Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1977. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19751976197719781979
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Şuan ne kullanıyorsun
    huawei p20 pro
  • rockerroll kullanıcısına yanıt
    P30 Pro konusunda kararsızım ben de geçen yazdan beri takipteyim fiyatta düşmüyor kamera pil konusunda memnun bırakır sanırım alsam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • G4 telefonumun şarjı çabuk bitmeye başlamıştı bataryasını değiştirdim. 2 yıl oldu. Şimdi yine şarjı çabuk bitmeye başladı ayrıca bugün çok geç şarj oluyor.

Bataryadan başka bir sorun olabilir mi?

Orijinal bir batarya öneriniz var mı?
  • maestro2 kullanıcısına yanıt
    Batarya olarak tek tavsiyem aliexpress üzerinden NOHON marka alın. Orjinalinden daha iyi diyebilirim.
  • aydayd A kullanıcısına yanıt
    Bildiğiniz güvenilir bir satıcı var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maestro2 kullanıcısına yanıt
    Bildiğim nohon markada aliexpresste sahtesi yok.
  • LG G4 H815TR için Android 7.0 nougat kdz si bulamıyorum bildiğin bir site var mı lg destek linki kırık
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro2

G4 telefonumun şarjı çabuk bitmeye başlamıştı bataryasını değiştirdim. 2 yıl oldu. Şimdi yine şarjı çabuk bitmeye başladı ayrıca bugün çok geç şarj oluyor.

Bataryadan başka bir sorun olabilir mi?

Orijinal bir batarya öneriniz var mı?
    Telefonu şarja takıp, Ayarlar>Genel>Pil ve Güç tasarrufu'na girin ve Şarj Oluyor (AC) yazdığından emin olun. Eğer (AC) yerine (USB) yazıyorsa öncelikle farklı kablo ve adaptör deneyin. Bunlara rağmen USB yazıyorsa geçmiş olsun, usb portu değişecek cihazın.

• RosweL 61 kullanıcısına yanıt
    Bildiğim H815 ile aynı kdz ama emin değilim.
  • AzRocK kullanıcısına yanıt
    Şarj aletindenmiş.

• RosweL 61 kullanıcısına yanıt
    https://yadi.sk/d/gabPSZdGpSafgQ
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan

https://yadi.sk/d/gabPSZdGpSafgQ
    Çok teşekkür ettim hocam sayenizde oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: RosweL 61

Çok teşekkür ettim hocam sayenizde oldu

Alıntıları Göster
    Rica ederim, ben de lgdestek den indirmiştim
  • Arkadaşlar G4 h815tr cihazim var Turkiye cihazi ben bunu servise vermistim servisten geldiginde h815tr degil h815 olarak gozukuyordu. Ben buna 7.0 kurmak istiyorum bir turlu kuramadim %9 da tot file is invalid hatasi veriyor.Ne yapmam lazim ayrica LG destek sitesindeki linkler kirik Tur ve eur dosyalari elinde olan var mi lutfen yardimci olun.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinh1903

Arkadaşlar G4 h815tr cihazim var Turkiye cihazi ben bunu servise vermistim servisten geldiginde h815tr degil h815 olarak gozukuyordu. Ben buna 7.0 kurmak istiyorum bir turlu kuramadim %9 da tot file is invalid hatasi veriyor.Ne yapmam lazim ayrica LG destek sitesindeki linkler kirik Tur ve eur dosyalari elinde olan var mi lutfen yardimci olun.
    Region ABC olarak gözüküyordur yüksek ihtimalle, bende de öyleydi. Bunu deneyince oldu.
    https://www.youtube.com/watch?v=6cWUPJeoxHQ

EU burada var:https://www.lgdestek.net/lg-g4-h815tr-android-7-0-nougat-yukleme-rehberi-38155/
    TR'yi yukarıdaki arkadaş vermiş. ABC'ye EU'yu kurdum sıkıntı çıkmadı. TR de olur yüksek ihtimalle, ABC all regions demek çünkü. Siz yine de region'ı kontrol edin şuradan:https://imei.guru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuciliusBagus -- 20 Temmuz 2020; 19:57:47 >
  • Videoyu izledim pek anlamadim. H815 in yanina hepsini yaziyormuyuz (ar,tr vs) yoksa sadece birini mi yaziyoruz ben lgdestek sitesinden indirdigim h815 eur dosyasini indirdigimde winhex ile actigimda v29 h815tr olarak gozukuyordu ben eur indirdim h815tr yaziyodu winhex ile actigimda tr nin yanina mi yazayim yardimci olurmusunuz lutfen pek anlamiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinh1903

Videoyu izledim pek anlamadim. H815 in yanina hepsini yaziyormuyuz (ar,tr vs) yoksa sadece birini mi yaziyoruz ben lgdestek sitesinden indirdigim h815 eur dosyasini indirdigimde winhex ile actigimda v29 h815tr olarak gozukuyordu ben eur indirdim h815tr yaziyodu winhex ile actigimda tr nin yanina mi yazayim yardimci olurmusunuz lutfen pek anlamiyorum
    Ben de anlamadım ama işledi. Silip silip kaydediyor, niye yaptığını bilmiyorum. Yanına yazmıyorsunuz, TR'yi falan silip yazıp yazıp kaydedeceksiniz. Videoda ne varsa onu yapın.
  • Allah razı olsun dediklerini yaptım şuan android 7 den yazıyorum.

• Beyler şu ekran kilidini kaldırmanın yolu varmı? Pin veya şekil ayarlanabiliyor ama kaldırma yeri pasif ve Yönetici, şifreleme ilkesi veya kimlik bilgileri belleği tarafından devre dışı bırakıldı yazıyor.
  • hard reset atmistim daha sonra her telefonu kapatip actigimda parlaklik %100 oluyor (otomayik parlaklikta degil kendiliginden) ve ekran zaman asimi 2 dk oluyor
    Bu neyden kaynakli bilen varmi

• 
Sayfa: önceki 19751976197719781979
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.