Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.948
Cevap
93
Favori
532.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2800mAh
    Yine 16 mp kamera
     ★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★
  • Loserclub kullanıcısına yanıt
    MP neden bu kadar takıntı konusu anlamış değilim. Sony 21 MP kamerası ile en iyisi değil iken çok saçma bir düşünce almış başını gitmiş. Eleştirecek daha sağlam noktalar bulun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanERYVZ

MP neden bu kadar takıntı konusu anlamış değilim. Sony 21 MP kamerası ile en iyisi değil iken çok saçma bir düşünce almış başını gitmiş. Eleştirecek daha sağlam noktalar bulun..

Eğer bir önceki modelinin üzerine eklemek yerine aynı megapiksel kamerayı kullanırsa eleştiririm.
  • Lg sunuma güzel hazırlanmış.

Fakat cihaz sanırım yine samsung'un gölgesinde kalacak.
  • Bu ne la soylenen ozelliklerle uzaktan yakindan alaka yok.ekran 5.7 dendi daha kucuk cikti pil daha yuksekti o da 2800mah cikti 64gb hafiza dediler 32 cikti noluuyor hacilar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanıttığı gözlük, kendi ekranına sahip sanırım. Çok hafif ve kullanışlı gözüküyor.

Samsung yeni bir gözlük tanıtmazsa, vr konusunda geri kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 21 Şubat 2016; 15:29:07 >
  • Lg aksesuarlarda olayı epey abartmış. Cİhaza bağlı çalışan küçük robot ve drone tanıttılar.
  • Keşke aksesuar yerine cihaza çaba gösterselerdi.
  • Beklediğimden iyi çıktı

• Bir de bu kadar hayal kirikliginin ustune 2 2.5 bin lira fiyat diyorlarmis tam hayal.kirikligi olur o zaman

• Yiğidi öldür hakkını yeme. Lansman güzeldi. O kadar.
  • modüler çıkarılabilir batarya olayı müthiş...

artık "telefonun kamerası" değil, "kameranın telefonu" olmuş

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loserclub

5.3 inç ekran
    2800mAh
    Yine 16 mp kamera
     ★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

samsungda ona kalırsa 12mp e düşürdü ? şakamısın sevgili kardeşim mp herşey değildir mp aynı kalıp piksel boyutu büyütülmüş olabilir daha iyi lens koyulmuş olabilir saçmalama lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• -Çerçeveler beklediğimden kalın
    -Oled ekran bekleniyordu yine ips quantum var
    -Takılıp çıkarılabilen veya uzaktan kontrol edilen cihazlara odaklanmışlar.. işlemci ram kamera mükemmel tamamda..

BU İĞRENÇ TASARIMLA HELEKİ BEKLENENDEN DAHA KALIN ÇERÇEVEYLE MAALESEF OLMAMIŞ..HAYAL KIRIKLIĞI OLDU

öncedende dediğim gibi

özellikler bradd pit
    tasarım hakkı bulut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy585858 -- 21 Şubat 2016; 15:55:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy585858

quote:

5.3 inç ekran
    2800mAh
    Yine 16 mp kamera
     ★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

samsungda ona kalırsa 12mp e düşürdü ? şakamısın sevgili kardeşim mp herşey değildir mp aynı kalıp piksel boyutu büyütülmüş olabilir daha iyi lens koyulmuş olabilir saçmalama lütfen

Arkadaşım ben Samsung'u savundum mu? Olasılıklar üzerinden konuşarak saçmalama istersen telefonun teknik özelliğini biliyorsan söyle onun dışında boş yapma.

• LG G5 Tanıtım videoları

• megapiksel konusu beni zerre ilgilendirmiyor, şu anda G2 telimde zaten wide olarak 10megapiksel boyuta ayarlı (geniş ekran çekmeyi sevdiğim için)...

3G ile bağlıyken fotoğraf çözünürlüğünü paşa paşa 1m'ye indiriyorum, çünkü bir kahve resmi paylaşımı için 3-4megabaytlık dosyayı upload etmeyi budalalık olarak görüyorum

ekranın 5,3" olmasına inanılmaz sevindim, çünkü ideal ekran boyu olan G2'ye çok yakın (G4'ü inceledim, 5,5", aradaki 0,3 farkediliyor ve bana büyük gelmişti)...

quick swap batarya olayı gibi bir atılımı zaten LG'den başka bir markadan beklemiyordum... diğerleri hala "yaw şarZZ bitmeden eve varabilsem hayırlısıyla!" diyerek can havliyle eve koşan kullanıcısını madur etmeye devam etsinler

tasarım konusu öznel... evet, ben de bu tasarımı gören çoğunluğu büyüleyen G2'nin tasarımı kadar etkileyici bulmadım, ama bu "kötü, berbat, yivvrençç tasarım" diyecek kadar da değil...

üstelik ben teknolojik cihazlarda "3 F" kuralını benimseyen biriyim, yani "Form Follows Function" çok gerekli olan bir fonksiyon olmayacak ya da yetersiz olacaksa o cihaz dünyanın en iyi formuna/tasarımına sahip olsa ne olur?

2000 civarı çıkarsa düşmesini fazla beklemeden almayı düşünüyorum (elbette kronik sorunlar ortaya çıkmazsa...)

şu an için android telefon dünyasının efendisi olduğunu LG bir kez daha gösterdi diye düşünüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi katrancalı -- 21 Şubat 2016; 16:24:35 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: crazy585858

quote:

5.3 inç ekran
    2800mAh
    Yine 16 mp kamera
     ★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

Arkadaşım ben Samsung'u savundum mu? Olasılıklar üzerinden konuşarak saçmalama istersen telefonun teknik özelliğini biliyorsan söyle onun dışında boş yapma.

sensör bilgisi gelsin hele o zaman gôrüşüz seninle kardeşş

• katrancalı K kullanıcısına yanıt
    2500tl altı gelmez, arkada çift kamera, aliminyum kasa falan derken zannetmiyorum daha uygun fiyatta olacağını.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.