Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1975. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19731974197519761977
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence en ucuzunu alıp geçin, batarya olarak sanırım Türkiyede deji diye bir marka var ondan alırsınız.
  • Benim telefonunda bataryasi bir anda düşmeye başladı. Bazi sarj kablolarini takincada sarj etmiyor. Ayrica kasma donma başladı. Saglam bir hard reset ve orjinal batarya ile duzelir heralde. Batarya ve rom tavsiyebedermisiniz hala orjinal romunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de batarya tavsiyesi rica edebilir miyim?
  • Deji

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar güncel bu root islemi varmi basit olarak atılabilecek Android 6 icin biliyonuzmu

• Bu telefonda Need for Speed No Limits oynayan var mı? Bende Android 6 ve 7'de oyun açılmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler g4 için orijinal batarya linki varmı? Acil g4 bataryası lazım ama internette baktımlarım ya sahte yada orijinalsede ölü batarya gönderilmiş. Şöyle güvenilir olarak bir link varmı?
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt
    Servis dışında bulabileceğinizi sanmıyorum ben geçen sene bile bulamadım. Serviste de fiyatı pahalıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Beyler g4 için orijinal batarya linki varmı? Acil g4 bataryası lazım ama internette baktımlarım ya sahte yada orijinalsede ölü batarya gönderilmiş. Şöyle güvenilir olarak bir link varmı?
    Vintek serviste var G4 bataryasi 219 tl, G5-G6-V10-V20 bataryalari 100 tl

• Ali2213 A kullanıcısına yanıt
    https://www.lgdestek.net/lgg4/
  • Arkadaşlar telefonum şarj olmuyor,canı isteyince oluyor canı istemeyince saatler geçse de %20 falan doluyor. Bataryada mı sorun var yoksa pilde mi tespit edemedim. Şarja taktığımda çok uzun saatler geçmesi gerekiyor dolması için. Bazen bu saatler %30 doldurmaya anca yetiyor. Ben de tam dolmadan çekiyorum mecbur. Yani saatlerden kastım en az 4-5 saat. Bu sorun şarj adaptörünü Etiget mağzasından almamla başladı. Sorunludur herhalde deyip iade etmiştim, onlar da sadece adaptörü değişip geri gönderdiler ama çözüm olmadı.

Telefonun 7 tane güncellemesi mevcut, ben aldığım günkü yazılımı kullanıyorum güncelleme yapmadım. Telefonun anakartı değişildi, ghostscreen sorunu vardı giderildi. Birçok defa fabrika ayarlarına döndürüldü. Çok servis gördü yani.

Bu sorun uzun süredir devam ediyor. Şehrimdeki LG Servisi kapandığından beri bir yere de götüremiyorum baktırmaya. Bataryayı değiştirip denesem diyeceğim ama Vintek mağazasında 219 lira. Daha uygun fiyatlı ve güvenilir nereden almamı tavsiye edersiniz? Adaptörü de değiştirebilirim.

• _THANOS_ _ kullanıcısına yanıt
    Sorun bataryada. Yan sanayi onermem patliyor sisiyor ugrasmaya degmez. Orijinal de dediginiz gibi pahali. Imkan varsa telefonu komple degistirmek daha mantikli. Bu telefon kadar insani yoran cihaz daha gormedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: E.w.i.f.K

Sorun bataryada. Yan sanayi onermem patliyor sisiyor ugrasmaya degmez. Orijinal de dediginiz gibi pahali. Imkan varsa telefonu komple degistirmek daha mantikli. Bu telefon kadar insani yoran cihaz daha gormedim.
    aynen dediğiniz gibi lanet ettim aldığım güne artık ama telefon değiştirme imkanım şu an için yok. vintek mağazasından almamı önerirseniz oradan alabilirim daha sonra.
    Vintekten hic alisverisim olmadi o yuzden yorum yapamacagim maalesef.

telefonunuzun sarj soketinde problem var bence bi tamircile götürün 30 tl degiştirmesi sorunu çözer param yok diyorsan sarj soketine pas çözücü sıkman bayağı faydalı olur yalnız bunu yaparken batarya sökülü olmalı ve en az 1 saat bekletmen lazım yoksa ıslak kalırsa telefon arıza verir.Ben 2 kere bataryayı söküp silah temizlimi spreyi sıktım ve 1 saat bekledim ne olur olmaz diye sac kurutma makinesi ile sıcak hava tuttum sonra cihaz bataryayı hızlı doldurmaya başladı.Batarya ve sarj cihazı bu arızayı yapmaz ve deji batarya biraz geç dolar şu an syroks batarya kullanıyorum ve hızlı sarjı destekliyor tavsiye ederim 35 tl ...
  • Lg g4 hard reset atmistim attiktan sonra telefonu her kapatip actigimda parlakljk kendiligimden %100 oluyo ( otomatikte degil ) ve ekran zaman asimi 2 dk oluyo bu nasil duzeltilir

• quote:

Orijinalden alıntı: tekniktime

telefonunuzun sarj soketinde problem var bence bi tamircile götürün 30 tl degiştirmesi sorunu çözer param yok diyorsan sarj soketine pas çözücü sıkman bayağı faydalı olur yalnız bunu yaparken batarya sökülü olmalı ve en az 1 saat bekletmen lazım yoksa ıslak kalırsa telefon arıza verir.Ben 2 kere bataryayı söküp silah temizlimi spreyi sıktım ve 1 saat bekledim ne olur olmaz diye sac kurutma makinesi ile sıcak hava tuttum sonra cihaz bataryayı hızlı doldurmaya başladı.Batarya ve sarj cihazı bu arızayı yapmaz ve deji batarya biraz geç dolar şu an syroks batarya kullanıyorum ve hızlı sarjı destekliyor tavsiye ederim 35 tl ...
    Hocam birkaç kez laptobumun usb girişinden şarj etmeyi denedim type-c kablosuyla. Hiç sorun çıkarmadı olması gerektiği gibi şarj oluyor. Sanırım sorun adaptörde.(ya da LG'nin şarj adaptörleri yavaş) Şu etiget mağazasına nereden bulaştıysam ilk iade edişimde de adaptörü değişip göndermişlerdi sanırım yine sorun var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _THANOS_ -- 2 Temmuz 2020; 23:4:1 >

LG G4 quick charge2.0'ı destekliyor. Quick charge destekli bir adaptör alın onunla deneyin. Quick charge 3.0 ve 4.0 destekliler alt versiyonları destekliyor, öyle bir adaptörle daha hızlı şarj mümkün.
    Kablodan da olabilir, benzer bir sorunu sarj ara kablosunu değiştirerek cozmustum.

• quote:

Orijinalden alıntı: aydayd

LG G4 quick charge2.0'ı destekliyor. Quick charge destekli bir adaptör alın onunla deneyin. Quick charge 3.0 ve 4.0 destekliler alt versiyonları destekliyor, öyle bir adaptörle daha hızlı şarj mümkün.
    Önerebileceğiniz dayanıklı bir şarj cihazı var mıdır?

• 
Sayfa: önceki 19731974197519761977
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.