Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.947
Cevap
93
Favori
532.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatan G4 resmiyle G5 için bir ilan açmış http://www.vatanbilgisayar.com/lg-g5-akilli-telefon.html 2700 TL.
  • http://youtu.be/QnEMXU1xdfo Burda ön inceleme var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni arayüzle (Optimus UX 5.0) uygulama menüsü yokmu banamı öyle geldi
  • cmlunrssl kullanıcısına yanıt
    o zaman beklemek zorunda kalacağım demektir

ama neyse ki G2 telimde hala bir sorun yok, idare etmeye çalışacağım uygun fiyata gelinceye kadar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy585858

quote:

Orijinalden alıntı: Loserclub

quote:

Orijinalden alıntı: crazy585858

quote:

5.3 inç ekran
    2800mAh
    Yine 16 mp kamera
     ★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

samsungda ona kalırsa 12mp e düşürdü ? şakamısın sevgili kardeşim mp herşey değildir mp aynı kalıp piksel boyutu büyütülmüş olabilir daha iyi lens koyulmuş olabilir saçmalama lütfen

Arkadaşım ben Samsung'u savundum mu? Olasılıklar üzerinden konuşarak saçmalama istersen telefonun teknik özelliğini biliyorsan söyle onun dışında boş yapma.

sensör bilgisi gelsin hele o zaman gôrüşüz seninle kardeşş

Karşında kardeşin yok ona göre üslubuna çeki düzen ver önce.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CanERYVZ

MP neden bu kadar takıntı konusu anlamış değilim. Sony 21 MP kamerası ile en iyisi değil iken çok saçma bir düşünce almış başını gitmiş. Eleştirecek daha sağlam noktalar bulun..

Eğer bir önceki modelinin üzerine eklemek yerine aynı megapiksel kamerayı kullanırsa eleştiririm.

Megapixelin foto kalitesiyle hiç bir bağının olmadıgını biliyormusunuz? Dünyanın en gelişmiş foto makinalarının 12, 16megapixel oldugunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CanERYVZ

MP neden bu kadar takıntı konusu anlamış değilim. Sony 21 MP kamerası ile en iyisi değil iken çok saçma bir düşünce almış başını gitmiş. Eleştirecek daha sağlam noktalar bulun..

Eğer bir önceki modelinin üzerine eklemek yerine aynı megapiksel kamerayı kullanırsa eleştiririm.

Megapixelin foto kalitesiyle hiç bir bağının olmadıgını biliyormusunuz? Dünyanın en gelişmiş foto makinalarının 12, 16megapixel oldugunu?

yemin et

• quote:

Orijinalden alıntı: newfel

Yeni arayüzle (Optimus UX 5.0) uygulama menüsü yokmu banamı öyle geldi

Yok. Ayrıca çoklu pencere de kaldırılmış.
  • Bu arada ben teli sevdim yinede ele alıp bakmalı uzaktan hissedemezsin:) Ama premium hissiyatını aldım. özellikle ekranın 5.3olmasına çok sevindim kesinlikle büyüğü gitmiyor ele cebe sığmıyor.. ideal.. Lakin 2800mah batarya çok şaşırttı pili tasarımı ince yapıcam diye kısmış olabilirler değiştiği için yedek batarya taşınabilir yanınızda pil bitince çıkarıp hemen yenisini takarsın günü çıkartır. Kamera ve seste çok iddialılar malum Bang & Olufsen kullanıcak müzikte en iyilerdendir. Kronik sorunları yoksa alınabilir. G2 deki gibi sararan ekran, mikrofounun karşıya sesi yollamamasından çok çektim g2de..

Samsung s7 fiyatınıda bekleyip tercih yapacam sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 21 Şubat 2016; 17:27:14 >
  • bu arkadaki ne oluyor tam olarak
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★
  • Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    http://youtu.be/PTemanLlUIk

Bu videoda kullanıyor o aksesuarı, kamera ile ilgili...

• Türkçe ilk ön inceleme de geldi...
    http://youtu.be/MM-shv24xB4

• 2800mah batarya olunca telefon benim için bitmiştir.Ben en azından 3500mah batarya bekliyordum.
  • Batarya 3400 e çıkıyor sanırım da direk neden 3400 koymamışlar onu anlamadım.

Yalnız bu bataryanın alttan çıkma fikri ve onun yerine yeni ekipmanlar ve soketler konularak telefonun özelleştirilmesi gibi bir furya başlatabilir yeni amiral gemilerinde

İlk başta hoşlanmamıştım ama alınabilir bir cihaz

LG G2 kullanıcıısı olarak G5 i pas geçeceğim G6 da kullanıcılar da dinlenerek efsane bir telefon gelecekmiş gibi hissediyorum.

Neden 6 diye sormayın
  • Beyler g5 in çıkmasıyla g3 ve g4 ucuzlarmı?

• darkness12 kullanıcısına yanıt
    neden 6?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

bu arkadaki ne oluyor tam olarak
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

o kalın alet telefona 1.cisi dslr kamera görevi görüyor 2.olarak da 2800 mah olan pilide 4000 mah çıkarıyormuşo kalın alet telefona 1.cisi dslr kamera görevi görüyor 2.olarak da 2800 mah olan pilide 4000 mah çıkarıyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Hocam su an abd kuzenim var ama en az 6 7 ay gelmeyecekler pasaportunda bosluk olursa aldiririm belki ya da getirtir forumda parayla pasaport kayidi yapanlar galiba onlara kayit ettirebilirim.

O yakinin keske gondermek yerine yaninda getirse vergi olayi cikmazdi sansizlik olmus

İşte Allah tan Nisanda 3 yıl aranın ardından sonra Gezmek için gelicek Bekliyorum Nisan a kadar bakalım inş
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Arkadaslar g4 alacaktim ama g5 in cikacagini duyunca vazgectim.limitim en fazla 2000 lira eger bu fiyattan gelmez ise dediginiz fiyatlardan gelecekse yurtdsindan iphone 6s plus mi getireyim daha mantikli en azindan

Yurt dışından alınan tellerin garantisi oluyormu lg türkiye de geçermi mesela?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.