aydır kullanıyorum. 2800 e almıştım. Cihazda kronik problem yok. Kamera gcam ile güzelleşiyor evet. Şuanki fiyatlarla bu cihaz alınmaz. 2000 bandında şuan en mantıklı telefon Xiaomi redmi note 8 pro 128 gb. 64 mp kamera 6 gb ram, 4000 mah batarya ve suya toza dayanıklılık vs. Tam fiyat performans. Bi inceleyin derim. Güncel fiyatı. . Düşme ihtimali var. Cihaz yeni çıktı

• knngrr K kullanıcısına yanıt
    O fiyata mtk işlemcili telefon alınmaz hocam. Ayrıca kamerada ois bulunmuyor. Dolayısı ile video performansı bizim telefonların geniş açısının, video performansı ile hemen hemen denk. Görüntü sallamasanız bile titriyor.

Ayrıca ekranı full HD.

Şı durumda bizim telefondan tek artısı pil gibi gözüküyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerimhaber

Logitech g430 kulaklık taktım. 50ohm üzeriymiş hiç bilmiyordum:) (Hi-Fi status Lg uygulamasında yazıyor)
    Ayni kulakliktan bendede var taktikca hord rock sarkilarda kendimi kaybediyorum

• bu telefonun fiyat artmasinin nedeni nedir piyasada kalmadimi sifiri

• Telefon sürekli 1 amper ile şarj oluyor nedenini bilen var mı? Kendi şarj aleti 5 volt 1,8 amper ama şarj ederken 1 amper civarında şarj ediyor, elimde hızlı şarj desteği olan power bank var 5 volt 3 amper çıkış veriyor onunla deniyorum yine 1 amper civarında güç çekiyor anlamadım? Bu ampere isimli programla ölçüyorum bu mantıkla cihazın 3 saatte tam şarj olması lazım ama 2 saat civarı sürüyor tam şarj.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grkwnxs -- 16 Ekim 2019; 3:2:46 >
  • musty578 kullanıcısına yanıt
    Normal satılması gereken fiyat buydu aslında. LG Türkiyede çekilince fiyatı düşmüştü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

Telefon sürekli 1 amper ile şarj oluyor nedenini bilen var mı? Kendi şarj aleti 5 volt 1,8 amper ama şarj ederken 1 amper civarında şarj ediyor, elimde hızlı şarj desteği olan power bank var 5 volt 3 amper çıkış veriyor onunla deniyorum yine 1 amper civarında güç çekiyor anlamadım? Bu ampere isimli programla ölçüyorum bu mantıkla cihazın 3 saatte tam şarj olması lazım ama 2 saat civarı sürüyor tam şarj.
    kablonda sikinti vardir

• Arkadaşlar merhaba,

Kullandığınız ve ekran süresini olumlu etkileyen tema var mı? Konuda birkaç öneri vardı ama bulamadım.

• Bu arada telefon Qualcomm Quick Charge 4.0 destekliyormuş. LG bize bu özelliği açar mı? Orası tartışılır.

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    1 amper ile şarj etse 3 saatten önce şarj olmaz cihaz.
    Muhtemelen uygulama doğru sonuç vermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: amma velakin

1 amper ile şarj etse 3 saatten önce şarj olmaz cihaz.
    Muhtemelen uygulama doğru sonuç vermiyor.
    Pili azken 1,8 amper ile şarj edip biraz dolduktan sonra hızı mı düşürüyor diye düşündüm, %5 ken şarja takıp ölçtüm yine aynı sonuç çıktı 1 amper civarı ile şarj ediliyor gözüküyor sürekli, telefon kendisi de 250 mah civarı harcıyor anlık olarak yani 3/1,25 Yapınca 2,4 saat(2 saat 20 dakika) civarı çıkıyor telefonun kapalı haldeyken tam şarj olması bu civarlarda zaten o yüzden ölçüm doğru gibi gözüküyor ama bu hızın üstüne çıkmaması şaşırttı.

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    Gizli menüden baktım da oradan da 1-1,3 amper arası değerler gözüküyor.
    Belki de ekran açık olduğu için tam anlamıyla hızlı şarj olmuyor.
    Şarj testi olan bir uygulama var Accubattery diye onu bir deneyin derim.
    Menüsünde şarj hızı testi içeriyor.
    Özelden link attım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amma velakin -- 16 Ekim 2019; 20:45:14 >
  • LG de hızlı şarj kısıtlaması var. Ekran kapalı iken hızlı şarj oluyor. Açıkken ısınmayı düşürme amaçlı şarj hızını düşürüyor.

• Evet tam da söylediğiniz gibi.
    Ekran kapalı halde 2A üstüne çıkıyor.
    Sanırım 9V olduğu için akım biraz daha güçlü geliyor.

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★

• amma velakin kullanıcısına yanıt
    Kendi kamerasını kullanırken mesela

Tam ekranı açmadan fotoğraf çeksek ama galeriden foroğrafı tam ekran görebilmemiz mümkün mü?

Ben yapamadım

• Ghaneli G kullanıcısına yanıt
    Ekran boyutuna uygun olmadığı için mümkün değil sanırım.
    Yakınlaştırma ile tam ekrana geliyor bir tek kendi galerisinde.

• Cihazımı kullanmaya devam ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★

• vauv mobil internetin hakkini veriyor cihaz harbiden ama paketim 2gb 😥😥😭😭
    ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★

• Bugün itibariyle sms uygulamasında bu problem baişadı ve sms ler açılmıyor ★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.