Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.948
Cevap
93
Favori
532.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Loserclub

quote:

Orijinalden alıntı: CanERYVZ

MP neden bu kadar takıntı konusu anlamış değilim. Sony 21 MP kamerası ile en iyisi değil iken çok saçma bir düşünce almış başını gitmiş. Eleştirecek daha sağlam noktalar bulun..

Eğer bir önceki modelinin üzerine eklemek yerine aynı megapiksel kamerayı kullanırsa eleştiririm.

Arkadaş doğru söylüyor. Yıl olmuş 2016 hala "yine mi 16 mp kamera!" diyenler var. Hayırdır baskı mı alacaksın telefonla çektiğin fotoğraftan? DSLR makinede de 16mp kamera var, nasıl oluyor da o zaman bu telefonlar o makinelere göre bu kadar dandik fotoğraf çekiyor? Bunun sensör boyutu var diyafram aralığı var vs vs. Biraz düşünün de öyle cevap verin.
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Evet 1 yil garantisi var uluslararasi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siceyy kullanıcısına yanıt
    Peki hangi modeli getirtmistin bir de ne kadara getirttin en azindan fiyatlari bilelim

• 2 tane kamera koyacağına 1 tane koyup daha pahalı lens kullansaymış keşke
  • ne zaman satışa sunulacakmış acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Peki hangi modeli getirtmistin bir de ne kadara getirttin en azindan fiyatlari bilelim

İphone 6 Plus Silver 16 GB 650 $ hocam
  • Telefonun tasarımını genel olarak pek beğenen olmamış ama kesinlikle g4'den daha hoş, zarif bi tasarımı var. G4 çok kalas duruyordu, bunu ben beğendim, tabii samsung'u çok sevmesem de s serisinin edge modelinin tasarımlarına pek yaklaşamaz bence. ve nihayet alüminyum kasaya geçebilmiş lg, buna çok sevindim işte. g3'te alüminyum görünümlü plastik kasa, g4'de deri kasa ve en sonunda g serisinde görmeyi en istediğim alüminyum kasa... kamerası'da çok geniş çekim alanı sağlıyor bunuda çok başarılı buldum. bu yönden tebrik ediyorum lg'yi benim hoşuma gitti - en azından g4'e nazaran-
  • Kameranın 135 derece olayı hoşuma gitti.
    Video Iphone 6S ile çekiliyor, güzel bir kıyaslama olmuş izlemenizi tavsiye ederim
    Video
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crytek123

Beyler g5 in çıkmasıyla g3 ve g4 ucuzlarmı?

bir miktar ucuzlar hocam ama çok bieşey beklemeyin,özellikle g3 için zaten g4'ün altında taban'a geldi,ama g4 200.-tl kadar düşer.
  • Lg g5 2699 tl den gelecek ses için aksesuar 299 kamera için olan aksesuar da 299 tl den gelecek ve aksesuarlar telefon ile aynı anda gelecek. Aksesuar bulamadım sorunu yaşamayacaksınız. Telefonun bazı testlerini inceleme fırsatım oldu kamera kıyaslaması özellikle s7 nin bariz önünde! (g5 alacaklar listesine ekleme yap bence) siyah g5 benimsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sızdırılan görüntülerde cihaz itici gelmişti. şimdi nette dolaşan video ve görsellere bakıyorumda on numara telefon olmuş. g3 kullanıcısıyım. daha önce samsung S serisi kullandım sürekli donma sorunu yaşıyordum. aktif olarak sürekli kullanıyorum telefonu. lg de böyle bir sorun yaşamadım. metal kasa şık duruyor. bir tek arkadaki kamera çıkıntısını beğenmedim. telefonumdan memnunum ama içim gıdıklandı açıkcası
  • Su gećirmezlik muhabbeti noldu beyler. Var mi bu özellik acaba

• LG V10'dan G5'e düşmeyeceğim sanırım.. Yeni cihaz hayırlı olsun.

• Siceyy kullanıcısına yanıt
    Bende 6s plus 64gb getirtmek istiyorum ama uzun bir sure beklemem gerekecek.acaba bu model kac para abd da bilgin var mi ona gore biraz daha bekleyelim

• LG ye G2 ile basladim G4 e geçtim ama G5 e geçmem. 2800 mAh a indirilip , always on eklenirse o telefona sarjmi dayanır. S7 Edge olur bundan sonraki telefonum. (Seneye alırız)
    Kameraya önem veren için G4 ve özellikle G5 canavar orasi ayrı.

S2 > S5 > G2 > G4 şeklinde oldu akıllı telefon geçişlerim. G2 ve S2 nin yeri ayrı bende.

S2 den S5 e geçmiştim. S5 deki arayüz sorunları donmalar yüzünden G2 ye geçmiştim zamaninda. Ama Samsung S6 da kendini kanıtladı arayüz stabilite konusunda ama kart girişi yok diye hiç bakmadim bile G4 almıştım.
    Artik Samsung almak için engel yok gibi. Bakalim ne kadara çıkacak G5 ve S7 serisi.
  • DagustuN kullanıcısına yanıt
    V10 piyasası cansız ama pahalı cihaz ben olsam piyasası çok düşmeden satar G5 veya S7 serisi alırdım.

V10 parasının telefonu değil.
  • G3 kullanıyorum. G4 ün üstüne pek birşey koymamış LG. Bu nedenle bence 1500 civarına düştüğü an G4 alınır.

G5 tasarımı gayet güzel bu arada.

• Resimlerde kötü duruyordu ama lansmanı güzel yapmışlar valla yanlız telefon yanlız basına hiç birşeymiş de aparatlarıyla bişiye benziyomuş gibi hissettirdiler reklam filminde ön satışta bişiler verecekler mi acaba yada satışa birşeyler eklemeliler bence s7 gear veriyor ön siparişe hadi hayırlısı bakalım
  • G2yi değiştirmek için g5 i bekliyordum ama beklediğimi bulamadım. Bazı yönlerden iyi ama bazı yönlerden kafa kurcalıyor. İyi bir "bütün" değil bence.
    inşallah V10, yeni versiyonunda iyi bir paket olarak gelirde ona geçeriz. Yoksa lg ye olan sempatim bitecek, samsung s7 edge alıp yola decam edicez bu gidişle

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.