Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.948
Cevap
93
Favori
532.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Modüler olayı güzel ama kasa böyle şişman gibi. Bombeli bir tuhaf geldi bana. Böyle kilolu telefon gib, Keskin değil hatlar.
  • İlk paylaşılan sızıntı fotoğrafları ben de beğenmemiştim. Ancak şuan fikrim tamamen değişti. LG her zamanki gibi yenilik getirmiş, yapılmayanı yapmış. Dünyanın ilk modüler telefonu olmuş. Her marka bukadar radikal değişiklik yapmaya cesaret edemez. Bütün telefonların gün geçtikçe birbirine benzediği şu dönemde tebrik edilmesi gerekir diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarımı beğenen bir tek ben miyim? :)
  • g5 arayüzü farkli. android sürümü olarak neyle gelecek bilen var mi? ve bu tarzi diger modellere guncelleme ile verecekler mi? bilen duyan var mi?

• Radikal degisiklikler yapmış lg ancak, etkileyici bir tipi yok bana göre. Alt taraftaki boşluk cok can sıkıcı..

G2 ve g3 hala cok iyi, tasarim ve kullanim olarak..

• yok kaddeş tek değilsin, ben de çok beğendim,
    tek endişem pilin yeterli olup olmaması,
    samsung 5.1 ekranlı s7 ye 3000 mah pil koyarken, lg nin 5.3 ekranlı g5 e 2800 mah pil koyması çok şaşırttı beni,
    3 yıl önceki g2 de bile 3000 mah pil varken neden böyle bir şey yaptı anlayamadım
  • Şahsi fikrim on numara olmuş özellikle metal kasada pilin çıkması akıllıca.

• Ne zaman çıkıyor bu tel yahu? 2700de fazla gibi 2300falan olsaydı iyiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mischievousz

Konu hayırlı olsun. G4ten G5e geçer miyiz meçhul.

Tamamen tercih meselesi. G4 şuan f/p lideri ve herşey için yeterli bir cihaz. Uzun süre de öyle olacak. G5 ise oldukça farklı, ses modülü benim hoşuma gitti açıkçası. Keşke aynı modelin bir de büyük ekranlı seçeneği sunulsa. 5.7" ve 3600mah bataryalı mesela..

• G3 den G5 e geçerim diye düşünürken açıkçası hayal kırıklığına uğradım. Bataryanın küçülmesi ve tasarım olayı hic iyi olmamış.

• Tasarım neysede arayüzü nedense hiç ama hiç begenmedim Smart Notice falanda gitmiş iyice AOSP ye dönmüş

• egemen_e kullanıcısına yanıt
    6.0 mı 6.1 mi Marshmallow ile geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirsavas

6.0 mı 6.1 mi Marshmallow ile geliyor.

6.0 ile gelse bile kısa zaman da 6.1 alır hocam,ayrıca ne farkeder ben lg g4 de 5.1 den 6.0 geçtim hiçbir değişiklik yok sadece android son sürümünü kullanıyorum diye ruhen bir ferahlık oldu,öbür türlü bu hayat çekilmez di

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 22 Şubat 2016; 19:21:39 >
  • Arkadaşlar g5'te kablosuz şarj özelliği yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ajajya

Fiyat kaç olur acaba
    2200'ü geçerse g4 almayı dusunuyorum

ilk 3 ay 2500 en az
  • Bune ya ıykk..
    Bikere masaustu pc degilki bu al eve dursun heran yanimizda tasidigimiz cihaz bence şık olmali tamam eyvallah goreceli zevkler belki ama biraz da zariflik yahu git gide kabalasiyor lg telefonlar .
    Özellikleri iyi olabilir lakin yine 2k ekran olup batarya dusuk olmasi sacma olmus artacagi yerde bunda batarya satisi cikarilabilir olmasi belki maliyetlerden kismada olabilir .

Benim gorusum cep telefonu zarif,hafif iyi performansli ve şık tasarima sahip olmali lg telefonlarin icinde en guzel gozukeni g3 gerisi tıraş.

Zaten ozellik olarak gunumuz ust seviye telefonlari hemen hemen ayni ozellikte onemli olan tasarim fark yaratmasi icin.

Belki biraz agir oldu ama ben cok daha iyisini beklerdim çağ dışı geldi bana .

Bu yazdıklarim tamamen sahsim gorusumdur marka karalamak degil ben de lg kullanicisiyim.Sadece hayal kırıklıgı oldu.

• G Flex 2 cihazını 1 dakika kullanmanızı tavsiye ederim. Her konuda (tasarım dahil) G3'ten üstün.
  • $U$PeCT RoCKerS kullanıcısına yanıt
    Sanırım G Flex 2 kullanıcısısınız hocam gayet tabi beğenerek para verip aldığınız bi cihaz gözünüze daha iyi gelebilir saygı duyarım lakin ben aynı duygular içerisinde değilim özellik olarak da daha iyi olabilir malesef bana hitap etmiyor ben şahsi düşüncelerimi belirttim üzerinize alınmayın.

Ek olarak hiçbir problem yaşamadım cihazda yaşasaydım eğer istediği kadar güzel olsun bi kere soğuyunca insan olmuyor stabillik ve sorunsuzluk herşeyden önce gelir orası ayrı tabiki.
  • CİHAZIN FİYATI 2399 TL TÜRKİYE geliş tarihi en erken 1 nisan
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedo20

G3 den G5 e geçerim diye düşünürken açıkçası hayal kırıklığına uğradım. Bataryanın küçülmesi ve tasarım olayı hic iyi olmamış.

Bende g2 den g5 e gecerim diyordum begenmedim
    V10 daki iki ön kamera ne kadar gereksiz ise g5 deki
    İki arka kamera o kadar gereksiz olmuş kaldıki kameranin biri f1.8 digeri f2.4 diyafram ikisinin aldigi isik miktarinda ciddi fark var genis acinin bi kismi muhtemelen ya bulanik ya titrek ya daha cok kumlu olucak goz boyama yenilikler v10 da bildirim isigi olsa
    Yinede alirdimda oda yok s7 ye bakicam

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.