Şimdi Ara

LG G6 resmi olarak tanıtıldı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
4
Favori
13.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    LG G2, LG tarihinin en büyük başarısıdır. Ben de 3 yıllık G2 kullanıcısı idim; Xiaomi mi5s'e geçiş yapmadan önce, bir an bile aldığıma pişman ettirmemişti beni G2...
  • Cem kullanıcısına yanıt
    Simetrik değil ki. Alt boşluk daha büyük.
  • S8 ve XZ tasarım olarak daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YAN ÇERÇEVELER B*K ETMİŞ TASARIMI ÇİRKİN GÖZÜKÜYOR

• İşlemci ve pil olmamış geri kalan fena değil.

• Keşke 3.5mm girişi olmasaydı iPhone girişi olsaydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı kaderini belirleyecek. 3000₺ bile olursa bence satmaz ama 3000₺ den aşağı olursa ümit var

• Bu EKRAN büyümemiş aksine KÜÇÜLMÜŞ bilginiz olsun

Yani ekranı küçültüp UZATMIŞLAR aslında. LG G2nin ekran genişliği ile bu telefonun ekran genişliği aynı. Bunu ppi degerinden (ppi değerini HTC 10 ile kıyaslayın mesela) anlayabilirsiniz. Önceki modellerin ekranı (G3, G4, G5) bu telefonun ekranından daha büyük.

HESAP:

5.2 inç 16:9 formatında ekran

Genişlik ~6.5 cm

Yükseklik ~11.5 cm

Hipotenüs ~13.2 cm = ~5.2 inç

Şimdi 5.2 inç ekranın genişliğini kullanalım

5.7 inç 18:9 formatında ekran

Genişlik ~6.5 cm

Yükseklik ~13 cm (6.5x2)

Hipotenüs ~ 14.5 cm = ~5.7 inç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mail_er -- 26 Şubat 2017; 18:02:24 >
  • Gayet güzel olmuş, yap bişeylerde alalım Lg'cim
  • S7'yi yeni guncellemeyle ilk isim 1280x720 cozunurlugune almak oldu. Bu ekran boyutlari ve cozunurluk sacmaligina ne zaman son verecekler. 5inc alti adam gibi telefon kalmadi.

4.3 - 4.5inc 3-4 gun sarj giden telefon isterdim.

• consumeobeydie kullanıcısına yanıt
    Xiaomi'nin ülkemizde yaygın olmamasının nedeni garanti kapsamında olmaması. sadece ithalatçı garantili satılıyorlar ve ürünleri o yüzden ucuz. kendi Türkiye ağlarını kursalar Huawei gibi, o donanımdaki telefonları o fiyatlara satmazlar ki bunu herkes biliyor. bugün huawei de tanıtım yaptı mesela P10 ve P10 Plus. onlarda güzel şeyler yapmışlar Leica işbirliği devam etmiş yine. Bence çok güzel telefonlar var ama ülkemizin sahip olduğu vergi boğması sebebiyle hak ederinden çok daha fazlası veriliyor. Iphone 7 'nin ismi sebebiyle o kadar pahalı fiyatlarda satışta olduğunu ve herkesin bir "sınıf" kategorisi olarak görmesi sebebiyle popüler. Asla Xiaomi,Huawei,LG gibi telefonlar Iphone'lardan aşağı kalır değil hatta çok daha gelişmiş özellikleri var. Bu sebeple fiyatlar biraz daha makul olursa G6 ve P10/P10 Plus çok iyi satışlar elde edebilirler.
  • Tasarım 2017, içi 2016. Samsungla ancak fiyatıyla rekabet edebilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 26 Şubat 2017; 17:19:41 >
  • Tipi ve albenisi guzel bir model olmus. En azindan g5 gibil normal bir kullanicinin hic ihtiyac duymayacagi sacma eklentileri olan bir telefon degil

• Çıkmayan batarya ve snap821 ile ile çoktan ölü doğmuş
  • Ekran emanet gibi duruyor.

• g2 neden çok sattı ?
    kullanım süresi uzun olduğundan.

hızlı işlemci full hd ekran büyük pil. lg nin yapması gereken bu.

• dirtylive D kullanıcısına yanıt
    P10'un sızan tasarımlarına bakılırsa ekran kasa oranı çok kötü malesef.
  • Yaklaşık 2,5 yıllık bir LG G2 kullanıcısı olarak köşeleri oval ekran ve SD821 ile sana hayır diyorum LG G6.

• Bu ekran boyutuyla ancak basketbolcular alır. Şunun fullhd li 5" ekranlı modeli olsa dadından yenmez.

• gadulak31 G kullanıcısına yanıt
    Huawei p10 ve p10 plus tanıtımı yaptı mı?

Edit: Şimdi gördüm yapılmış. Ekran kasa oranı çok kötü malesef, almayı düşünüyordum ama yok yani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forshire -- 26 Şubat 2017; 17:44:53 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.