Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.857
Cevap
105
Favori
501.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 1355
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 56
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 47
  • Favoriye Eklediklerim 105
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • webcin (485 mesaj) brk_41 (477 mesaj) ertank07 (265 mesaj) BèRuTTì (233 mesaj) silversmith (204 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3374 mesaj) Mobil (6683 mesaj) Tablet (251 mesaj) Mini (245 mesaj) Uygulama (121 mesaj)
  • @
15 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    183 Mesaj
    Lg güzel bi tasarıma sahipti lg g5 biraz garip olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Büyük ihtimal telefonun bataryası alttan çekmeli çıkacak.Şuana kadar sızan resimlere göre bakarsak telefon enteresan gözüküyor
    Bu mesaja eklenen görseller:

|
    |

• Yüzbaşı
    430 Mesaj
    Bende s7 veya g5 arasında seçim yapıcam.Acaba bu kızaklı sistem kronik arızaya neden olur mu?

iyi forumlar.
    |
    |

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Orijinalden alıntı: FerreT

Bunlarda benden gelsin LG g5 büyük ihtimal böyle gözükecek

Görüntüler doğrudur. Birçok yurtdışı sitelerede düşmüş durumda. Samsung s7 ve G5 kutulu resimleri ,kutu içerikleri paylaşılmış.. Samsung s7 yi eleştiriyorduk s6 ile aynı diye ama g5 tam bir felaket... Diyorum ben lg tam gaz geri geri gidiyor...

Bence bu telefonun son hali değil, şöyle ki; hani arabaların makyajlanmış versiyonlarını lansman öncesi test ederken sağını solunu saçma plastik parçalarla, çıkartmalarla falan kapatıyorlar ya, işte bu da ona benziyor. Telefonun muhtemelen test versiyonu, test için gönderilen şahısta çekip resmini göndermiş. Haa ama donanım kısmı aynıdır; kamera, parmak izi sensörü konumları gibi, göreceksiniz bu telefonu öyle bir makyajlayacaklar ki, olmuş be diyeceksiniz..

• Yüzbaşı
    758 Mesaj
    S7 yi bekliyorum. Suan note 4 kullaniyorum ama sıkıldım. Suya dayanıkli bir alet olsun istiyorum. Sanırim g5te dayanıklı olacakmiş. Yeni arastirmaya basladim g5i hayırlısı bakalim

|
    |
    Eğer bu telefon sızıntılarda ki gibi olacaksa (muhtmelen öyle) tasarım berbat. 2016 da G3 tadarımına geri dönülmüş.

|
    |

• Yarbay
    5191 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zabit_ersin

quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Orijinalden alıntı: FerreT

Bunlarda benden gelsin LG g5 büyük ihtimal böyle gözükecek

Görüntüler doğrudur. Birçok yurtdışı sitelerede düşmüş durumda. Samsung s7 ve G5 kutulu resimleri ,kutu içerikleri paylaşılmış.. Samsung s7 yi eleştiriyorduk s6 ile aynı diye ama g5 tam bir felaket... Diyorum ben lg tam gaz geri geri gidiyor...

Bence bu telefonun son hali değil, şöyle ki; hani arabaların makyajlanmış versiyonlarını lansman öncesi test ederken sağını solunu saçma plastik parçalarla, çıkartmalarla falan kapatıyorlar ya, işte bu da ona benziyor. Telefonun muhtemelen test versiyonu, test için gönderilen şahısta çekip resmini göndermiş. Haa ama donanım kısmı aynıdır; kamera, parmak izi sensörü konumları gibi, göreceksiniz bu telefonu öyle bir makyajlayacaklar ki, olmuş be diyeceksiniz..

Eğer sizin dediğiniz gibiyse ne ala, güzel bir tasarım ile gelirse , donanım da iyi zaten, birde düzgün bir fiyat, alır yürür... Yok bu şekilde çıkarsa , diri diri gömdün telefonu :) :)
    gerçi böyle çıkarsa gömelim zaten hep beraber. Gerçi böyle de çıksa deli gibi satar, HTC A9 bile alıcı buluyor sa o fiyata, o kasa ile , g5 neden satmasın !
    |
    |

• Onbaşı
    36 Mesaj
    Telefonla ilgili neredeyse yerli yabancı bütün haber ve yorumları okuyorum
    O fotoğrafı gören herkesin ilk yorumu tasarımın çok kötü olduğu
    Eğer gerçekten öyleyse kim alır bu telefonu merak ediyorum
    |
    |
    hala lg g2 kullanıyorum ve memnunum ayrıca arka ses tuşları power tuşları kalmalıydı ve sadece ön paneldeki lg yazısının olduğu yere parmak sensörü konulmaliydi lg artık telefon piyasasında gerilemeye başlar

|
    |
    |
    LG tasarim konusunda gercekten cok kotu daha onceki telefonlarininda tasarimini begenmiyordum bu telefon gercekten bu sekilde cikarsa onceki modellerindende berbat bir tasarimla gelmis olacak anlamiyorum o kadar yenilikci bir firma nasil olur herseyi dusunurde su tasarimi beceremez bu telefon ozellikleri gercekten iyi ama sirf berbat tasarimi yuzunden bu sene kaybedecektir .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    hala ümitle bekliyorum özellikleri cezbediyor ama tasarım gerçekten son hali bu ise, lg çizgisinin dışına çıkmış V10 un tasarımı ile gelseydi yılın telefonu olabilirdi belki önü bir nebze yok sayabilirim ama arka o kadar çirkin ki, kamera çıkıntısı yetmezmiş gibi parmak izi sensörlü kilit açma tuşunda ki çıkıntı niye? telefon çok incede durmuyor, anlamadım ben... daha keskin bir imajı olsaymış telefonun çok daha iyi olurmuş ayrıca lg telefon kullanan kişiler arka tarafta ki tuşlara alışmıştı, V10 da ki o tuş yapısında çok da şık giydirilmiş parmak izi okuyucu da vardı , Bu sene samsung da LG de oval tasarım tercih etmesindeki sebep ne ?
    |
    |
    |
    |
    Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacak olan LG G5 hakkında her geçen gün yeni söylentiler çıkıyor. Daha önce teknik özellikleri gelen telefonun bu sefer fiyatı sızdırıldı. LG G5 fiyatı yaklaşık olarak 680 dolar seviyesinde bekleniyor. Türkiye tahmini fiyatının 2.000 ile 2.500 TL arasında olacağı yönünde.

v10nun fiyatı düşerse düşünülebilir donanım olarak me fark olucak ikisi arasında bilen varmı?

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Tasarım böyleyse geçmiş olsun, HTC ile çifte kepenk kapatmayı felan düşünüyorlar heralde, hayırlısı :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    R7 265 GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon EKRAN KARTI | Amd Fx X6 6300 3.50 gHz İşlemci | 4GB Ripjaws DDR3 1600MHz RAM | ASGARD 382 500W MidT ATX SİYAH KASA | 970A-G46 AMD 2133 MHz(oc) ANAKART | 3.5" 1TB Barracuda 7200Rpm HARDDISK
  • Yüzbaşı
    758 Mesaj
    Tasarım bence o kadar kötü değil. Fiyat s7ye göre uygun olursa rahat satar

|
    |

Çıksa da g4 alsak artık ya ...
    |
    |
Reklamlar
Webtures SEO;SEO Nedir?
Cancer Clinical Trials
Gülüş Tasarımı
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.